Şimdi Ara

*** ASUS Eee PC 1215B Netbook (AMD) PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
4
Favori
27.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhanmat

harici için öneriniz var mı?

hocam ben 4gblik flaşa kurdum win 7 yi formatlıyorum harici neden istiyosunuz veya o dahamı kolay geliyo size
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

quote:

harici için öneriniz var mı?

hocam ben 4gblik flaşa kurdum win 7 yi formatlıyorum harici neden istiyosunuz veya o dahamı kolay geliyo size

ben daha formatlamadım.ultimate kurucam.diğer kullanan arkadaş harici al kurul demiş ondan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ptrezor

Rica ederim...
    Format atarken harici Dvd-rw kullanıyorum. Bu yüzden benim için pek dert olmuyor
    İmaj olur pratik olur Acronis True İmage işini görür gibi. Driver derdi çekmezsiz.
    Sistemin en sorunsuz çalıştığı ilk yükleme sonrası İmaj alırsın. m
    Ancak devamlı yeni programlar deniyorsan al bir harici dvd kurtul derim..
    vewinw ultimate 64bit kurdum fakat bu dokunmatik yüzey driveri eksik diyor.bu hangi acaba biliyor musun?önceki sayfada bahsedilmiş fakat 1215N deki ATK(2) dosyasını bulamadım.ATK(1) var.yardımcı olabilir misin?
  • dokunmatik yüzey sürücüsü eksik diyor.hangi sürücü bu anlamadım.
  • quote:

quote:

arkadaşlar ürün bugün geldi ve aranıza katıldım.Fakat ram takviyesi yapan varsa bu konuda sıkıntım var.

4gb ram ekledim.cihaz gördü fakat kullanılabilir ram 2GB gösteriyor.

acaba win starter olduğu için mi böyle?win7 ultimate yüklemem mi gerekiyor?

Yardımcı olursanız sevinirim.Bir de 64bit kuararsak daha mı iyi olur?

hocam starter en fazla 2gb ram görüyor ben windows 7 ultimate kurdum pc yine ağır çalıştı ram eklemeden. eklenince nasıl olur bilmiyorum ama şuan windows 8 deneme sürümü yükledim çok memnunum yüklemeden önce bende ram alamyı düşünüyordum şimdi gerek kalmadı o derece iyi geldi bana yani :)

yardımcı olursan sevinirim.sorun kısayol tuşunda.fn+f11 falan çalışıyor.fakat fn+vi3 ile kamerayı çalıştıramıyorum.yada başka yolu varmı bilmiyorum bu ultimateyi kurduğumdan beri kamerayı açamadım.ayrıca fn+boşluk tuşuda geçiş yapıyormuş onuda çalıştıramadım.fakat fn+ş(yani-) çalışıyor.anlamadım gitti.webcamın sürücüsünüde bulamadım.
  • camera için siteden ASUS-ECam_V2_0_2_9 indirip kurun ardından.
    EeeDocking_Non_Touch_V3_8_3 kurun
  • quote:

camera için siteden ASUS-ECam_V2_0_2_9 indirip kurun ardından.
    EeeDocking_Non_Touch_V3_8_3 kurun

Kardeş ben bu dosyaları siteden bulamadım.Sürücüler kısmında yok.
  • http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=tr-tr&m=Eee+PC+1215B&p=20&s=1
    linke git
    araçlar kısmında 11 tane sürücü var bunların içinde başlıkları görürüsün
  • quote:

http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=tr-tr&m=Eee+PC+1215B&p=20&s=1
    linke git
    araçlar kısmında 11 tane sürücü var bunların içinde başlıkları görürüsün

kardeş büyük bir ayıp yapıp, siteyi ingilizce anlamaya çalışıyormuşum.çok teşekkür ederim.
  • rica ederim umarım işini görmüştür.
  • quote:

rica ederim umarım işini görmüştür.

hepsini hallettim çok saol.
  • quote:

quote:

yalnız bu yukarda sol üstte 2 tuş var.sağdakini anladım fakat soldakinin ne işe yaradığını anlamadım.
  • quote:

quote:

quote:

yalnız bu yukarda sol üstte 2 tuş var.sağdakini anladım fakat soldakinin ne işe yaradığını anlamadım.

hocam o bulut işletim sistemini(tam adını bilmiyorum) açıyor sade internete girip bikaç temel şeyleri yapabiliyosun pc kapalıyken o tuşa basarsan açabilirsin ben win 8 e geçtiğimden beride açılmıyor :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam o bulut işletim sistemini(tam adını bilmiyorum) açıyor sade internete girip bikaç temel şeyleri yapabiliyosun pc kapalıyken o tuşa basarsan açabilirsin ben win 8 e geçtiğimden beride açılmıyor :D

tekrar teşekkürler.
    cihazı genel anlamda beğendim.açıkçası ihtiyaçlarımı karşılıyor.harddiskten az bir ses geliyor fakat duyulacak düzeyde değil.hd filmlerde (720P) vcl playerde takılma vardı biraz.fakat k-lite codec ile takılma olmadı.
    vcl playerde k-lite ye göre daha fazla ses çıkıyor.ama vcl playerdede takılma oluyor.başka ses+görüntü performansı yüksek media player var mı?
    yardımcı olan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.
  • Bende k-lite kullanıyorum aşağı yukarı hepsini denedim en iyi k-lite hocam ben filmleri Tv'ye bağlayıp izliyorum ses sorun olmuyor ztn çok bi beklentimde yok ses konusunda ama şöylede bişey var hoparlör altta oldugu için yatakta filan kullanırken ses çok az geliyor masada kullanırken masadan yankilanip daha iyi geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende k-lite kullanıyorum aşağı yukarı hepsini denedim en iyi k-lite hocam ben filmleri Tv'ye bağlayıp izliyorum ses sorun olmuyor ztn çok bi beklentimde yok ses konusunda ama şöylede bişey var hoparlör altta oldugu için yatakta filan kullanırken ses çok az geliyor masada kullanırken masadan yankilanip daha iyi geliyor

dediğin doğru çok bişey beklememk lazım.ben de tv de media player kullanıyorum.tatile falan gittiğimizde bu bizim işimizi görür.özellikle 5 yaşındaki kızım için iyi oldu.:)
  • Arkadaşlar biz de ee pc 1015bx aldık.Sürekli açılış problemi var.Cihaz açılıyor ama görüntü gelmiyor.Pili çıkarıp takıyoruz bazen açılıyor bazen açılmıyor.Recovery yaptım bir süreliğine düzeldi ama ertesi gün yine aynı durum oldu.Asus Müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadım.Sizce ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassan01

Arkadaşlar biz de ee pc 1015bx aldık.Sürekli açılış problemi var.Cihaz açılıyor ama görüntü gelmiyor.Pili çıkarıp takıyoruz bazen açılıyor bazen açılmıyor.Recovery yaptım bir süreliğine düzeldi ama ertesi gün yine aynı durum oldu.Asus Müşteri hizmetlerine bir türlü bağlanamadım.Sizce ne yapmalıyım?

faturanın fotokopisini çek, sorunu anlatan bir not yaz doğruca UPS kargo şirketi şubesine git ASUS teknik servisle anlaşması var. Kargo ücreti ödemeden gönderirisin eğer ürünü aldığın tarih 30 gün aşmadıysa büyük ihtimal birebir değişim alırsın. Bir kaç kez başıma geldi. Asus bu konuda güven veriyor Ama sen yinede ASUS Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalış için rahat olsun..
  • ya bu makina ram olarak 1333 ü destekliyormu ????? üstünde 1066 var galiba bide 1333 taksam çakışırmı??
  • 2 -3 hafta önce kardeşime almıştım , bugün 32 bit ultimate yükledim fakat ekran kartını tanımadı.
    http://www.asus.com.tr/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215B/#download adresinde VGA ları indirdim ama işe yaramadılar.Ekran kartı driverı değilde ATİ ile ilgii başka bişi yüklüyor.Yardımcı olabilecek varmı
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.