Şimdi Ara

Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.854
Cevap
12
Favori
341.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: joeblack_07

Günlerdir 1000H modelini inceleyip duruyorum. Aslında 900 de işimi görebilir ama 1000H fiyat/performans olarak 900 ü katlıyor. Neyse kullanan arkadaşlara bi kaç sorum olucak...
    1-Arkadaşlar 900de celeron olduğundan oldukça ısınabileceğini tahmin ediyorum bu Atom işlemci nasıl ısı konusunda??
    2-Vista yükleyenler gördüm netteki videolarda ama bence böyle bir alet için vista saçmalık. Evdeki 4çekirdekli bilgisayarımda bile verem ediyor beni XP ideal.. Sormak istediğim You Tube da Leopard yüklüsünü gördüm.Üstelik beyaz:) Apple hastası olarak gözüme şık geldi biraz apple çakması gibi duruyor ama olsun...Sizce Os yüklesek performans kaybı yaşarmıyım
    3-ve son sorum... şahsen ben internet, mail, msn, media player, office ve birkaç program için alıcam.. Programda ingilizce eğitim seti... (min konfig: celeron 333 üstü 64 ram vs. vs.) buraya kadar tamam 1.6 ghz ve destekli 2gb ram hayli hayli yeter gibi fakat bunların yanında bendeki eğitim seti dvd sıkıştırılmış iso dosyası yani illa neroyla açmak gerekiyo...Hem xp hem nero hemde program sizce çok mu zorlanır..

1-) Isı olayı çok az. Fanı kapatırsan ve işlemciyi 2ghze çekersen ısınıyor. Ama normal kullanımda el yakacak gibi değil hatta ılık bile sayılmas sıcaklık yok denilecek kadar az.
    2-) Apple mapple geç bunları hocam orjinal XP varken Hava olsun diye apple kullanmak olmaz zorlanırsın çekemezsin. Apple sadece hayran kitlesi tarafından kullanılmalı XP gibisi yok inan bana.
    3-) Hiçbir sorun olmaz isterse iso 25 gb olsun takılmaz Sanal sürücü yaratarak açarsın dosyayı.

• Mükemmel bir inceleme olmuş. 1000H modelini hiç düşünmezken şu an kararsız kaldım.

Ben de sıkı bir 901 fanatiğiyim. Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Yalnız aklımı karıştırdı bu inceleme.

• 901'de SSD yüzünden depolama alanım kısıtlı olacak. Harici bir sabit disk kullanırım diyordum ama bu da sorun olacak gibi. Sonuçta EEE PC'yi rahat taşıma vs. için almak istiyorum. Sürekli olarak harici sabit diske ihtiyacım olursa durum zorlaşacak. 1000H modeline çok rahatlıkla 320GB HDD takabileceğim gibi gözüküyor. Bu beni cezbediyor şu an. Ama SSD 'yi de çok istiyordum. Siz ne dersiniz bu durumda? 300-400 gram benim için sorun değil. Hangisi daha kullanışlı olur sizce?
    • Görünüm olarak da 1000H daha iyi gibi. 901'e göre daha modern gözüküyor.
    • Eğer sizin için sorun olmazsa HDD ve RAM'in takılma şeklini de gösterebilir misiniz? Ya da internette varsa burada paylaşabilir misiniz?

Eğer öneri kabul ediyorsanız başlıkta resim yerine fotoğraf kelimesini kullanırsanız daha doğru olur. Çünkü resim makinesi demiyoruz. Fotoğraf makinesi diyoruz.

Ukalalık gibi algılamayın sakın. Ben, hatalarımın bana söylenmesinden çok hoşlanırım. O şekilde düşündüğüm için söylüyorum.

Bu arada fotoğraflar da çok kaliteli. Dijital fotoğraf makinenizin marka ve modeli nedir acaba?

• @241 1000h yi gerçekten tavsiye ederim ben 320 gb wd hd ve 2gb adata 667 mhz ram taktım..gerek performans olarak gerek taşıma olarak herhangi bir sorunum yok orj. 80 gb hdyi de 2.5" lik kutuya taktım harici olarak kullanıyorum arada sırada. hd ve ram i değiştirmek için alttaki 2 vidayı açman gerekiyor hd için fazladan 2-3 vida daha çıkarıyorsun gerçekten çok kolay bir şekilde sorunsuz yapılıyor. yeni hd ye xp kurmak da gayet kolay. toplam 5-10 dk mı almadı. 901 i beklemektense eğer ihtiyacın varsa şu an için 1000h yi tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 241

Mükemmel bir inceleme olmuş. 1000H modelini hiç düşünmezken şu an kararsız kaldım.

Ben de sıkı bir 901 fanatiğiyim. Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. Yalnız aklımı karıştırdı bu inceleme.

• 901'de SSD yüzünden depolama alanım kısıtlı olacak. Harici bir sabit disk kullanırım diyordum ama bu da sorun olacak gibi. Sonuçta EEE PC'yi rahat taşıma vs. için almak istiyorum. Sürekli olarak harici sabit diske ihtiyacım olursa durum zorlaşacak. 1000H modeline çok rahatlıkla 320GB HDD takabileceğim gibi gözüküyor. Bu beni cezbediyor şu an. Ama SSD 'yi de çok istiyordum. Siz ne dersiniz bu durumda? 300-400 gram benim için sorun değil. Hangisi daha kullanışlı olur sizce?
    • Eğer sizin için sorun olmazsa HDD ve RAM'in takılma şeklini de gösterebilir misiniz? Ya da internette varsa burada paylaşabilir misiniz?

Eğer öneri kabul ediyorsanız başlıkta resim yerine fotoğraf kelimesini kullanırsanız daha doğru olur. Çünkü resim makinesi demiyoruz. Fotoğraf makinesi diyoruz.

Ukalalık gibi algılamayın sakın. Ben, hatalarımın bana söylenmesinden çok hoşlanırım. O şekilde düşündüğüm için söylüyorum.

Bu arada fotoğraflar da çok kaliteli. Dijital fotoğraf makinenizin marka ve modeli nedir acaba?

asus eee pc 1000h ram takma

• quote:

Mükemmel bir inceleme olmuş. 1000H modelini hiç düşünmezken şu an kararsız kaldım.

901 modelini düşünüyorsan depolamayı falan unutacaksın dostum. Yanında harici disk taşırım dersen yanlış olur. Onunla beraber 1000h ağırlığına denk gelecek zaten değer mi? 901 sadece nette takılacaklar ve 3-5 program yükleyecekler için ideal. Film arşivi, MP3 arşivi için kullanılamaz. 1000H'ye evet 320 gb takabilirsiniz. İlerde 500gb lık disklerde yaygınlaştığında 500 bile takabilirsiniz. Ayrıca eee 901 ve 900 de klavye tuşları gerçekten çok ufak. Parmak ucuyla ve sadece işaret parmağıyla basılıyor tuşlara bunu da unutma. 1000h nin klavyesi büyük ve geniş 10 parmak rahatça götürürsün Görünüm olarak 901 ve 1000h aynı. 901 az daha dar. Çıkıntıları falan benziyor. RAM VE HDD videoları youtube da mevcut. magicool arkadaşımız zaten vermiş.

901'in türkiyeye geleceği bile belli değilken ve 1000h'nin artıları daha da çokken beklemek sencede yanlış olmaz mı 901, "Ben dünyanın en küçük bilgisayarına sahip olacağım" diyenlerin bilgisayarıdır. Uyarın üzerine başlığı fotoğraf olarak değiştirdim. Kullandığım fotoğraf makinesi ise "Canon A540"

• 1000H aklın yoludur; diğerlerini beklemeye değmez... Bir PC için en önemli şey genişletilebilme özellikleridir ve bu bakımdan 1000H inaılmaz iyi bir PC... Artık evdeki desktop'a elimi bile sürmüyorum desem yalan olmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenkog

1000H aklın yoludur; diğerlerini beklemeye değmez... Bir PC için en önemli şey genişletilebilme özellikleridir ve bu bakımdan 1000H inaılmaz iyi bir PC... Artık evdeki desktop'a elimi bile sürmüyorum desem yalan olmaz...

Katılıyorum, genişletilme çok ama çok önemlidir. Bu olay MSI Wind'de yok. Var ama daha riskli. Ayrıca garantiye elveda dersin. Servisle kim uğraşır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: slhsm

@241 1000h yi gerçekten tavsiye ederim ben 320 gb wd hd ve 2gb adata 667 mhz ram taktım..gerek performans olarak gerek taşıma olarak herhangi bir sorunum yok orj. 80 gb hdyi de 2.5" lik kutuya taktım harici olarak kullanıyorum arada sırada. hd ve ram i değiştirmek için alttaki 2 vidayı açman gerekiyor hd için fazladan 2-3 vida daha çıkarıyorsun gerçekten çok kolay bir şekilde sorunsuz yapılıyor. yeni hd ye xp kurmak da gayet kolay. toplam 5-10 dk mı almadı. 901 i beklemektense eğer ihtiyacın varsa şu an için 1000h yi tavsiye ederim.

Aslında ihtiyacım var diyebilirim. iPhone'u bekliyordum uzun süredir belki uygun fiyatla sözleşmeli olarak alırım diye. Ama çok büyük hayal kırıklığına uğradım. Bir diğer beklediğim cihaz ise EEE PC 901 idi. Bu da biraz zor çıkacak gibi. Çıksa da depolama benim için sorun olacak gibi. Zaten 1000H ile arasındaki tek fark depolama diyebiliriz. Ağırlık sorun değil. 320GB depolama kapasitesi de benim için gayet yeterli. Daha çok indirme amaçlı kullanacağım bu bilgisayarı. O yüzden 901 alıp harici bir depolama aygıtı takarsam şarj süresi de azalacak maalesef.

quote:

Orjinalden alıntı: magicool

http://www.youtube.com/watch?v=fMiuhnHEslY

asus eee pc 1000h ram takma

Çok teşekkürler dostum. Gerçekten ASUS büyüklüğünü göstermiş. Tam olarak bizleri düşünmüş. Bu video da beni 1000H modeline yakınlaştırdı.

quote:

Orjinalden alıntı: _-_

901 modelini düşünüyorsan depolamayı falan unutacaksın dostum. Yanında harici disk taşırım dersen yanlış olur. Onunla beraber 1000h ağırlığına denk gelecek zaten değer mi? 901 sadece nette takılacaklar ve 3-5 program yükleyecekler için ideal. Film arşivi, MP3 arşivi için kullanılamaz. 1000H'ye evet 320 gb takabilirsiniz. İlerde 500gb lık diskler de yaygınlaştığında 500 bile takabilirsiniz. Ayrıca eee 901 ve 900 de klavye tuşları gerçekten çok ufak. Parmak ucuyla ve sadece işaret parmağıyla basılıyor tuşlara bunu da unutma. 1000h nin klavyesi büyük ve geniş 10 parmak rahatça götürürsün Görünüm olarak 901 ve 1000h aynı. 901 az daha dar. Çıkıntıları falan benziyor. RAM VE HDD videoları youtube da mevcut. magicool arkadaşımız zaten vermiş.

901'in türkiyeye geleceği bile belli değilken ve 1000h'nin artıları daha da çokken beklemek sencede yanlış olmaz mı 901, "Ben dünyanın en küçük bilgisayarına sahip olacağım" diyenlerin bilgisayarıdır. Uyarın üzerine başlığı fotoğraf olarak değiştirdim. Kullandığım fotoğraf makinesi ise "Canon A540"

Depolama olayı gerçekten sıkıntı olacak. SSD avantajı olacak ama kapasitesi az olacak. SSD'yi daha büyük diskle değiştirmek istesem çok pahalıya mâl olacak. Şu an en iyi seçenek 1000H sanırım. Klavye de önemli tabi ki. Hızlı yazamadıktan sonra çok kullanışlı olmaz. Vallahi ne diyeyim, aklımı çeldiniz.

Peki bu cihazın güç tüketimi nedir? Kaç Watt? Bir de sabit disk üzerindeki veri kopyalama hızı nedir acaba? HDTUNE programı ile bir test yapabilir misiniz acaba?
    Wireless gücü ile ilgili herhangi bir sıkıntısı var mı?

http://www.hdtune.com/

Programda sağ taraftaki transfer rate 'ler benim için önemli.

• HDTune sonuçlarını araştırırken şöyle bir yazı ile karşılaştım. Enerji tasarrufu modunda iken sabit disk daha verimli çalışıyormuş. %35 kadar.

Power Saving Mode:
    Average Transfer Rate: 43.3 MB/sec
    Access Time: 12.6 ms
    Burst Rate: 111.8 MB/sec
    CPU Usage: 3.1 %

High Performance Mode:
    Average Transfer Rate: 33.7 MB/sec
    Access Time: 15.9 ms
    Burst Rate: 85.2 MB/sec
    CPU Usage: 2.8 %

Bu cihaza bir de şu Micro XP'den yüklemek isterdim.

Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık)

Performansa geçmeden önce, bu sistemin kurulumunu bizzat gerçekleştirdiğimizi hatırlatalım. Bu işlem, ortalamanın da altında bir bilgisayarda 5 dakikadan az bir zaman aldı. Bilgisayarınızı açtığınızda, 1 dakikadan az bir zamanda da masaüstüne erişebiliyorsunuz.

Bu değerler karşısında elde edilen performans sonuçları ise şöyle;

:: RAM Kullanımı: 39 Megabyte
    :: Çalışan işlem sayısı: 15
    :: Documents and settings klasörü: 1.46 Megabyte
    :: Program Files klasörü büyüklüğü: 4.59 Megabyte
    :: WINDOWS klasörü büyüklüğü: 192 Megabyte

http://shiftdelete.net/micro-xp-ile-windows-kurulumu-6071.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 241 -- 26 Eylül 2008; 18:56:14 >

• Hocam SSD'yi kafana takma. Ben eee 900 de kullandım. Aralarında hız konusunda gözle görülür bir fark yok. Şu an dünyada en iyi netbook eee 901 bu bir gerçek. Ondan sonra gelense 1000h ve daha sonrasında ise Wind'tir. Tabi bunlar benim tahminim .
  • quote:

Hocam SSD'yi kafana takma. Ben eee 900 de kullandım. Aralarında hız konusunda gözle görülür bir fark yok. Şu an dünyada en iyi netbook eee 901 bu bir gerçek. Ondan sonra gelense 1000h ve daha sonrasında ise Wind'tir. Tabi bunlar benim tahminim .

Aklımı karıştıran sonuçlar var yine.

Erişim süreleri arasında çok ciddi farklar var.

Bu da Word 2007 'yi açma süresi.

Bu arada 1000H'ye 64GB SSD taktığını söylüyorlar. Bu bizim yapabileceğimiz bir değişim midir?

Bu da batarya ömürleri.

http://blog.laptopmag.com/eee-pc-1000h-faster-with-ssd-upgrade

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 241 -- 26 Eylül 2008; 19:31:13 >

• Hocam dedim ama şu an en iyi netbook eee 901 o kadarcık olsun dimi Benim masaüstü bilgisayarım Dual core E2160 işlemci ve 2 gb rame sahip ama programları açış süresi EEE de daha çabuk. Özellikle ofis dosyaları. Sen tıklar tıklamaz açılıyor zaten en fazla 2 saniye kayıp olur. SSD genel kullanımda gözle hissedilmiyor ama testlere soktuğunda farkını gösteriyor. Ben memnunum dostum 1000H'den. 901 tr ye gelirse fiyatı da pahalı olacak bunu unutma. 901 ile 1000h arasında 100 dolar fark var yurtdışında. Bir de tr ye gelirse kdvleri ekle üstüne 320 GB lık hdd yi 20 gblık SSD'ye değişmem. Varsın 2-3 sn geç açılsın. SSD ye bu kadar taktıysan eğer EEE900 alabilirsin ama şarjdan kaybedersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 26 Eylül 2008; 21:34:19 >

•  Asus EEE PC 1000H İncelemesi (Test, Sorunlar, Genel Başlık)

1 saat fark atıyor kullanmış olduğum 1000h'a..901 arıyorum fellik fellik hala bulamadım nasıl iştir bu
  • @_-_ hocam tebrik ederim sonunda 1000H modeline karar verdirttiniz bana.

Dediğiniz gibi 901 ile arasındaki fiyat farkına 320GB HDD, 80lik HDD için HDD kutusu ve 2 GB RAM alabilirim.

Hatta ileride dokunmatik ekran için o eklentiden de alabilirim.

Beni daha da fazla cezbeden olay ise multi-touch touchpad oldu. Bu videodan sonra kararımı verdim diyebilirim. Tamam 901de de var multi-touch ama dediğiniz gibi 320GB'lık HDD, 20GB'lık SSD'den iyidir.

http://www.youtube.com/watch?v=sPUvSNA6QoY

Tabi şu an için alma imkanım yok maalesef ama sitelerde gezerken mavibilgisayarda stoklarda var gibime geldi. Şu sayfaya bakabilir misiniz acaba? Stoklarda var mıdır sizce?

http://www.mavibilgisayar.com/ud/9704

• quote:

@_-_ hocam tebrik ederim sonunda 1000H modeline karar verdirttiniz bana.

Dediğiniz gibi 901 ile arasındaki fiyat farkına 320GB HDD, 80lik HDD için HDD kutusu ve 2 GB RAM alabilirim.

Hatta ileride dokunmatik ekran için o eklentiden de alabilirim.

Beni daha da fazla cezbeden olay ise multi-touch touchpad oldu. Bu videodan sonra kararımı verdim diyebilirim. Tamam 901de de var multi-touch ama dediğiniz gibi 320GB'lık HDD, 20GB'lık SSD'den iyidir.

http://www.youtube.com/watch?v=sPUvSNA6QoY

Tabi şu an için alma imkanım yok maalesef ama sitelerde gezerken mavibilgisayarda stoklarda var gibime geldi. Şu sayfaya bakabilir misiniz acaba? Stoklarda var mıdır sizce?

http://www.mavibilgisayar.com/ud/9704

Hocam bi telefon et ve sor varsa havale ile al fiyatı olması gereken düzeyde Stoklarda olması lazım.
    Sana birşey söyliim. Daha önce SSD kullanan bir bilgisayar kullanmadın hiç dimi? Kullanmadığın ve görmediğin için performansını kestiremiyorsun. Ben de kullanmadan aşırı hızlı böle tıklar tıklamaz ekrana gelen programlar göreceğimi düşünüyordum. 900 bi geldi kurdum hiç anlamadım bu mu SSD dedim İlk pişmanlığımı orda yaşadım. Daha sonra ise şarjı 2-2,5 saat gidiyordu o da canımı sıktı. Vakit kaybetmeden hemen iade ettim ve bir kaç gün sonra 1000h siparişimi verdim. 1000H'ye karar verdin ama en önemli karara geldi şimdi sıra: RENK Siyah mı beyaz mı onu düşünmeye başla bence

Bu da sana hediyem olsun. 901 ile 1000h'nin XP yi açış süreleri. Bak bakalım SSD dediğin kadar var mı

http://www.youtube.com/watch?v=QBEbLfBGqJA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_ -- 26 Eylül 2008; 21:29:24 >

• quote:

arkadaşlar 160gb bi model cıktı hayırdır bu Turkiyeye ozel mi?

http://www.sanalmarketim.com/urun/276715c092f03895679578b9f1fc0628/ASUSTEK-EEE-PC-1000H-10.1#39;-1GB-160-GB-WEBCAM-XP-BEYAZ-

Evet yeni farkettim 160GB'lık model boğaziçi bilgisayar tarafından türkiyeye getirilmiş.

http://www.bogazici.com.tr/Details.aspx?sm=AN-055-3

Fakat wireless desteği bölümünde b/g yazıyor sadece hani N nerde? Ya yanlış girildi ya başka bir problem var. 80 gb tercih edilmeli bence. 320 ye çıkarmak daha karlı olacak o zaman.

• quote:

quote:

arkadaşlar 160gb bi model cıktı hayırdır bu Turkiyeye ozel mi?

http://www.sanalmarketim.com/urun/276715c092f03895679578b9f1fc0628/ASUSTEK-EEE-PC-1000H-10.1#39;-1GB-160-GB-WEBCAM-XP-BEYAZ-

Evet yeni farkettim 160GB'lık model boğaziçi bilgisayar tarafından türkiyeye getirilmiş.

http://www.bogazici.com.tr/Details.aspx?sm=AN-055-3

Fakat wireless desteği bölümünde b/g yazıyor sadece hani N nerde? Ya yanlış girildi ya başka bir problem var. 80 gb tercih edilmeli bence. 320 ye çıkarmak daha karlı olacak o zaman.

aradaki fiyat farkına deymez zaten bencede 80 gb model daha iyi bir tercih

• quote:

Hocam bi telefon et ve sor varsa havale ile al fiyatı olması gereken düzeyde Stoklarda olması lazım.
    Sana birşey söyliim. Daha önce SSD kullanan bir bilgisayar kullanmadın hiç dimi? Kullanmadığın ve görmediğin için performansını kestiremiyorsun. Ben de kullanmadan aşırı hızlı böle tıklar tıklamaz ekrana gelen programlar göreceğimi düşünüyordum. 900 bi geldi kurdum hiç anlamadım bu mu SSD dedim İlk pişmanlığımı orda yaşadım. Daha sonra ise şarjı 2-2,5 saat gidiyordu o da canımı sıktı. Vakit kaybetmeden hemen iade ettim ve bir kaç gün sonra 1000h siparişimi verdim. 1000H'ye karar verdin ama en önemli karara geldi şimdi sıra: RENK Siyah mı beyaz mı onu düşünmeye başla bence

Bu da sana hediyem olsun. 901 ile 1000h'nin XP yi açış süreleri. Bak bakalım SSD dediğin kadar var mı

Açılış hızları gerçekten farketmemiş. Aslında sorun da değil, isterse 5 dakikada açılsın. Genel performans olarak SSD düşünmüştüm ama anladığım kadarıyla pek de uçuk farklar yok arada. Sonuçta fark eden 1-2 saniye. Benim bilgisayarım bile şu an için 1000H'den daha yavaş. O yüzden ilaç gibi gelecek bana.

Biraz önce birçok video daha izledim. 1080p filmler bile gayet makul bir şekilde çalışıyor. Gerçekten cihazı gittikçe seviyorum. Özellikle multi-touch olayı bitirdi beni.

Rengi de seçtim denebilir. Siyah alacağım gibi gözüküyor. Şu an almam mümkün değil ama 2-3 hafta içinde durum netleşecek. Yani cihazı alma kararım kesin, iş maddi durumda artık.

Alete alıcı gözüyle bakınca başka sorular da çıkıyor ortaya. Şimdi bunda TV-OUT yok ya, VGA çıkışından TV'ye bağlama olabilir mi acaba? (Composite video olarak, hani sarı renkli görüntü kablosu)

• quote:

quote:

Açılış hızları gerçekten farketmemiş. Aslında sorun da değil, isterse 5 dakikada açılsın. Genel performans olarak SSD düşünmüştüm ama anladığım kadarıyla pek de uçuk farklar yok arada. Sonuçta fark eden 1-2 saniye. Benim bilgisayarım bile şu an için 1000H'den daha yavaş. O yüzden ilaç gibi gelecek bana.

Biraz önce birçok video daha izledim. 1080p filmler bile gayet makul bir şekilde çalışıyor. Gerçekten cihazı gittikçe seviyorum. Özellikle multi-touch olayı bitirdi beni.

Rengi de seçtim denebilir. Siyah alacağım gibi gözüküyor. Şu an almam mümkün değil ama 2-3 hafta içinde durum netleşecek. Yani cihazı alma kararım kesin, iş maddi durumda artık.

Alete alıcı gözüyle bakınca başka sorular da çıkıyor ortaya. Şimdi bunda TV-OUT yok ya, VGA çıkışından TV'ye bağlama olabilir mi acaba? (Composite video olarak, hani sarı renkli görüntü kablosu)

TV bağlantı olayını kafana takma çünk bağlanıyor.

http://urun.gittigidiyor.com/VGA-S-Video-RCA-TV-Out-Kablo_W0QQidZZ11302888

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.