Şimdi Ara

Asus DSL N66U Download Master Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar modeme download master ve media serveri kurdum ancak şu an kurulu değil gibi gösteriyor. Sadece install seçeneği görünüyor. Install a basıncada yüklemiyo . yani şu anda torrent dosyalarıma ulaşamıyorum download masterden . ne yapabilirim?

• Yeniden kur ve başlat.
  • unistall yapamıyorumki.
  • diskinde asus.ware ile buna benzer isimli başka bir dosya daha vardır onları sil, bir de yeni beta firmware gelmiş yeni bunu denersin

DSL-N66U_1.0.6.3.rar
    https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/CBFA5BCF224A4887B12A540EE003CF98Y
  • tamamdır sağolun. "hey" kardeşim o güncellemeleri nasıl buluyosunuz. arayüzdeki güncelleme kontrolünde görmüyor o güncellemeyi. nasıl bulacağımızı anlatabilir msin. eminim bir çok kişide benim gibi bilmiyordur öğrenmiş oluruz.
  • Arkadaşlar , download master programını düzgün bir şekilde kullanabilen var mı ? Ben sürekli hatalar ile karşılaşıyorum. Yakında sinirden ürünü iade edeceğim.
  • benim aldığım modem arızalıymıs iade ettim. bu haftasonu yenisi alıcam ancak 1 hafta kullanma şansım oldu. download masterde herhangi bir hata almadım. istersen tamamen sil modemide fabrika ayarlarına döndür tekrar yap kurulumu. @xxxone
  • rampy kullanıcısına yanıt
    Bende download master'ı kuruyorum birkaç saat içinde download master'a ulaşamaz hale geliyorum. Ana menüde yüklü değil görünüyor. kendim girmeye çalışınca 404 not found yazıyor bazende sayfa bulunamadı hatası veriyor.

Asus ' a mail attım. Vip forumda da konu açtım. Hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar modeme download master ve media serveri kurdum ancak şu an kurulu değil gibi gösteriyor. Sadece install seçeneği görünüyor. Install a basıncada yüklemiyo . yani şu anda torrent dosyalarıma ulaşamıyorum download masterden . ne yapabilirim?

Download master ile ilgili problemin devam ediyorsa yardımcı olabilirim.Asus ne yardım ediyor , ne cevap veriyor , ne de güncelliyor. Ben hallettim. Başka ihtiyacı olan olursa bana ulaşsın , pm atasın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxone

quote:

Orijinalden alıntı: rampy

Arkadaşlar modeme download master ve media serveri kurdum ancak şu an kurulu değil gibi gösteriyor. Sadece install seçeneği görünüyor. Install a basıncada yüklemiyo . yani şu anda torrent dosyalarıma ulaşamıyorum download masterden . ne yapabilirim?

Download master ile ilgili problemin devam ediyorsa yardımcı olabilirim.Asus ne yardım ediyor , ne cevap veriyor , ne de güncelliyor. Ben hallettim. Başka ihtiyacı olan olursa bana ulaşsın , pm atasın .

ben modemi arızalı olduğu için iade ettim. bu haftasonu yenisini alacağım. sorunu nasıl hallettiğini burdan yazarsan aynı sorunla karşılaşanlarada yardımcı olmuş olursun.

• Uzun arayışlardan sonra bu çözümü buldum.Download masterda birçok bug var .Buna rağmen asus güncellemiyor.Benim asıl sinirimi bozan bu. İnsalarda durur mu , yapmış adamlar. Download Master kurmak yerine modeme Transmission torrent yazılımını yüklüyoruz. Program tertemiz yağ gibi akıyor .Ram sıkıntısı yaşatmıyor hata vermiyor.

Öncelikle kullanacağımız diskte ext3 yada ext2 bölüm oluşturuyoruz.(isterseniz tamamını çevirin).Windows üzerinde bu ücretsiz programla değiştirebilirsiniz.
    http://www.freewarefiles.com/EASEUS-Partition-Master-Home-Edition_program_44615.html

Kurulum için gerekli bilgi burada: AsusTek vip forum linki

Burada da video var . Ben önce 1 kere videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Kodlar falan gözünüzü korkutmasın .Kopyala yapıştır yapıyoruz sadece.

http://www.youtube.com/watch?v=hHBEMYJfLi8

Takılan olursa pm atabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxone -- 6 Şubat 2014; 17:35:29 >

• quote:

Uzun arayışlardan sonra bu çözümü buldum.Download masterda birçok bug var .Buna rağmen asus güncellemiyor.Benim asıl sinirimi bozan bu. İnsalarda durur mu , yapmış adamlar. Download Master kurmak yerine modeme Transmission torrent yazılımını yüklüyoruz. Program tertemiz yağ gibi akıyor .Ram sıkıntısı yaşatmıyor hata vermiyor.

Burada da video var . Ben önce 1 kere videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. Kodlar falan gözünüzü korkutmasın .Kopyala yapıştır yapıyoruz sadece.

çok güzelmiş ben sorun yaşamıyorum rt-n56u da ama deneyebilirim paylaşım için teşekkürler

• hey kullanıcısına yanıt
    Ben de DSL-N55U kullanıyorum. Türkiyede ne kadar bilmiyorum ama yurtdışında da bu problemleri yaşayanlar var.Sorunlar yazılımsal.Asus Türkiye cihazı gönderin inceleyelim dedi.Ben de yedek modemim yok işlerimi aksatamam .Buna nasıl bir çözüm bulabiliriz dedim cevap alamadım. Yurtdışı ile görüşmelerde başarılı olmadı .Reset atın cihazı sıfırlayın... Veryansın dedim linux arayüzünü kurcalamaya başladım ve transmission kurdum. Allahtan cihazda linux yüklü.Kendi işimizi kendimiz hallettik.

Eğer download master ile sıkıntısı olan kişi sayısı artarsa(ortaya çıkarsa) , yeni konu açıp detaylı anlatacağım.Ben yazılım mühendisliği okuduğum için korkmadan 1 dakikada yükledim. Cihaza bir şey olur aman karıştırmayayım diyen arkadaşlara bire bir yardımcı olurum.

• quote:

Uzun arayışlardan sonra bu çözümü buldum.Download masterda birçok bug var .Buna rağmen asus güncellemiyor.Benim asıl sinirimi bozan bu. İnsalarda durur mu , yapmış adamlar. Download Master kurmak yerine modeme Transmission torrent yazılımını yüklüyoruz. Program tertemiz yağ gibi akıyor .Ram sıkıntısı yaşatmıyor hata vermiyor.

Öncelikle kullanacağımız diskte ext3 yada ext2 bölüm oluşturuyoruz.(isterseniz tamamını çevirin).Windows üzerinde bu ücretsiz programla değiştirebilirsiniz.
    http://www.freewarefiles.com/EASEUS-Partition-Master-Home-Edition_program_44615.html

Takılan olursa pm atabilir.

Modemin donanımı çok iyi olmasına rağmen yazılımı takoz malesef. Torrentleri kontrol etmek için modem arayüzüne girmek zorunda bırakmasalar yada windows uygulaması falan yapsalar ama o da yok. Gitmiş androide yapmışlar uygulamayı. Mantığa gel. Sanki telefonda torrent sitelerinde fink atıyoruz. Bu mantıktaki bir ekibin iyi yazılım üretmesini beklemek de olmaz zaten. Hazır kullanabilecekleri bittorrent transmission gibi uygulamalar varken ne diye kendi yazılımları için zaman harcıyorlar o da garip. Yapabilseler bir şey değil.

Sırf bu yüzden almaktan vazgeçtip airties aldım. Onun da medya serveri mkv oynatmıyor. Ama torrent özelliğini çok iyi yapmışlar. Bittorrentin kendi yazılımı var webui dan kontrol ediliyor. Chorme eklentisinde torrent linkine tıklayıp add to utorrent diyorum ekleniyor. Asus da modemin arayüzüne gireceksin de oradan ekleyeceksin de bilmem ne. Ya da hız limiti koyacaksın uğraş dur. Arayüze girebilirsen o da

Bahsettiğin uygulama da güzelmiş bu arada. Bunu bilsem alabilirdim bu modemi Asusun uygulama yüklemek güzel tarafı. NTFS desteği olmaması kötü olmuş. Diski götürdüğün her yere uygulamayı kurmak gerekecek.

https://code.google.com/p/transmisson-remote-gui/

Bir de transmisson un böyle bir uygulaması var. Muhtemelen işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 6 Şubat 2014; 23:20:52 >

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Öncelikle link için teşekkür ederim , tabikide işime yarayacak .

Dediklerinize harfiyen katılıyorum , aynı görüşteyim. Masaüstünden torrent uygulama eklemek için bir yazılım yapmışlar arkadaş inanın profesyönel bir yazılım mühendisi değilim(yazılım müh. öğrencisiyim) ama içtenlikle söylüyorum leş. . Ya git işine diyenler olabilir ama ben bile daha düzgün birşeyler çıkartabilirdim.

Adamlar uygulamayı yapmış masaüstünde varsayılan torrent istemcisi yapmadan ve torrent eklemeden program gözükmüyor.Sürekli boş boş system trayde bekliyor.Ters tıklıyorsun 3 seçenek var 2 si boş yazı yok diğerinde de varsayyln æ@sd gibi abuk subuk bir şey yazıyor. Tarayıcı arayüzünden gidip torrent eklemek bile daha kolay. Download master'ın kendinden bahsetmek bile istemiyorum. 3.1.0.85 yazıyor sürümde ama bildiğin alpha sürüm gibi çalışıyor. Transmission ve türevi bir sürü açık kaynaklı torrent istemcisi varken kendilerini markalaştırmak istemişler ama olmamış. Madem ustaca bir şey çıkaramayacaksın NAS ürünleri gibi ver linux arayüzü bu işi bilenler modifikasyon yapsın.

Birçok linux işletim sistemini çalıştırabilecek güçte olan bir cihaz başarısız bir torrent istemcisi yüzünden ram sıkıntı çekiyor , ağlıyor resmen. Yazık...

• Bir şey değil. Remote olayı çalışırsa manyak olur. NTFS desteği olsa on numara olurmuş. Keşke bittorrenti de kontrol etse bu yazılım. Benzerleri var ama çok dandik.
    Asusun masaüstü yazılımı olduğunu yeni öğrendim ama dediğine göre olmasa daha iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 7 Şubat 2014; 0:27:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Bir şey değil. Remote olayı çalışırsa manyak olur. NTFS desteği olsa on numara olurmuş. Keşke bittorrenti de kontrol etse bu yazılım. Benzerleri var ama çok dandik.
    Asusun masaüstü yazılımı olduğunu yeni öğrendim ama dediğine göre olmasa daha iyiymiş

Çalışmazmı , tıkır tıkır. Bizden kaçmaz.
    Aynı uygulamanın android versiyonuna da kurdum. Double remote

Tekrar teşekküler.

Asus DSL N66U Download Master Sorunu

• İyiymiş yav. NTFS olsa almak için harekete geçmiştim
  • takip yazılım cidden leş bittorent web ui koysa hiç uğraşmıyacağız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese selam bende yeni asus n66u n900 aldım ama hiç memnun değilim. pc yi modemin yanına kadar götürdüğümde bağlantı yapıyor toplam 5 diş var çekim gücünde 4e indiğinde internete bağlanmıyor. benmi bişeyi yanlış yapıyorum modemimmi arızalı anlıyamadım bilen arkadaşlardan yardım etmesini rica ediyorum.....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.