Şimdi Ara

Asus G750JZ-T4169H İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Umuyorum sorunsuz bir makina size ulaşır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah Allah razı olsun bizde umuyoruz ama bakalım
  • hoparlörlerlerde bi distorsyion ve çıtırdama oluyor ara ara sizde de oluyor mu arkadaşlar?

enterasan biraz kurcaladım mesela şimdi yok çıtırdama çok sık da olmuyor ama hoparlör kalitesi beni rahatsız etmişti baktığımda ses ayarlarında hz düzeyini 192kya çektiğimde farkedilir bir kalite artışı gördüm eğer default 48khz ise siz de artırın bence.

subwoofer'da farkedilir bir düzelme oldu diyebilirim.

benim müzik dinlerken tercih ettiğim eq ayarları da şu şekilde :

Asus G750JZ-T4169H İncelemesi Asus G750JZ-T4169H İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostburn -- 17 Eylül 2014; 22:15:26 >

• Valla ustad ürün bugün Ebrar'ın eline ulaştı , bende rica ettim hafta sonu yurtdışına cıkacagım diye , kutuyu açıp test edip eksikleri olmadan tarafıma gönderilmesini teyit ettim sağolsunlar kırmadılar , bir başka ürünü açmış denemiş ondada ekrana görüntü gelmemiş , bir başka ürünü açmış içerisinde hediyelerin olmadıgını görnüş 3. paketi açmış aynı şekilde ekranın çalışmadıgını farketmiş ; hepsinin üretim hatalı oldugunu söylüyor artık Vatan'a falan gelene kadar ben de bu perde kapanmıştır.Yeni Üründe temin edemeyecekler bana para iademi geri yapacakalr , buz gibi soğudum şuan almayı planlamıyorum artıık. Bu seirde pc alan arkadaşlar kornik sorunları varsa veya tereddütleri bence şimdiden geri göndersinler demesi.

Tekrar aradıgımda hesap bilgilerimi vermek için Asusdan yetkilli birisi gelmiş kutuları beraberce açıp tek tek incelemişler ve iadesini yapmış ebrar , Asus bu prestij kaybını nasıl düzeltecek bakalım piyasaya bu denli eksik paket arızalı ürün sürmesi , yazık çok yazık.Araştırma başlatmış Asus maile cevap verdiler detaylı olarak soruşturulacakmış bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SefirEmre

Valla ustad ürün bugün Ebrar'ın eline ulaştı , bende rica ettim hafta sonu yurtdışına cıkacagım diye , kutuyu açıp test edip eksikleri olmadan tarafıma gönderilmesini teyit ettim sağolsunlar kırmadılar , bir başka ürünü açmış denemiş ondada ekrana görüntü gelmemiş , bir başka ürünü açmış içerisinde hediyelerin olmadıgını görnüş 3. paketi açmış aynı şekilde ekranın çalışmadıgını farketmiş ; hepsinin üretim hatalı oldugunu söylüyor artık Vatan'a falan gelene kadar ben de bu perde kapanmıştır.Yeni Üründe temin edemeyecekler bana para iademi geri yapacakalr , buz gibi soğudum şuan almayı planlamıyorum artıık. Bu seirde pc alan arkadaşlar kornik sorunları varsa veya tereddütleri bence şimdiden geri göndersinler demesi.

Tekrar aradıgımda hesap bilgilerimi vermek için Asusdan yetkilli birisi gelmiş kutuları beraberce açıp tek tek incelemişler ve iadesini yapmış ebrar , Asus bu prestij kaybını nasıl düzeltecek bakalım piyasaya bu denli eksik paket arızalı ürün sürmesi , yazık çok yazık.Araştırma başlatmış Asus maile cevap verdiler detaylı olarak soruşturulacakmış bu durum.

valla desene ( nazar değmesin) ben şanslıymışım.

ses beni korkuttu ama şimdi düzgün , internetten dinlediğim seslerde olduğunu düşününce düşük birrate 'e bağlı olduğunu anladım.

ama ebrar'a da üzüldüm adamlar resmen dolandırılmışlar.

bana 300 tane sipariş ettiklerini söylemişti ordaki çalışan.

çok düzgün adamlar , bu problemler Asus kaynaklı bence de.

• o kadar düzgün adamalr ki param sipariş bugün ellerine gitmesine ragmen param hesabıma girdi bile yazık bu adamlar para kaznmayacakta kim kazanacak bu memlekette işlerini doğru yapıp , ben sizin için kutuları açar sorunsuz ürün gönderebilirim diyebilecek kadar da cesaretli adam risk alarak açtı ve ürünleirnin hespi arızalı yazıklar olsun Asusa Ebrar neden prestij kaybetsin abi sonuna kadar arkasındayım bu firmanin kendilerine düzgün ürün gelene kadar da almayacagım tekrar Ebrardan tedarik edeceğim.Asus'a kıza kafam esersede MSI GT72 i sipariş ederim Valla derdim değil artık Tablet falan insanların kafasını karıştırıp paketler darma duman , ürünler arızalı bu nasıl şans ya 3 kapalı kutu 3üde bozuk , ****.com da falan var korkuyorum aynı şekildedir diye sipariş falan etmeyeceğim artık gidiyorum zaten hafta sonu canvara SSD falan aldım :D devam ederiz masaüstü yaz bitti biz daha pc alacaz :D

• quote:

o kadar düzgün adamalr ki param sipariş bugün ellerine gitmesine ragmen param hesabıma girdi bile yazık bu adamlar para kaznmayacakta kim kazanacak bu memlekette işlerini doğru yapıp , ben sizin için kutuları açar sorunsuz ürün gönderebilirim diyebilecek kadar da cesaretli adam risk alarak açtı ve ürünleirnin hespi arızalı yazıklar olsun Asusa Ebrar neden prestij kaybetsin abi sonuna kadar arkasındayım bu firmanin kendilerine düzgün ürün gelene kadar da almayacagım tekrar Ebrardan tedarik edeceğim.Asus'a kıza kafam esersede MSI GT72 i sipariş ederim Valla derdim değil artık Tablet falan insanların kafasını karıştırıp paketler darma duman , ürünler arızalı bu nasıl şans ya 3 kapalı kutu 3üde bozuk , ****.com da falan var korkuyorum aynı şekildedir diye sipariş falan etmeyeceğim artık gidiyorum zaten hafta sonu canvara SSD falan aldım :D devam ederiz masaüstü yaz bitti biz daha pc alacaz :D

abi bence de msi gt72 denenebilir daha iyi donanım ve ses kartı da çok daha güzel , dijital headsetler alınabilir böylece , ssd'si de daha iyi.
    eğer sıcaklık ve fan ses sorunlarını hallettilerse msi gt72 çok güzel bir laptop.
    belki böylesi daha hayırlıdır senin için.

• frostburn F kullanıcısına yanıt
    biraz daha bekleme taraftarıyım açıkcası ustad , MSI gt72 aldım zaten ilk arz edilen ssd hızı 1600 du benimki 1000 lerde kalıyordu gönderdim sorunlu diye aldılar :D bende asus alayım madem dedim ama gel gör ki süreç bu şekilde gerçekleşti , bekleyeceğim gtx 980 modeller çok uzak değil yıl başından sonra görebiliriz hemde bu arada ürünler piyasaya yayılır her yerden ulaşaılabilen denenerek alabileceğimiz şekle girer elbette fiyatta değişecektir 3-4 ayda ,
  • quote:

biraz daha bekleme taraftarıyım açıkcası ustad , MSI gt72 aldım zaten ilk arz edilen ssd hızı 1600 du benimki 1000 lerde kalıyordu gönderdim sorunlu diye aldılar :D bende asus alayım madem dedim ama gel gör ki süreç bu şekilde gerçekleşti , bekleyeceğim gtx 980 modeller çok uzak değil yıl başından sonra görebiliriz hemde bu arada ürünler piyasaya yayılır her yerden ulaşaılabilen denenerek alabileceğimiz şekle girer elbette fiyatta değişecektir 3-4 ayda ,

980LERİN hız olarak bir artısı yok ama daha dusuk sıcaklık ve az watt tuketımı vaad edıyor.
    belkı pıl omru daha iyi olur ama zaten bu mobil bir cihaz değil bence belirgin bir artısı olmaz.

dx12 açısından 880m ile destek alamama gibi bir problem yasar mıyız?
    öyle bir fark varsa belki düsünülebilir.

• 880m yeni bir kart, DX 12 desteği olacaktır.

• quote:

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-g750jz-t4169h-notebook-pmu321340

kargo süresini 10 gün yapmışlar düzgünleri gelicek gibi duruyor

• Herhangi bir gelişme var mi arkadaşlar ? Hala satın almayı düşündüğüm laptop bu :)

• ne denyolar var ya , bir yorumda bulunacağına eksileyip geçmiş , yanlış bildiğimiz bir şey varsa açıklar düzeltirsin.
    bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.
  • 2 sene oldu kullanalı ve nazar değmesin en ufak arıza ısınma yada ekran hatası yaşamadım , Asus paranın hakkın ıveriyor.

oyuncu laptopu almayı düşünenlere asus'u öneririrm hele m1080 çıkınca aletler resmen uçacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.