Şimdi Ara

ASUS FONEPAD 2. (Telefon Özellikli tablet). [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
9
Favori
61.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realraven

sim problemi olan yazılım atılmış heralde?

aynen öyle yapılmış 6 kez servis yüzü gören makinadan kurtuldum an iti barı ile iyi de fiyata sattım ;) en son servisle telefon görüşmemde giriş seviyesi telefonların bile 2 gb ramli olduğunu ve 5.0 güncellemesini kaldırmadığını söylediler üste az daha koyup yurt dışından zenfone 2 alıyorum o da güzel ülkeme pahalı geldi ben kurtardım kendimi elektronik işi şans işi diyenlere kızan arkadaşta servise göndermiş sonunda şansızlık işte ne yaparsın ;) güncelleme konusunda çok vasat kaldı asus lg g3 te kullanıyorum acayip satbil oldu son güncelleme ile servisi de çok zayıf maalesef asusun
  • B.H.R.17 B kullanıcısına yanıt
    ne oldu gözün gibi koruyodun aleti ;) demekki sizin de başınıza gelebiliyormuş değil mi arkadaşım? Dünyanın lafını yazdın bize sanki kullanmayı bilmiyormuşuz gibi ;) sana servis konusunda bol şans dilerim ben sattım kurtuldum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: redcolt75

ne oldu gözün gibi koruyodun aleti ;) demekki sizin de başınıza gelebiliyormuş değil mi arkadaşım? Dünyanın lafını yazdın bize sanki kullanmayı bilmiyormuşuz gibi ;) sana servis konusunda bol şans dilerim ben sattım kurtuldum ;)

Ben benim başıma gelmez demedim ki emekli adamım hayatda en sevdiğim şey adliyede yaşam.:)))

Bana bir şey olmaz en fazla mahkemelik olurum oda en sevdiğim bölüm.

Ben asusun servisinde mükemmel derecede memnunum yapacaklar yada yenisini verecekler elimde uçan kaçan hiçbir şey kurtulamaz adliye kurduyum.

• quote:

quote:

aynen öyle yapılmış 6 kez servis yüzü gören makinadan kurtuldum an iti barı ile iyi de fiyata sattım ;) en son servisle telefon görüşmemde giriş seviyesi telefonların bile 2 gb ramli olduğunu ve 5.0 güncellemesini kaldırmadığını söylediler üste az daha koyup yurt dışından zenfone 2 alıyorum o da güzel ülkeme pahalı geldi ben kurtardım kendimi elektronik işi şans işi diyenlere kızan arkadaşta servise göndermiş sonunda şansızlık işte ne yaparsın ;) güncelleme konusunda çok vasat kaldı asus lg g3 te kullanıyorum acayip satbil oldu son güncelleme ile servisi de çok zayıf maalesef asusun

Peki sattığınız kişiye bütün olanları ve olacakları cihazın durumu hakkındada bilgi verdinizmi ben sanmıyorum.

Blocccckkkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: B.H.R.17

quote:

quote:

Peki sattığınız kişiye bütün olanları ve olacakları cihazın durumu hakkındada bilgi verdinizmi ben sanmıyorum.

Blocccckkkkk

elbette biliyor ilanda her şeyi yazdım anakartının değiştiğini vesaire herkes siz mi ki karşınızda kinide o şekilde düşünüyorsunuz adliye kurdu sayın emekli ;) yazılarınızı okursanız tablet telefonuma gözüm gibi bakıyorum benim başıma gelmiyor yazdınız yazdıklarınızı mı unuttunuz sayın kurt ;) bu arada değişim yada iade için yıl içinde 2 kez parça değişimi olması gerekiyor sayın kurt ;) bende elektrik elektronik kurduyum telefon tamiriyle de yakından ilgiliyim size başarılar dilerim ömür boyunca emekli olmuşsunuz ama yaşınıza göre değil bir ergen edası ile blocklar banlar yapmanızda manidar bünye emekli ama yaş 17 de kalmış az ağır olmanız gerekmez mi ? hep block heb ban hangi adliyede öğrendiniz bu davranış şeklini yaş gerçekte kaç hacı forumdaki kuralların ötesinde adabı muaşeret eksikliğinizde cabası emekli olmanız için en az 50 yaşında olmanız lazım azıcık yaşınızın ağırlığını gösterseniz de gerçek saygıyı haketseniz nede güzel olur klavye ergeni gibi davranmak yerine 40 yaşında biri tarafından bu yazılanları okumaz idiniz. benim bu sayfada pek işim kalmadı ama yinede bilgi ve paylaşım adına arasıra girip yardımcı olabileceğim kadar olurum buradaki arkadaşlara. sizin gibi sürekli negatif insanlarda sadece sorununu yazar cevap alamaz bakın bakalım bir kişi yazmışmı sorununuzun hakkında. bizler burada sadece saygı ve sevgi çerçevesinde bilgi paylaşımı yapıyoruz. Hayatta bir yere gelemeyip burada ahkam kesmiyoruz. saygılar sunar iyi akşamlar dilerim :)

• Orijinalden alıntı: redcolt75

BLOCCCCKKKK

BLOCCCCCCCKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

MUAJAJHAJHAJHAJAJAJHA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.H.R.17 -- 26 Haziran 2015; 0:02:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Almilakawa

Mükemmel alet şans işi lafıda palavra artık sıktı.
    Benimki neden bozulmadı çünkü gözüm gibi bakıyorum.
    Elin yağlı, sulu kullan masaya betona pata küte koy ondan sonra şans işi yavvvv miyavvvv.

Seni üslubun ile baş başa bıraktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: B.H.R.17

BLOCCCCKKKK

BLOCCCCCCCKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

MUAJAJHAJHAJHAJAJAJHA

Çocuk gibi

• Güncellemeden sonra kasma ve donma sorunları giderildi sanmıştım fakat hala stabil olmadı. Bu kadar çözülemez olan nedir anlamadım gitti. Hergün yeniden başlat yaparak bir nebze hızlanmış olarak kullanabiliyorum. Acil uygulama açmaya kalktığımda kasmalar hala devam ediyor. Ne zaman stabil bir rom yazıp göndereceklerini cok merak ediyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: omarza

quote:

Orijinalden alıntı: Almilakawa

Mükemmel alet şans işi lafıda palavra artık sıktı.
    Benimki neden bozulmadı çünkü gözüm gibi bakıyorum.
    Elin yağlı, sulu kullan masaya betona pata küte koy ondan sonra şans işi yavvvv miyavvvv.

Seni üslubun ile baş başa bıraktım

Tamam bacım yolun açık olsun.

• Hâlâ alinirmi bu cihaz?

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    hocam güncelleme gelene kadar kullanılabilir bir cihazdı ancak kapsamlı programlar kullanacaksanız kesinlikle uzak durun derim artık giriş seviyesindeki cihazlar bile 2 gb ram kullanıyor bu cihazında yurt dışında 2 gb ramli modeli satışta ama bize gelmez sanırsam. ayrıca asus telefon konusunda çok yeni o yüzden htc yi almaya çalışıyor.ben bu yüzden zenfone 2 almaktan vazgeçtim intel tabanlı işlemciler android platformunda pek randımanlı değil çoğu programın x86 tabanında yazılması lazım o da yok ha memnunmuydun diye sorarsan evet ama servis anlayışıda çok başarısız bilginiz olsun
  • İşletim sistemi
    androidTM 4.2
    Ekran
    7" LED Arkadan Aydınlatma WXGA (1280 x 800) Ekran
    IPS Panel
    10 parmak çoklu dokunuş desteği
    CPU
    intel® Atom™ Z2560 1.6 GHz, Dual-Core
    bellek
    1GB
    Depolama
    32GB/16GB/8GB eMMC *1
    network Standard
    2G :
    EDGE/GSM : 1900/850/900/1800,
    UMTS
    DC-HSPA+ Yükleme:5.76 Mbps/İndirme:42 Mbps
    3G :
    WCDMA :
    900/850/2100/1700/1900
    Kablosuz veri Ağı
    WLAN802.11 a/b/g/n
    Bluetooth V3.0
    Kamera
    5 M Piksel Arka Kamera
    1.2 M Piksel Ön Kamera
    Ses
    SonicMaster Yüksek Kaliteli Hoparlör
    Arayüz
    1 x Micro USB
    1 x 2-in-1 Ses Bağlantısı (kulaklık/Mikrofon)
    1 x Micro SD Kart Okuyucu
    1 x Micro SIM
    Sensör
    GPS & Glonass,G-Sensor,E-pusula,Yakınlık,Ortam Işığı
    Uygulama
    pil
    10 Saat; 15Wh Li-polymer pil *3
    Bekleme Süresi
    840 saat(3G)
    Konuşma Süresi
    28 saat(3G)
    Navigation
    AGPS & GLONASS
    Renk
    Safir Siyah / Elmas Beyaz
    Boyutlar
    (GxDxY) 196.6 x 196.8 x 10.5 mm
    Ağırlık
    328 g

ve asus fonepad 8 cıktı o daha iyi onu kullanın tavsiye ederim

• quote:

hocam güncelleme gelene kadar kullanılabilir bir cihazdı ancak kapsamlı programlar kullanacaksanız kesinlikle uzak durun derim artık giriş seviyesindeki cihazlar bile 2 gb ram kullanıyor bu cihazında yurt dışında 2 gb ramli modeli satışta ama bize gelmez sanırsam. ayrıca asus telefon konusunda çok yeni o yüzden htc yi almaya çalışıyor.ben bu yüzden zenfone 2 almaktan vazgeçtim intel tabanlı işlemciler android platformunda pek randımanlı değil çoğu programın x86 tabanında yazılması lazım o da yok ha memnunmuydun diye sorarsan evet ama servis anlayışıda çok başarısız bilginiz olsun

Bu yorumunuzdan once kullanici yorumlarina bakarak zenfone 2 yi almistim

Eksikleri var yazilmsal olarak zamanla oturacak gibi umuyorum

Fonepade gelince

Teknosada cihazi elime aldigimda kulaga goturulecek bir cihaz gibi gelmedi bana

Suan icin memnunum zenfone 2 den
    Bakalim intel android tarafinda tutunabilecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 19 Temmuz 2015; 6:36:43 >

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun bende meizu mx4 pro aldım geçen hafta aylardır kararsızdım telefon konusunda sonunda telefonumu bulduğumu düşünüyorum zenfone 2 de gerçekten başarılı bir telefon hakkını yememek lazım :)
  • yeni güncelleme geldi...depolama alanı arttı, hızlandı, takılmalar, donmalar yokoldu...herşey çok iyi...
  • Bende şimdi facede gördüm 158.84 MB güncelleme geldi indirdim şu an kuruluyor.

Seviyorum Asusu.
    Daha öncede yerim kalmaıştı pat diye yeni güncelleme geldi alan çoğaldı.

Bir ara fabrika ayarlarınma döndüm bir çok kullanmadığımı güncellemedim şu an yerim 1.8 GB var ama bundaki durumu merak ediyorum şimdi.

Böyle giderse 2016 Hazirana kadar telefonu değiştirmem.:)
  • az evvel gelen güncellemeyi indirdim, telefon açılmıyor, asus logosu altında dönen halka ibaresinde takılı kalıyor bu aldığımız üçüncü hatalı ikinci büyük güncelleme. tebrikler asus. gene bir sürü zaman ve veri kaybı. lanet ettirecekler aldığım güne!
  • quote:

Orijinalden alıntı: aet330

az evvel gelen güncellemeyi indirdim, telefon açılmıyor, asus logosu altında dönen halka ibaresinde takılı kalıyor bu aldığımız üçüncü hatalı ikinci büyük güncelleme. tebrikler asus. gene bir sürü zaman ve veri kaybı. lanet ettirecekler aldığım güne!

Yeni güncellemede sorun yok, ben kurdum. Tek sıkıntı pil düzeyi %20'nin altına düşünce cihaz "sistem arayüz hatası " veriyor. Bu yüzden, telefon açıksa kullanılmıyor. Kapalıysa sizin durumunyzda olduğu gibi hiç açılmıyor.
    Bundan kurtulmak için telefonunuzu şarja takıp açın. Telefonunuz normal şekilde açılacaktır. Pil düzeyi %20'nin üzerine çıkınca şarja takılı olmadan da normal şekilde çalışıyor. (umarım, sizin sorununuz da budur)
    ....
    Not: cihaz dilini ingilizce yapınca pil düzeyi %20 altına düşse bile "sistem arayüz" sorununu vermiyor. Ben yeni güncelleme gelinceye kadar cihazı ingilizce dilinde kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pitoro

quote:

Orijinalden alıntı: aet330

az evvel gelen güncellemeyi indirdim, telefon açılmıyor, asus logosu altında dönen halka ibaresinde takılı kalıyor bu aldığımız üçüncü hatalı ikinci büyük güncelleme. tebrikler asus. gene bir sürü zaman ve veri kaybı. lanet ettirecekler aldığım güne!

Yeni güncellemede sorun yok, ben kurdum. Tek sıkıntı pil düzeyi %20'nin altına düşünce cihaz "sistem arayüz hatası " veriyor. Bu yüzden, telefon açıksa kullanılmıyor. Kapalıysa sizin durumunyzda olduğu gibi hiç açılmıyor.
    Bundan kurtulmak için telefonunuzu şarja takıp açın. Telefonunuz normal şekilde açılacaktır. Pil düzeyi %20'nin üzerine çıkınca şarja takılı olmadan da normal şekilde çalışıyor. (umarım, sizin sorununuz da budur)
    ....
    Not: cihaz dilini ingilizce yapınca pil düzeyi %20 altına düşse bile "sistem arayüz" sorununu vermiyor. Ben yeni güncelleme gelinceye kadar cihazı ingilizce dilinde kullanıyorum.

158.84 MB Güncellemeyi yaptım sizin yazdığınız hiçbir sorun yok bende özellikle gece şarjı %30 civarı bıraktım sabaha dahada azalsın diye sabah kalktım şarj %16
    Arama yapılıyor, aranıyorum, arayüz hatası vermiyor ve kapatıp yenidende açılıyor.

Not : Telefonumun dili Türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baharmania -- 3 Ekim 2015; 12:09:58 >

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.