Şimdi Ara

Asus G53-G73-G74 Sürücü ve Programları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
5.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam. Benim bir sorum olcak: Bu indirdiğimiz sürücüleri hangi dizine kuracağız. Direk Setup'ı açınca kendinin belirlediği dizine mi yoksa C:\WIMAPPLY\Driver64\Software dizinine mi? Model: g74sx. Ve de Asus live update'in yeni sürümünü indirdim. O birçok şeyi indirdi bu indirdikleri güncel midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: foxxxriver

Selam. Benim bir sorum olcak: Bu indirdiğimiz sürücüleri hangi dizine kuracağız. Direk Setup'ı açınca kendinin belirlediği dizine mi yoksa C:\WIMAPPLY\Driver64\Software dizinine mi? Model: g74sx. Ve de Asus live update'in yeni sürümünü indirdim. O birçok şeyi indirdi bu indirdikleri güncel midir?

İndirdiğiniz sürücüleri arşivinden bir klasöre çıkardıktan sonra yalnızca setup larından kurmanız yeterli. Setup olmayan yalnız sürücüsü olanları da aygıt yöneticisinden gösterdiğinizde olması gereken yere kendisi yükler sistem. Son olarak asus live update e çok güvenmeyin derim.
  • arkadaslar benim wireless ayarlariyle biraz basim belada. ! ay once format attim fortmatta wireless programlarini kurmamis recovery DVD si bende onlari asus.com dan indirip manuel kurdum. su an AYgit yonetisinde intel(r) centrino(r) advanced-n + wimax 6250 sorunlu gozukuyor. bu driveri hicbiryerden bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin616

arkadaslar benim wireless ayarlariyle biraz basim belada. ! ay once format attim fortmatta wireless programlarini kurmamis recovery DVD si bende onlari asus.com dan indirip manuel kurdum. su an AYgit yonetisinde intel(r) centrino(r) advanced-n + wimax 6250 sorunlu gozukuyor. bu driveri hicbiryerden bulamadim. yardimci olursaniz sevinirim.

eski sürücüyü aygıt yöneticisine girerek sürücü kısmından kaldırın ve bunu deneyinhttp://www.station-drivers.com/telechargement/intel/wireless/intel_wimax_7.5.1002.26allos(www.station-drivers.com).exe

• nvidia sertifikalı ekran kartı
    realtek kart okuyucu
    realtek ethernet kartı
    fresco usb 3

yeni sürücüleri ve

Asus G75VW sürücü indirme sayfasının linki eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 28 Mayıs 2012; 20:08:53 >
  • synaptics
    realtek ethernet
    realtek kart okuyucu
    atheros ethernet
    atheros wireless

yeni sürücüleri eklendi
  • realtek yeni ses sürücüsü eklendi
  • yeni
    realtek ses
    realtek ethernet
    intel RST
    fresco usb 3
    atheros bluetooth sürücüleri

eklendi.
  • atheros wifi
    atheros ethernet
    synaptics
    wireless console
    virtual camera
    life frame 3
    ai recovery

yeni sürümleri eklendi
  • Dostum turbo boost u kuramadım bı turlu. sadece ben de mı sorun var acaba? asus g73jh kullanıyorum.
  • slm lar asus g73jh drıver i kaybettik ewde biryerlerde fan hızını ayarlayan programı ve klavye ışıklarının yazılımları varsa çok sevinirim ayrıca konu cok işimize yarıyor emeye saygıyla eyilinir
  • Takip
  • g75 için windows 8.1 ses kartı sürücüsü gören duyan var mı yahu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: donttreadonme

g75 için windows 8.1 ses kartı sürücüsü gören duyan var mı yahu??

asus g75vx ise aşağıdaki sayfadaki realtek audio yu deneyin. (öncesinde tüm windows güncelleştirmelerini yüklemeniz tavsiye edilir)

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=tr-tr&m=Audio&p=3&s=589&os=41&hashedid=n/a

asus g75vw ise de aşağıdaki sayfadan windows 7 64 bit için olan sürücüyü indirin. Sürücü versiyonu V6.0.01.10600 olmalı.

Yüklemek için ise şu adımları izleyin:
    -Eski yüklü tüm ses sürücülerini kaldırın.
    -Aygıt yöneticisinde ses kartı ile ilgili görünen sürücüye sağ tıklayıp devre dışı bırak deyin.
    -Bilgisayarınızı yeniden başlatın
    -Ses aygıtının engelli olduğundan emin olun aygıt yöneticisine bakarak
    -V6.0.01.10600 versiyonlu win7 64 bit li ses sürücüsünün setup dosyasına sağ tıklayıp yönetici olarak başlat deyin ve kurulumu yapın.
    -Bilgisayarı tekrar yeniden başlatın

Bu şekilde çözülmüş olmalı

• eyvallah üstad. Akşam bir deneyelim bakalım. Bu arada g75vw ürün. Sorun ise ses kısarken alttaki woofeer sesi kısılmıyor. Sadece kapanıp açılıyor. Bu bir sorun mu ondan tam emin değilim. Herkes de mi böyle acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • g750jh ile ilgili birşey yokmu arkdaşlar bios güncellemesi felan vs?
  • quote:

Orijinalden alıntı: executive44

g750jh ile ilgili birşey yokmu arkdaşlar bios güncellemesi felan vs?

eylül ayında çıkan 205 nolu bios son versiyon olarak görünüyor. Sizin bios unuz daha eski bir sürüme sahipse buradan ilgili güncellemeyi alabilirsiniz.

http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=G750JH&p=3&s=521&os=36&hashedid=hadqiWUmqVj4iNX5

• başlat - çalıştır - dxdiag diyerek baktığım bios sürümüm 203 çıktı
    sitesinde 205 nolu sürümü var ama dosyayı indirdim uzantısı olmayan bir dosya bunu neyle açacaz nasıl yüklüyecez bilgisi olan varmı arkadaşlar?
  • winflash diye programla oluyormuş zaten pc de yüklü açtım dosyayı gösterdima ama bu kezde this bioas file version doesnot match the bios rom version click (exit) to exit
    yazıyor bunun nedenini bilen varmı nasıl yaparız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: executive44

winflash diye programla oluyormuş zaten pc de yüklü açtım dosyayı gösterdima ama bu kezde this bioas file version doesnot match the bios rom version click (exit) to exit
    yazıyor bunun nedenini bilen varmı nasıl yaparız?

203 ve 205 aynı tarihte yayınlanmış. Size verilen hatada da sürüm uyuşmadı diyor. 2 sürümünde aynı hataları giderdiği notlarında belirtilmiş. Dolayısıyla kabul etmemesini ikisinin aynı bios olduğunu varsayarak yorumlayabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.