Şimdi Ara

ASUS FX505DD-BQ114 KULLANICILARI KULÜBÜ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
14
Favori
22.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BIOS sürüm 317 güncellemesi 21/04/2021 tarihi itibarı ile yayınlanmış.

MyAsus uygulaması yada

https://www.asus.com/tr/Laptops/For-Gaming/TUF-Gaming/ASUS-TUF-Gaming-FX505DD-DT-DU/HelpDesk_BIOS//

linkinden windows için olanı indirerek, direk windows üzerinden yükleyebilir siniz ...

• tunc@y kullanıcısına yanıt
    Haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

BIOS sürüm 317 güncellemesi 21/04/2021 tarihi itibarı ile yayınlanmış.

MyAsus uygulaması yada

https://www.asus.com/tr/Laptops/For-Gaming/TUF-Gaming/ASUS-TUF-Gaming-FX505DD-DT-DU/HelpDesk_BIOS//

linkinden windows için olanı indirerek, direk windows üzerinden yükleyebilir siniz ...

Teşekkür ederim sayenizde öğrendim yeni versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc@y

BIOS sürüm 317 güncellemesi 21/04/2021 tarihi itibarı ile yayınlanmış.

MyAsus uygulaması yada

Teşekkürler hocam, bir değişiklik fark ettiniz mi? Changelog her zamanki gibi "system stabilitesi arttırıldı".

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt

Güncelleme sonrası makinayı pek kullanma imkanım olmadı.

Çok önemli bir gelişme/değişiklik olacağını zannetmiyorum hocam ...

• Bu aralar dikkatimi cekti cihazda film veya video izlerken arada cızırtı gibi parazit gibi sesler cıkıyor aynı sorunu yaşayan varmı ?

• s103r S kullanıcısına yanıt
    Cızırtı geldiği zaman bilgisayarınız prize takılı mıydı, yoksa bataryadan mı çalışıyordu?
  • omen1710 kullanıcısına yanıt

devamlı prize takılı kullanıyorum

olay günlüklerini kurcalıyorum cızırtı geldiği an video izlerken

ASUS FX505DD-BQ114 KULLANICILARI KULÜBÜ

sanırım bunlardan kaynaklanıyor

Laptop güç korumada çalışırken cızırtı sesleri geliyor. Performans modunda cızırtı yok. Belli sese kadar normal kabul ediliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omen1710

Laptop güç korumada çalışırken cızırtı sesleri geliyor. Performans modunda cızırtı yok. Belli sese kadar normal kabul ediliyormuş.

Sizin cihazda yapıyormu aynı sesi peki? güc korumada çalışırken

Evet. Fakat çok rahatsız etmiyor.
  • Arkadaşlar elimde Asus fx505du R7 3750h-1660ti modeli var ne kadara satabilirim sizce
  • apolyonn A kullanıcısına yanıt
    Ram, dahili bellek, ekran yenileme hızı, fiziki durumu ve garanti durumu nedir?
    16 GB Ram, 60hz ekran, 1Tb Hdd + 512 GB Ssd, çizik vs hicbir fiziksel sorunu yok 9 aylık garantisi var hocam
  • apolyonn A kullanıcısına yanıt
    8750 TL yazarak başlayabilirsin. Acil satacaksan 8000 TL ve aşağısı.
  • Amd Adrenalin 2020 21.4.1 sürümünü kullanıyorum şuan daha önce eski sürümlerini de kullandım yaklaşık 5 aydır bu yazılımı silip yüklüyorum çünkü tamamen rastgele donduruyor bilgisayarı kitleniyor hiçbir tuş kombinasyonu çalışmıyor bende power tuşuna basılı tutmak zorunda kalıyorum amd yazılımı silince bu sorunlar ortadan kalkıyor bu seferde sessiz modunda kullanırken bin liralık laptop performansı alıyorum performans moduna alsam bu seferde fan sesleri kafa şişiriyor. Bu amd sorununu yaşayan ve çözebilen çözüm bulan var mı?

• ozcannok O kullanıcısına yanıt

Şu mesajdan itibaren konuyu okursanız sorunu çözebilir siniz hocam. Gözünüz korkmasın fazla bir mesaj yok ASUS FX505DD-BQ114 KULLANICILARI KULÜBÜ 

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/146922161

Özetle ben dahil bir kaç arkadaş sorunu AMD yazılımını kaldırmakta bulmuştuk. Şuan ben microsoft store üzerinden kurulan Amd Radeon setting lite uygulamasını kullanıyorum. O günden bugüne kilitlenme sorunu yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 14 Mayıs 2021; 17:5:59 >
  • ozcannok O kullanıcısına yanıt
    Bende bahsettiğiniz sıkıntılar mevcut değil. Biostan ekran kartı ram kullanımını auto yaptım, bu şekilde 2GB rami ekran kartına ayırdı. Bu arada 8 GB ram de sonradan ekledim. Amd tüm driverleri silme programını google'den aratıp tüm amd driverlerini kaldırabilirsiniz. Daha sonra AMD nin sitesinden ekran ve chipset driverlerini temiz bir şekilde kurmanız durumunda muhtemelen sıkıntılarınız biter.

Biosun neresinde bulabilirim bahsettiğiniz ayarı, hangi başlık altında? Daha önce biosa girdiğimde neredeyse hiç özelleştirilemeyen bir biosla karşılaşmıştım.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.