Şimdi Ara

Asus Fx502ve Wireless Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bi tanıdığım bana, Windows 10'u ve güncelleştirmeleri yüklemem için şu linkteki laptopu verdi.

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-gl502ve-dm032-intel-core-i5-7300hq-8gb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB0000090BRA

Gördüğünüz gibi Freedos. Yaklaşık 1 ay önce buna Microsoft'un kendi sitesinden win 10 pro indirip yükledim. İnternette 10-15 tlye satılan anahtarlardan satın alıp etkinleştirdim. Crack vs. yok. Temiz kurulum yaptım, istisnasız tüm güncelleştirmeleri yükledim ama wifi sorununu çözemedim. Sonradan tekrar temiz kurulum ve tüm güncelleştirmeleri yaptım ama hata devam ediyor. Son olarak kurtarma bölümünden 3.defa format attım ve sorun hâlâ devam ediyor. Sorun tam olarak şu : Laptop evdeki wifi ağını görüyor ve bağlanıyor ama 10 saniye sonra kopuyor sonra tekrar bağlanıyor ve tekrar kopuyor. Sürekli böyle devam ediyor. Telefonumdan wifiye bağlantıda hiçbi sorun yok. Mobil veriyi açıp laptopu telefonun internetine bağladığımda yine bi sorun yok. Asus'un web sitesinden tüm güncelleştirmeleri denedim hâlâ devam ediyor. Problem tam olarak nerede sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer laptopun wifi kartı (donanımsal) bozuk olsaydı telefonun internetine de bağlanamazdı diye düşünüyorum. Modem bozuk olsaydı telefon evdeki wifiye bağlanamazdı. Sorunun ne olduğunu anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korsan kullanıcısına yanıt
    modemden kanal degiştirip birde oyle deneyın
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Asus Fx502ve Wireless Sorunu

Şu fotoya baksana knk. Bu laptopta amd ekran kartı yok. Gtx 1050 ti ve intel 630 ekran kartı var. Amd yazan yer ne alaka yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korsan -- 1 Şubat 2020; 22:40:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kartı ıle wifi arasındakı baglantıyı anlayamadım driverları kurmak ıcın
    https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/support/articles/000005533/software.html bu sayfadan Go to Intel Download Center tıklayın

bahsettigim işlemlere gecmeden once sürücüye sag tıklayıp silin sonrada bilgisayarı kapatıp tekrar acın windows kendı tanımlamasını yapacaktır sonra yukardakı sayfaya gırın en guncel suruculerı ındırecektır
  • cuhuku C kullanıcısına yanıt
    Söylediğin şeyleri yaptım son aşamaya geldim. Güncellemeleri kendim manuel olarak mı yapayım yoksa automatically update your drivers yazan yerden aracı indirip otomatik olarak mı güncellensin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.