Şimdi Ara

Asus Dual RX 580 4 GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Asus Dual RX 580 4 GB

Model yükseltmek için satıyorum. Kendi bilgisayarımda yaklaşık oyun oynamak için kullanıldı. Mining yapılmadı. Garantisi bitti kutusu duruyor. Kozmetik olarak 10/10. Coil whine vs problemleri yok.

Fiyat : 3000 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• piyasa çok düştü bu fiyatlar yok artık dilerseniz 2500 tlden alabilirim.

• zeqh kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, piyasayı aktif olarak takip ediyorum ve fiyatı ona göre belirliyorum. 2500 TL şuanki piyasaya göre komik bir rakam. Gerçekçi bir teklifle gelirseniz değerlendirebilirim.

• ben de anlamadım ,, dolar 10.50 iken piyasa uçuktu,, 1660lar 10K lara 1080ler 12K lara gidiyordu ,, dolar 14 oldu piyasa durdu .. piyasaya mining yapanlar yön vermeye başladı ,, elektrik zammı da en büyük etken ,, oyuncu yok mu burda ben anlamadım bu işi :) zarar ediyoruz ..

ama 26 ocak FED toplantısı war ,, şuan tüm dünya onu bekliyor ,, malesef ABD ye göre şekilleniyor dünya ,, ABD faizleri 3 puan artırmayı düşünüyor,, enflasyonu önlemek için ,, o zaman dolar değer kazanır .. dünyada dolar kuru yine artar gibi duruyor ,, o zaman bu ürün fiyatları yine tavan yapacak ..

inş bir gün de bizim paramızın arttı mı düştü mü diye dünyanın beklediği günler görürüz :)

Allah sonumuzu hayır etsin

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O fiyata arızalı kart alırsınız, bu tarz teklifleriniz için sarı siteye göz atın..

Fiyat normal, hayırlı satışlar :)

• Pm gönderdim.

• itsuptome kullanıcısına yanıt

6500xt sıfırı 4500 e baya bir satılınca zaten rx570 ve 580 deki köpüğü aldı ister istemez. 8 bine 6600,9 bine de 6600xt olunca 1660 ların falan uçuk fiyatları indi.Bu aralar da baya hazır sistem düşüyor.Belli ki stoklar biraz canlanmış.

artik bu paraya bile alinmaz 😂

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.