Şimdi Ara

Asus FX506LI-HN005 Intel i5 10300H 8GB 256GB GTX 1650Ti [Kullanıcılar Kulübü] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
11
Favori
17.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hocam myasusta sürücü ve araçlar kısmından DTS ultra ISST component driver indirin, daha sonra içindeki bat uzantılı dosyayı çalıştırın. sonra da mağazadan indirmeyi deneyin. ben de aynı sorunu yaşıyordum bunu yapınca indirebildim

• Arkadaşlar notebook fan control uygulaması ile fanları kontrol etmeye çalışan oldu mu? Ne yaptımsa başaramadım sessiz modda bile arada fan çalıştırması çok rahatsız ediyor beni.

• hcicin35 H kullanıcısına yanıt

oldu valla, teşekkür ederim. kılavuz olsun, myasus olsun hiçbir yerde bu bilgi yok. ilk mesaja eklenmeli aslında bu bilgiler, şimdi ben gördüm ama insanlar sormaya devam edecek mutlaka çünkü arada kaynayacak

• Asus FX506LI-HN005 Intel i5 10300H 8GB 256GB GTX 1650Ti [Kullanıcılar Kulübü]

arkadaşlar rgb klavyede space tusunun ısıklandırması sizde de aynımı yeşil ok ile gösterdiğim kısım orada ısık yok

• ananas32 A kullanıcısına yanıt
    evet aynı
  • canguler917 kullanıcısına yanıt

haklısınız hocam, ben de baya zor buldum buradan bir arkadaş yardımcı olmuştu. denemediğim şey kalmamıştı

• evet hdd takma mevzusu... eski laptopumdaki hdd olmadı, daha ince bir hdd gerekiyormuş. 2.5'' hdd'lerde de kalınlık farkı varmış hepsi aynı değilmiş. taşınabilir hdd'yi söküp pc'ye taktım, daha inceydi normaline göre ve oldu. eski laptopun hdd'yi de taşınabilire çevirmiş oldum. hdd alacaklar ince olanlardan olmasına dikkat etsin yoksa imkanı yok kablo yetişmiyor

• sizde de hoparlör seviyesi 10-20 arasındayken bazen yüksek bazen de çok düşükmüş gibi geliyor mu ?

• Selam herkese bende 8/10 bin TL arasında laptop almayı düşünüyorum aslında masaüstü veya laptop arasında gidip geliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcicin35

sizde de hoparlör seviyesi 10-20 arasındayken bazen yüksek bazen de çok düşükmüş gibi geliyor mu ?

hoparlör ses seviyesi bana komple düşük geldi, tam şuan bir çözüm var mı diye arıyordum fakat bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

hoparlör ses seviyesi bana komple düşük geldi, tam şuan bir çözüm var mı diye arıyordum fakat bulamadım.

Alıntıları Göster

dts x ultra kullanınca anlamsız şekilde düşüklük olduğunu hissediyorum ama onun dışında düşük gelmedi bana sadece dediğim aralıkta bazen çok düşükmüş gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hcicin35

dts x ultra kullanınca anlamsız şekilde düşüklük olduğunu hissediyorum ama onun dışında düşük gelmedi bana sadece dediğim aralıkta bazen çok düşükmüş gibi geliyor.

Alıntıları Göster

dts x ultra kullanamıyorum nedense, kulaklık veya harici hoparlör takın diyor kulaklık takılı olduğu halde. kaldırınca da aynı ses düzeyi devam ediyor

dts bende de aynı durumda , kulaklık girişi komple çalışmıyo bende , iadeye yollayacam müsait zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CJ11

dts bende de aynı durumda , kulaklık girişi komple çalışmıyo bende , iadeye yollayacam müsait zamanda

bende kulaklık girişi çalışıyor

• ssd takmak için arka kapağı söktüm ger takarken fanların üstünde ki iki vida direk oturup boş dönüyor laptopu ters çevirince de düşüyor bunu yaşayan çözen oldu mu ?
  • TheKing4600 T kullanıcısına yanıt

Doğru vidaları doğru yere taktığınıza / kapağı düzgün oturttuğunuza emin misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    Vidaların boyları farklıymış çözdüm teşekkürler
  • Arkadaşlar ben de 07.01.2020 tarihinde ürünün 144Hz olanından aldım. Techmind'ta 144Hz olmayan fakat Windows'lu hali şu an 7.300 küsüre satılıyor. Faydalananların dikkatine. ( Teşekkürlerinizi esirgemeyin :) )

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

benim de bilgisayarım bugün geldi, aranıza katılmış oldum.benim şöyle bir sorunum var : dota 2'de fps sınırını 150'ye kadar çıkardım ve fark ettim ki bilgisayar 100 civarlarında takılıyor. sonra armoury crate ile monitörü açtım ve oyuna tekrar girdim. yine 100 fps civarlarında takılırken işlemci kullanımı %70, ekran kartı kullanımı ise ortalama %65 civarlarında stabildi. gpu 68 derecede gayet soğuk çalışırken işlemci ise 80 civarlarında rahat sayılabilecek bir sıcaklıktaydı. sıcaklıklar iyiyken neden cpu ve gpu kullanımı düşük ve bu sebeple daha yüksek fps'lere çıkmıyor anlayabilmiş değilim.ram henüz upgrade etmedim 8 gb olarak duruyor fakat ram kullanımı da 6 gb stabil olarak görünüyordu. bilgisayar hakkında daha tecrübeli olan arkadaşlarımızın fikirlerini okumak isterim.

yeni 8 gb ram aldım ve taktım, sonuçlar çok iyi. performans baya arttı ve beklediğim seviyelere geldi. tek kanal-çift kanal arasındaki fark çok çok fazlaymış. şuan 60 fps daha fazla alabiliyorum dotada

hangi ram modelini aldınız acaba?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.