Şimdi Ara

*** ASUS Eee PC 1215B Netbook (AMD) PAYLAŞIM ALANI *** İNCELEME VE FOTOLAR EKLENDİ *** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
4
Favori
27.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

arkadaşlar bizim pc için win8 driverleri çıkmış ben kurdum şuan herşey sorunsuz çalışıyor yakın zamandada ssd bağlayıp rami 6gb yapıcam sonuçları burdan bildiririm driver için link:
    http://www.asus.com.tr/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215B/#download

Hocam durum ne ?

Hocam şuan pcye Windows 10 deneme sürümü kurdum onu kullanıyorum. Windows 8.1 ikede fena değildi kullanımı ufak tefek işlerimi görüyordu. Windows 10 da pek fark etmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar bizim pc için win8 driverleri çıkmış ben kurdum şuan herşey sorunsuz çalışıyor yakın zamandada ssd bağlayıp rami 6gb yapıcam sonuçları burdan bildiririm driver için link:

Hocam durum ne ?

Hocam şuan pcye Windows 10 deneme sürümü kurdum onu kullanıyorum. Windows 8.1 ikede fena değildi kullanımı ufak tefek işlerimi görüyordu. Windows 10 da pek fark etmedi.

Tek danışacağım kişi olduğunuz için rahatsız ediyorum kusura bakmayın. RAM ve SSD takacağınızı söylemişsiniz taktınız mı ? + HDD in yanına SSD takma şansım var mı ? Yoksa SSD alsam tek mi kullanmak zorunda kalacağım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam durum ne ?

Tek danışacağım kişi olduğunuz için rahatsız ediyorum kusura bakmayın. RAM ve SSD takacağınızı söylemişsiniz taktınız mı ? + HDD in yanına SSD takma şansım var mı ? Yoksa SSD alsam tek mi kullanmak zorunda kalacağım.

rica ederim burası paylaşım forumu. ram takmadım ancak serviste dışardam aldığım ssd'yi ücretsiz taktılar gözle görülür performans artışı sağladı ancak yinede çok bişey beklememek lazım. chrome da 5-6 sekme açınca kasılmaya başlıyor oda ram ve işlemci yüzünden diye düşünüyorum. sonuç olarak elinizde fazla bi ssd varsa deneyebilirsiniz ama yeni ssd alıp takayım derseniz tavsiye etmem vereceğiniz paraya değecek bi performans artışı da olmadı.

• konuyu hortlatayım.
    1215b netbooka ssd takmaya karar verdim benim işimi hala görüyor ilk aldığımda 4 gb ram ilave etmiştim. biraz hızlanması için SSD almaya karar verdim fakat kafam karıştı çok fazla SSD modeli var.
    buna uyumlu hangi SSD modelini almalıyım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: amele75

konuyu hortlatayım.
    1215b netbooka ssd takmaya karar verdim benim işimi hala görüyor ilk aldığımda 4 gb ram ilave etmiştim. biraz hızlanması için SSD almaya karar verdim fakat kafam karıştı çok fazla SSD modeli var.
    buna uyumlu hangi SSD modelini almalıyım..

Harddisk ekledikten sonra performans durumunu alıntılayarak yazarsanız sevinirim.

• bu cihazdan elinde olup satmak isteyen var mi arkadaslar?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.