Şimdi Ara

ASUS FX505DD-BQ114 KULLANICILARI KULÜBÜ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
431
Cevap
14
Favori
22.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BIOS-314 güncellemesi geri çekildi. Fanlar yük sırasında birden bire durup tekrar çalışmaya başlıyordu.
  • overvoltage O kullanıcısına yanıt
    Biz yüklemiş bulunduk. Düzeltme gelir inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muro1234321

Biz yüklemiş bulunduk. Düzeltme gelir inşallah
    310 sürümünü geri flaşlasak sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltebilir misiniz? Downgrade yapabiliriz galiba.
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    Valla biosta hiç downgrade yapmadım. Yapan varsa yaZabilir.

• ASUS Tayvan Genel Merkezi ile görüştüm. Yeni BIOS Ekim ortasında hazır olacakmış bilginize.

Bu arada downgrade yapabilirsiniz. Ben BIOS-310'a geri döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overvoltage -- 30 Eylül 2020; 12:46:55 >
  • overvoltage O kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim faydalı bilgilendirme için.

• Arkadaşlar çift kanal ram için tavsiye edebileceğiniz 8 gb ram var mı. Benim pcde 3200 mhz micron var. Bununla çift kanal çalışabilecek 8 gb ram olursa oyunlar biraz daha akıcı olacak. Oyundan oyuna değişmekle birlikte ortalama 10 fps fark eder herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaw Shino -- 1 Ekim 2020; 16:43:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çift kanal olması için aynı frekansta çalışmasına gerek yok. Zaten cpu maksimum 2400mhz destekliyor. O yüzden 2400mhz bir ram almanız yeterli
    https://www.n11.com/urun/crucial-basics-cb8gs2400-8-gb-ddr4-2400-mhz-cl17-ram-1370092?magaza=aison

bu linkteki ürünü satın aldım, çift kanal çalışıyor ve ciddi performans artışı veriyor. Tavsiye ederim.
  • bios 315 sürümünü yükledikten sonra klavye ışıklarının parlaklığını klavyeden artırıp azaltamıyorum ayrıca fan kontrolünü de yapamaz oldum. nasıl düzeltebilirim

• bilalcan94 B kullanıcısına yanıt
    Bios 315'i nereden buldunuz?

• Bios 314'e nasıl geçtiyseniz, aynı yöntemle Bios 310'a geri dönebilirsiniz.

• hocam asusun sitesinde mevcut

Sadece Fx505dt'nin Bios'unu 315'e güncellemişler. Fx505dd halen 310'da.

• Bende dt var hocam pardon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Hocam çift kanal olması için aynı frekansta çalışmasına gerek yok. Zaten cpu maksimum 2400mhz destekliyor. O yüzden 2400mhz bir ram almanız yeterli
    https://www.n11.com/urun/crucial-basics-cb8gs2400-8-gb-ddr4-2400-mhz-cl17-ram-1370092?magaza=aison

bu linkteki ürünü satın aldım, çift kanal çalışıyor ve ciddi performans artışı veriyor. Tavsiye ederim.

Tamam hocam eyvallah. Ben de sipariş edeceğim. Siz kendiniz mi taktınız rami yoksa servise mi gönderdiniz. Kendimiz takınca garanti bozuluyor diyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chaw Shino -- 3 Ekim 2020; 13:20:40 >

• Hocam ben kendim taktım. Ram ve hdd takmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum. Dilerseniz arayıp sorabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Anladım Hocam, sıkıntı yok zaten. Bende de dd modeli var ve eğer 315 varsa güncelleyeyim diye merakımdan sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Hocam ben kendim taktım. Ram ve hdd takmak garantiyi bozmuyor diye biliyorum. Dilerseniz arayıp sorabilirsiniz.

Tamam eyvallah

• Yeni BIOS çıkmış. Güncellemeyi yaptım şimdilik sorun çözülmüş gibi.

• Arkadaşlar merhabalar herkese cihazı ben dün satın aldım witcher 3 oynarken 80-90 derecelerde dolanıyor yüksek ayarlar da oynuyorum normal midir? Ayrıca oyun oynarken fanları genel olarak turbo modda mı tutuyorsunuz yoksa performans da mı? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.