Şimdi Ara

Asus fx503vd sıfır laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar ben bugün vatandan fx503vd model laptop aldım fakat laptop durmadan yanıt vermiyor yazısı geliyor yavaş çalışıyor uygulamalar tıkladığım halde sonradan bir anda hepsini açmaya çalışıyor bu konuda ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim Power tuşuna basıp tekrardan açayım dedim 20 25 dk boyunca Asus yazısı ekranda döndü n bilen varsa yardımcı olsun rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows güncelleştirme yaptın mi

• Driver güncellemelerini mi diyorsun onu diyorsan genelini yaptım hepsini mi yapmam gerekiyor

• bios güncellemesi yaptınız mı? chipset , ekran kartı onları da güncelleştirin. kendi sitesinde dosyalar mevcut.
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    hocam siz hepsini mi güncellediniz ben chipset ve biosu güncelledim ancak pc açılış süresi 3-4 dakikayı bulabiliyor.
  • Rım kullanıcısına yanıt
    aynen hepsini güncelledim. ssd yoksa normal gibi sanki açılışı. ssd varsa bi hız testi falan yapın derim.
    ssd yok ama almayı düşünüyorum hangi ssd yi taktınız ve nasıl
    Bios derken flasha atıp laptopu açarken f tuşuna basarak girdiğimiz menüyü mü diyorsun o şekilde yapmadım ama Asus live uptade üzerinden kendisi bios 302 diye bir güncelleme yaptı bios menüsüne girmediğim için kaynaklanmış olabilir mi

• Rım kullanıcısına yanıt
    Aynen benim de aklımda var Öneri varsa bende alabilirim sende de mi aynı laptop var bendeki laptopun aynısı mı

• leidenfrost L kullanıcısına yanıt
    evet hocam bahsedilen laptop bu
  • son durum nedir? donma sorunu giderildi mi? ve yaklasik 2ay gecmis bu 2ayda nasil bir performans sagladi laptop? memnun musunuz tavsiye edermisiniz?

• Sdd taktikdan sonra laptop uçtu cidden.Bu notebook netbook un en büyük eksikliği HDD si çok kötü cidden.Alacaklara tavsiyem sdd alın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.