Şimdi Ara

Asus Dsl-N17u (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
45
Favori
91.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de hızda dalgalanmalar yaşıyordum sürekli. en son cat7 kablo sipariş ettim amazondan. daireme ait internet hattını yeniledim. tek parça eklemesiz olarak döşedim. şu an günün her saati internet hızım sabit. asus dsl-n17u kullanıyorum.
  • unseenforce U kullanıcısına yanıt
    Forumdan biraz uzak kaldım. Mesajlari simdi okuyorum. Hangi modeli var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Son Update'i yaptıktan sonra modemim açılmamaya başladı. Işıkların hepsi bir tur yanıyor ve hemen kopuyor. Arayüze ulaşamıyorum. Nasıl çözebilirim?
  • BunnyTank kullanıcısına yanıt
    Merhaba, modemin arkasinda reset tusu var. Reset tusuna 10-15 saniye basili tutun modem sifirlansin hayla acilmassa servise goturun. Yazilim guncellenmesi sirasinda hata olusmus olabilir.

• Arkadaşlar herkese merhaba ikinci el bu modemi almayı düşünüyorum hemde yarı fiyatına

Fakat tek yapacağım şey wifiye ve bilgisayara bağlanmak öyle sizlerin yaptığı gibi torrent falan filan uğraşmayacağım

Sizce almaya değer mi bu arada hattım vdsl netspeed

• MegaWindows kullanıcısına yanıt
    yarı fiyatına diyorsunuz değer tabiki.
    Ben mi Router 3 aldım ama şimdi alsam bunu alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

yarı fiyatına diyorsunuz değer tabiki.
    Ben mi Router 3 aldım ama şimdi alsam bunu alırdım.
    Airties 5760 buldum 170₺ ye get acacak adam sizce asus n17 u mu yoksa airties 5760 mı (ikisininde fiyati aynı ikinci el)

N17U 160tl ye olmaması lazım dikkat edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

N17U 160tl ye olmaması lazım dikkat edin.
    Kutu fatura kaybetmiş adam ayrıca get acacak hocam vir sıkıntı anında hemen haberim olur test edip parayı öyle göndereceğim zaten

Edit: Bir de aynı fiyata airties 5760 mı N17U mu ikinci el ikiside

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 1 Mayıs 2018; 10:47:39 >
    N17 kullanıyorum tavsiye ederim memnunum airties hakkında bilgim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

N17 kullanıyorum tavsiye ederim memnunum airties hakkında bilgim yok.
    Bağlantı kopukluğu ve cekmeme gibi sorunları var mı

valla hocam bence onlardan birini alana kadar mi router 3G al aliexpresste 170 tl kargo dahil ve yanına 2.el bir broadcom chipsetli bir modem al emin ol bunlardan daha iyi verim alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AirJET -- 1 Mayıs 2018; 12:37:6 >
    Ben küçük bir alanda kullandığım için Asus N17 alırdım diyorum.
    Ama bir çok kullanıcı genelde her yerden çeksin ister wifi yi . O yüzden mi Router 3 alırsan her türlü memnun kalırsın çekim gücü olsun , içindeki fonksiyonlar olsun.

Benim istememe sebebim ebesinin nikahından dahi wifi nin çekmesi. 1 aydır iş icabı internete aç bir yerde yaşıyorum. Kablolu modeme Router ı takınca altın bulmuş gibi birbirine soruyor millet bu kimin wifi si diye. Wifi yi gizleyemem çevremden bir kaç kişi ortağız.

Bunun dışında, normal kendi yaşaşdığım evde Router 3 den memnunum çeksin çekebildiği kadar Kısacası amaç çekim gücüyse Ne Asus ne Airties yaşasın Xiaomi

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    mi router 3 şuan eski kalabilir bence bu yılda arkadaşın 3G modelini alması daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Bilgisayarim asus oldugundan ve memnun oldugumdan dolayi, hic baska markalara bakmadan direk bunu aldim.

Bugun hic kopma yzsamadim, yazicimi bagladim, artik bilgisayara yaziciyi usb ile baglamaktan kurtuldum. Uzaktan wifi ile istedigim belgeleri yazdirabiliyorum. Bu bana cok kolaylik sagladi.

Pc kapaliyken torrent indirme, 4g baglanti(4g usb modem ile) yi yayabilme, access point olarak kullanabilme gibi bir cok guzel ozelligi var.

Tavsiye ederim.
    usb 1018 yazıcım var dsl-ac51 modeme nasıl bağlayabilirim takip etmem yol nedir. izah edermisiniz resimli olursa daha güzel olur.
    ve diğer kablosuz mesela iphone telefonumdan nasıl yazdırabilirim.
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Ben modemi iade ettim hocam. Bu mesajımdan sonraki gunlerde modem yaziciyu gormemeye basladi. Dolayisiyla modem yaziciyi tanimadigi icin cıktı falan alamadim. Ben de iade edip ttnetin kendi modemini kullanmaya basladim. Asus modemin iade parasiyla da brother kablosuz yazici aldim. Onda herhangi bir sorunum yok.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 3 Mayıs 2018; 22:4:21 >
  • Daha önce gördümü, daha önce gördü ise yazılm veya ayarlar ile ilgili bir sorun olabilir siz anlatın bana birde ben deneyeyim

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Uzerinden epey zaman gectigi icin inanin nasil bir islem yaptigimi hatirlamiyorum. Ilkin gordu yaziciyi ama daha sonra hata vermeye basladi. Hatirladigim kadariyla yaziciyi kapattigimda veya beklemeye aldiginda soeun oluyordu.

Bu konuda daha bilgili arkadaslar size yardimci olacaklardir. Maalesef pek yardimim olamayacak bu konuda. Iyi forumlar dilerim

• Merhaba,
    Modemi yeni aldım kullanmaya başladım. İki konuda sıkıntı yaşadım çözemedim. Modeme usb'den harddisk bağladım ağdaki kablolu kablosuz cihazlarım disk'e erişip verileri okuyabiliyor. Benim sıkıntım bilgisayardan disk'de dosyaları görebiliyorum ama yeni indirdiğim veya bilgisayarımdaki verileri disk'e atamıyorum koplayamaya izin vermiyor. Bilgisayarım kablo ile modeme bağlı. İkinci çözemediğim konu ise telefonuma indiriğim uygulama ile wiriless'den bağlı olduğumda disk'deki dosyaları görebiliyorum ama dışardayken mobil veri ile uygulama modeme bağlanmıyor. Konu hakkında bilgili arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim.
  • Extinet_DeviL kullanıcısına yanıt
    Merhaba ilk once modemin icinde asusun ucretsiz vermis oldugu asuscomm.com uzantili kendine ozel bir ddns olusturman gerekiyor. Sonra modem arayuzunden usb uygulamasina gel ve daha sonra aidisk e gir orada eger onceden ayarin varsa sifirla tekrar ayar islemi yap. Tekrar ayar islemi sirasinda yazma ve okuma tiklerinin olduguna emin ol sinirli kullanici yaparsaniz sadece okuma oluyor. Sonra ddns adinin sizin secmis oldugunuz ddns olduguna emin olun ve tamamlayin. Ev disindan usb ye erismek icin ftp://ddnsadin.asuscomm.com olarak erisebilirsiniz.Eger tarayici uzerinden erisiyorsaniz dosya yazmak icin surukle birak yapmaniz gerekiyor veya ctrl c ctrl v ki bu telefonlarda sorun bazen bilgisayarlardada sorun olabiliyor bundan dolayi bir ftp client-server programi kullanmak gerekiyor ben androidde es dosya yoneticisini kullaniyorum bilgisayardada filezilla kullaniyorum ve ikisindende sorunsuz bir sekilde dosya yollayabiliyorum veya alabiliyorum. Es dosya yoneticisinde dosya yollamak icin yollayacagin dosyaya kopyala demen ve usb ye girip bir dosyanin icine girip yapistir demek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajekdo -- 7 Mayıs 2018; 9:13:7 >

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.