Şimdi Ara

ASUS F3Jc ORTAK PAYLAŞIM ALANI(İnceleme,öneri ve sorunlarınız) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.697
Cevap
2
Favori
183.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR BENDE BU ASUS UN PEŞİNDEYİM ..SUAN ASUS İTHAL EDEN 5-6 FİRMA VAR
    BUNLARIN BİKAÇI PENTA-HIZLI SİSTEM-BOGAZİÇİ-ARENA AMA HİÇBİRİNDE STOK YOK ARENAYA HAFTADA 1-2 ADET GELİYO ODA ANINDA SATILIYO.
    BİRAZ ARAŞTIRDIM NEDEN GELMİYO BU NOTEBOOK DİYE ---ASUS SUAN GÜMRÜK PROBLEMİ VARMIŞ AMA YAKIN ZAMANDA HALLEDİLECEKMİŞ HABERİNİZ OLSUN---BULAN OLURSA LÜTFEN ADRESLERİ YAZINN..
  • ya beyler ben pes 6 yı 2 kişi oynamak istedim fakat oyun kollarını tanımıyor laptop arkadaşın laptopunda çalışan şey bende çalışmıyor usb portlarında bi sorun da yok çünkü başka bişey takınca çlışıyor bunun nedeni ne olabilir acaba
  • Klavyeden gelen cak cuk gibi tuş sesinden dolayı laptopumu boğaziçi servisine götürmüştüm.Bire bir değişim dediler.Yenisini hemen aldım.Allah'a şüüüüükür yenisinin klavyesinde ses falan yok.Ayrıca parazit gibi gelen ses Hd çalışma sesiymiş bir sorun yok.Bu hd sesi yeni asusda da var.Ayrıca pili çıkarıp kullanmak da doğru değilmiş.Pili çıkarıp direk elektrikle kullanırken şarz adaptörünün akım yükselmelerine karşı bir koruyuculuğu yokmuş.
  • arkadaşlar asus F3jc nin fiyatını bilen varmı?
    ortalıkta farklı rakamlar söyleniyor?
    1.119 $, 1.299 $, 1.599 $ hepside çok farklı
    doğrusnu bilen varmı?
    ya da bu bilgisayara ne kadar para vermeliyim!
    yardımlarınızı bekliyorum.
  • kdv dahil 1450$ civarı en az .........bazı yerlerde 1600$ kadar çıkabiliyo
  • hızlı sistem biraz pahalıya satıyo ..ama arena ve boğaziçinde fiyat uygun
  • bugün kare bilgisayardan 5 adet kalmıştı........
    kredi kartı limitim yetmediği için alamadım..............
    artık bıktım beklemekten.........
  • dostum senin adına üzüldüm yaa....biraz daha sabretmemiz gerekecek sanırım....
    ne kadardı kare bilgisayar da??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LineBinary -- 10 Kasım 2006; 18:05:02 >
  • 1299 $ + kdv
  • ABİCİM BOŞVER ÇOK PAHALI PİYASAYA GÖRE SEN Bİ SÜRE DAHA BEKLE BU HAFTA Bİ BİTSİN HAFTAYA GELEBİLİR.
    1532$ YAPIYO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LineBinary -- 10 Kasım 2006; 18:34:18 >
  • beyler vatandan alın cardfinansa 11 taksit 2000 ytl civarına geliyor geçen 1 tane gelmiş geldiği gibi de bitmiş ben vatana gelmesini bekliyecem
  • İnternet üzerinde bazı sayfalardaki yazılar sanki toneri bitmiş printerdan alınan yazılar gibi görünüyor..

örnek sayfada sol kısma dikkat edin.. http://www.auo.com/auoDEV/products.php?ls=en

Sizde de aynı durum var mı ? Ekran ayarları ile ilgili ne yapmam gerekir ?

2. olarak bende Everest hdd'yi 93 GB gösteriyor ?!? Nedeni ne olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chatman -- 10 Kasım 2006; 19:22:57 >
  • arkadaşlar sanırım ben de asus f3jc alma yolundayım.
    teknik bilgim forumlarda lafı dönen testler konusunda pek yeterli değil.
    bu makina ile ilgli tek sorum var;
    KENDİLERİ 3DMAX VE BENZERİ UYGULAMALARDA NASIL? (yani bir bakıma ekran kartı 3dmax9'la çalışırken kaymak gibi zoomlar yapmama yeterli olacak mı.?)
    yoksa her an dell ya da başka bir markaya yönelebilirim.
  • Dun gece bende bilgisayarimi almis bulunmaktayim. Klavyeden gelen sesler hakkında yapılan yorumlar uzerine alirken tum tuslari tek tek kontrol ettim ve herhangibir anormal ses yoktu. Ayrica Hdd ve Dvd sesleride gayet normal. Call of duty ve nfs yukledim denemek amacli ve performans acisindan oldukca iyi. Zaten programci oldugum icin oyunla bir alakam olmayacak benim kullanacagim programlarida rahat rahat calistiriyor. Ama sadece oyun oynamak icin alacaklarin ekran karti daha iyi bir makine almalarini tavsiye edebilirim. Tasarimi oldukca hosuma gitti. Yalniz HP Pavilionlarin yeni modelleri Asusa gore daha guzel. Tabi dogru orantili olarak fiyatlarida daha guzel. Arastiranlar varsa

HP pavilion dv6185ea
    İşlemci: Intel® Core 2 Duo İşlemci T5600 (İşlemci hızı 1.83 GHz, 2MB L2 cache, 667 MHz FSB)
    Sistem Belleği: 1 GB ( 2*512 MB DDR-2 SDRAM)
    Sabit Disk: 120 GB SATA 5400rpm
    Grafik Kartı: Nvidia GeForce Go 7400 TurboCache Supporting 256 MB
    Ekran: 15,4'' WXGA HD BrightView Ekran (1280*800)
    Optik Sürücü: DVD-RW (+/-) LightScribe
    Ethernet Kartı: Entegre 10/100 Ethernet
    Modem: Entegre 56K modem
    Ses: Onboard / Altec Lansing hoparlör
    Klavye-: Q Türkçe
    Mouse: TouchPad
    İşletim Sistemi -: Microsoft Windows XP Media Center Edition (Türkçe)
    Ağırlık -: 2,99 kg
    Diğer Özellikler: Wireless 802,11b/g, /Bluetooth/HP Mobile uzaktan kumanda, WebCam
    Garanti: 2 Yıl

Ozellikler f3jc ile asagi yukari ayni Ama hp 1699$+ KDV Asus fiyat olarak cok uygun almayi dusunenler varsa tabi bulabilirlerse kacirmayin derim.

• quote:

Orjinalden alıntı: redon

arkadaşlar sorularım saçma olabilir ... şimdiden özür(lacemiiyiz)

1. pilin üstüne geldiğimde atıyorum 3:45 gösteriyor 3-5 saniye sonra 3:33 gösteriyor (veya artadabiliyor) normal mi?
    2. ben bilgisayar kullanmama rağmen bios a hiç girmedim bu güne kadar bu bios dediğinize nasıl giriy0ruz (mesela açılıştaki sesi kapatmak için)
    3. birkaç ağır programı aynı anda kastırmama rağmen hep tek çekirdek kullanılıyor. %100 iken bile ikincisi hiç kullanılmıyor (everestten baktığım kadarıyla) ... acaba ikisini dengeli kullanması nasıl oluyor... yoksa 2. çekirdek ne işe yarıyor.
    4. sürekli çalışan bir fan var (hiç bir şey yapmazken de çalışan). sesi çok yüksek olmasa da onun çalışmasını nasıl kontrol edebiliirim.

bilgilendirirseniz çok memnun olurum

1. Normal.Windows o anki yuk altında bataryanın ne kadar gidecegini tahmini olarak gosteriyor.

2. Bios a girmek icin F2 tuşuna basıyorsun ancak yanlıs ayarlar sisteme zarar verebilir.Ses ayarını advanced sekmesi altında bulabilirsin.

3. İkinci çekirdeği aktifleştirme veya deaktifleştirme soz konusu değil,Everest'ten acıkcası bakmadım ancak surum olarak v3.5 kullan.

4.Fanın deviri de sistemin yukune gore ayarlandığı için hızını dusurmek pek saglıklı degil ki bildigim kadarıyla bunu yapabilecegin bir ayar mevcut degil,3.parti yazılımlarla belki oluyordur.

• Arkadaslar sizin fan calisma durumu nasil? Benim makinede muzik dinlerken internette dolasirken filan neredeyse devamli calisiyor.
  • 1200$ + kdv = 2070 YTL bonus karta 6 taksit olarak hızlı sistem bayisi ankara özüm bilgisayardan aldım.Hızlı sistem ups kargo ile istanbuldaki evime 2 saat önce teslim etti.Cihazı inceledikçe yazarım.Özüm bilgisayara teşekkür ediyorum.
  • ya benimki de hap çalışıyor

quote:

Orjinalden alıntı: rErdeMg

Arkadaslar sizin fan calisma durumu nasil? Benim makinede muzik dinlerken internette dolasirken filan neredeyse devamli calisiyor.
  • bi de daha önce bir arkadaş ta sormuştu arada birböyle yay sesi gibi birşey geliyor diye bende de var yeni farkettim... arada bir böyle tın diye bir ses çalgı yayını böyle bir tınlatır gibi bu herkesde var mı? normal midir acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: redon

bi de daha önce bir arkadaş ta sormuştu arada birböyle yay sesi gibi birşey geliyor diye bende de var yeni farkettim... arada bir böyle tın diye bir ses çalgı yayını böyle bir tınlatır gibi bu herkesde var mı? normal midir acaba?

Bendede oluyor öyle sanırım normal bi şey o. Ama birde klavyenin merkezinin olduğu bölümde zzz diye bi ses geliyor.Çok yüksek olmasada rahatsız ediyor bu ses.Sizdede varmı acaba bu sesten.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.