Şimdi Ara

#####ASUS G1S G2S TÜRKİYEYE GELDİ HAYIRLI OLSUN!##### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • geldi bile hızlı sisteme bak.fakat g1 ile g1s in fiyatı aynıydı ben ilk baktığımda.
  • evet fiyatlar aynı bence g1s g2s alın hs getirio ama ben almıcam kasa çok kaba
  • evet acaba neden fiyatlar aynıki....

ya direcx10 un ilk ekran kartları direcx10den okadar verim alabileceğimi sanmıyorum bu kartlarla onun için direcx 9 yeter okadar grafik hastası biri değilim sakince çalıştırsın oyunumu sorun çıkartmasın yeter..
  • G2S .. 4.4 KG ve 17.1 inc bashka konfigurasyon olarak farkı yok.

G1S .. 3.5-3.7 KG tam emin deilim.

Ben kararımı snaırım G1S den yana kullanıcam 2 inc fark için 200 dolar fazla geldi biraz daha ekleyip saglam bi LCD ve Klavye + mouse setiyle manyak bi oyun ortamı yaratılabilir :D
  • İyide nerde satılıyor. Hiçbir yerde yok daha...
  • tasarımını hiç beğenmedm estetikten yoksun ama özelliklere diyecek bişeyim yok
  • amerikada valla nerdeyse her bilg magazasnda gordum :)

turkiyeyede gelmiş diolar ama fiyat abartı geldi bana biraz :? 2400 + kdv diolar burdaysa 1800 dolar!! her turlu kazık yemeye mahkum tutuolar bizi
  • quote:

İyide nerde satılıyor. Hiçbir yerde yok daha...

www.hs.com.tr de satılıyor ama biraz pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ph03n1x

G2S .. 4.4 KG ve 17.1 inc bashka konfigurasyon olarak farkı yok.

G1S .. 3.5-3.7 KG tam emin deilim.

Ben kararımı snaırım G1S den yana kullanıcam 2 inc fark için 200 dolar fazla geldi biraz daha ekleyip saglam bi LCD ve Klavye + mouse setiyle manyak bi oyun ortamı yaratılabilir :D

biraz g1s in kilosunu sallamışsın 3,1 kilo diye geçiyor ve doğru 3.5 kilo değil kesinlikle ve çok ideal kilosunda alet bizzat kullanıyorum biliyorsunuz ki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.