Şimdi Ara

[[ ASUS F3Sc-F3SE ]] KULLANICILARI VE ALMAK İSTEYENLER!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
10.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • desene asus senin kadar zeki değil.(!) adamlar aptal olduğu için ikisinide aynı fiyata satıyor. dx10 destekli yerine dx9 destekli seçmek çok matah(!) peki o zaman niye santa rosa plartformu seçiyorsun. 4mb önbellekli 7200 vs. model seçseydin. pardon sen çok zekisin.senin model süper herkes f3se alsın sanatçı küçük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPAK -- 31 Ekim 2007; 18:49:42 >
  • arkadaşlar. yeni asus f3sc aldım.
    eskiden hp pavillion kullanıyodum. ondan alışmışım touch padi iptal etme için bir düğme vardı.
    harici mause kullanırken bu makinanın touch padini iptal edebilir miyiz?
  • denetim masasından iptal edebiliyorsun.
  • klavyeden kısayol tuşu var iptal etmek için
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALPAK

desene asus senin kadar zeki değil.(!) adamlar aptal olduğu için ikisinide aynı fiyata satıyor. dx10 destekli yerine dx9 destekli seçmek çok matah(!) peki o zaman niye santa rosa plartformu seçiyorsun. 4mb önbellekli 7200 vs. model seçseydin. pardon sen çok zekisin.senin model süper herkes f3se alsın sanatçı küçük

senin kadar aptal olup 128 bit yerine 64 bit seçmedim die zeki olduğum ortada arkadaşım..alan alır almayan da çok da tın...umrumda mı sandın çok zeki yaratık...
  • Aman arkadaşlar sakin olalım.
  • 1 aya kadar bende bi asus marka laptop almak istiyorum.fakat 3 model arasında kaldım.f3sv,f3sc ve f3se lerin 200dr modelleri.se ve sv şu an itibariyle piyasada yok sanırım.bu cihazların tekrar satışa çıkma ihtimalleri olabilirmi?eğer sc yi almak zorunda kalırsam tavsiye edermisiniz lütfen kullanan arkadaşlar tarafsız olarak yardımcı olursa sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: MC_CooL

1 aya kadar bende bi asus marka laptop almak istiyorum.fakat 3 model arasında kaldım.f3sv,f3sc ve f3se lerin 200dr modelleri.se ve sv şu an itibariyle piyasada yok sanırım.bu cihazların tekrar satışa çıkma ihtimalleri olabilirmi?eğer sc yi almak zorunda kalırsam tavsiye edermisiniz lütfen kullanan arkadaşlar tarafsız olarak yardımcı olursa sevinirim..

Arkadaşım
    F3SE200DR burada var. Ama biraz pahalı geldi bana.
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd71474

Ayrıca en ucuz hızlı al' da gördüm. Ama oradan hiç alışveriş yapmadım. Güvenilirliğini, önceden bu siteden sipariş veren arkadaşlar söyler sana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leronoy -- 6 Kasım 2007; 18:15:39 >
  • Sony
    Toshiba
    Asus

marka olarak sizce hangisi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: capo di capi

Sony
    Toshiba
    Asus

marka olarak sizce hangisi?

Sony 'nin üzerine yoktur sanırım. Tabi kalitenin beraberinde yüksek fiyatta geliyor. Sony fiyatına çok daha fazla özellik içeren asus yada toshiba'nın ürünlerinden alabilirsin. Toshibada gerçekten sağlam bir firma. 2.5 sene önce öğretmen kampnyasından Toshiba almıştım. Dvd sürücünün arada okurken zorlanmasını saymazsak şimdiye kadar herhangi bir problem çıkarmadı.

Şu an asus'a yönelmiş durumdayım. Asus'ta bence yabana atılacak bir marka değil. Kullandıkça yorum yaparım. (Bilgisayar elime adaptör arızasıyla ulaştığı için daha kullanmak nasip olmadı)
  • quote:

Orjinalden alıntı: empire_loups

quote:

Orjinalden alıntı: ALPAK

desene asus senin kadar zeki değil.(!) adamlar aptal olduğu için ikisinide aynı fiyata satıyor. dx10 destekli yerine dx9 destekli seçmek çok matah(!) peki o zaman niye santa rosa plartformu seçiyorsun. 4mb önbellekli 7200 vs. model seçseydin. pardon sen çok zekisin.senin model süper herkes f3se alsın sanatçı küçük

senin kadar aptal olup 128 bit yerine 64 bit seçmedim die zeki olduğum ortada arkadaşım..alan alır almayan da çok da tın...umrumda mı sandın çok zeki yaratık...

yok canım senin kadar zeki ve saplantılı değillim insan dışı varlık.
    Ayrıca fazlada uzatma kapat artık bu meseleyi.
  • Direct X10 var diye asus F3SC almak çok mantıksız... Zaten o kartla değil 10X uygulamaları 9X programları bile zor çalıştırırsınız.. Benchmark sonuçları ortada isteyen bakabilir.. Ati X2500 aşağı yukarı geforce 8600 gs ayarında...aralaında sınıf farkı var.. Dolayısıyla F3SC alırken yalnızca 10X e para bayılıyorsunuz..(Ki 10X li uygulamalar şu an piyasada pek yok ve yaygınlaşması 6 -12 ay arası vakit alacak.. geforce 8400 şimdiki programları doğru düzgün çalıştıramazken o zamanın uygulamalarını nasıl çalıştırabilsin... oyunları 640x480 çözünürlükte oynamayı seviyorsanız lafım yok...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: proxy1us

Direct X10 var diye asus F3SC almak çok mantıksız... Zaten o kartla değil 10X uygulamaları 9X programları bile zor çalıştırırsınız.. Benchmark sonuçları ortada isteyen bakabilir.. Ati X2500 aşağı yukarı geforce 8600 gs ayarında...aralaında sınıf farkı var.. Dolayısıyla F3SC alırken yalnızca 10X e para bayılıyorsunuz..(Ki 10X li uygulamalar şu an piyasada pek yok ve yaygınlaşması 6 -12 ay arası vakit alacak.. geforce 8400 şimdiki programları doğru düzgün çalıştıramazken o zamanın uygulamalarını nasıl çalıştırabilsin... oyunları 640x480 çözünürlükte oynamayı seviyorsanız lafım yok...)

+1905

128 bit ekran kartıyla 64 bit ekran kartını kıyaslamak zaten büyük hata olur...SE bir çok oyunu (kendi oynadığım oyunlardan - pes8-carbon-fifa08-csn-war craft3-Mario forever call of duty2 - most wanted) bu zamana kadar full detay oynadım..
  • Selam arkadaşlar.
    Uzun bir araştırma safhasından sonra ve bu forumun yönlendirmesiyle asus f3se sahibi oldum.
    Gayet güzel bi laptop.
    Yalnız 2 adet usb girişi var neden merak ettim.
    Birde forumları takip ederken şifreli wireless ler nasıl kırılır diye bi yazı görmüştüm.
    şimdi gerçekten lazım oldu ama orayı bulamıyorum.
    Bilen arkadaşlar varsa yerini yada nasıl yapıldığını tarif edermi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: semozi

Selam arkadaşlar.
    Uzun bir araştırma safhasından sonra ve bu forumun yönlendirmesiyle asus f3se sahibi oldum.
    Gayet güzel bi laptop.
    Yalnız 2 adet usb girişi var neden merak ettim.
    Birde forumları takip ederken şifreli wireless ler nasıl kırılır diye bi yazı görmüştüm.
    şimdi gerçekten lazım oldu ama orayı bulamıyorum.
    Bilen arkadaşlar varsa yerini yada nasıl yapıldığını tarif edermi?

nasıl 2 tane usbsi var yavv.. kart okuyucunun yanında da var bi tane ön tarafta. onla beraber 3 tane.bi de sağ tarafta e-sata girişi var. toplam 3 adet usb si var. wireles kırma nasıl yapılır bilmiorum ama haram yeme bence laptopun yanar yoksaa
  • biz bu dediğini duymamış olalım.
  • biz bu dediğini duymamış olalım.
  • vista ile wep-wpa şifresi kıramazsın
    xp'de bile zor. linux'un olsa neyse.
  • Ben de birşey sorayım.

Autocad için f3sc mi daha iyidir, f3se mi? Tabi bulabilirsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medonk -- 13 Kasım 2007; 21:51:14 >
  • 4 adet usb port olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.