Şimdi Ara

ASUS Expedition GeForce GTX 1060 OC 6G Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ASUS Expedition GeForce GTX 1060 OC 6G Ekran Kartı
    ASUS Expedition GeForce GTX 1060 OC 6G Ekran Kartımı satmaya karar verdim.Hiçbir sıkıntısı olmadığını garantilerim.Bütün görüntü çıkışları çalışmaktadır.Bundan başka bu kadar temiz 1060 olduğunun düşünmüyorum :)Termal macun yenilemek için 1 hafta önce açtım.Açılmadan önce güvenlik etiketinin olduğun videolarda var isteyene atarım.Thermal Grizzly Kryonaut marka macun kullandım.Hiçbir türlü mining yapılmadı zaten bilmemde yapmayı.Fanlarında hiçbir sekme yoktur.Oldukça sessizdir.Fan devri %50 yi geçmiyor.İsteyenler msi afterburner ile ayarlayabilir ben ayarlamadım.Kutusu mevcut.Cdsi mevcuttur.Kitapçığı mevcuttur.Hiçbir eksiği yoktur yani.Oyun testide yaptım.

Ets2 Testi Ölçekleme %300 Ultra ayarlar

Apex Legends Orta-Yüksek ayarlar
    Forza 4 Ultra ayarlar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

üstüne 700-1000tl arası koyup yeni bir kart almayı planlıyorum takas veya hazırda kartınız varsa satmak için özelden yazarsanız sevinirim
    Aklınızda herhangi bir fiyat varsa özelden belirtebilirsiniz
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya, Korkuteli Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Efevr07 kullanıcısına yanıt
    Fatura ve garanti de olmayinca ((

DH de iki adet 3.000 TL 8GB 1070 var.

Sanirim 2500 TL ye dün 6 GB 1660S satıldı hatta.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benimki tertemiz kart yani o yüzden hurda veya bakımsız 1060 lar ile aynı fiyata koyamam.Oyun performansında gördüğünüz gibi normal 1060 performansı değil daha üst FPS ler sağlıyor.Fatura ve garanti konusunda kaç yıllık kart yani şuanda bir etkisi olmaz ve aranmamalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efevr07 -- 5 Haziran 2024; 0:43:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• temiz kart nasıl oluyor, tozları yeni alınmış. oyun performansı nasıl daha farklı oluyor. saat hızları ramleri herşeyi aynı olan kartın, mantıklı bir cevap gelmiş, boş boş cevap vermişsiniz, 2. el sahibinden değildi burası eskiden ama böyle ilanlar sayesinde iyice sahibindene döndü. belki oradan satarsınız ama buraddan kimse kartınızın yüzüne bakmaz. temiz, oyun performansı üst düzey GTA 5 açar bunlar sahibindenci satış işleri.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.