Şimdi Ara

Asus Dsl-N17u (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.387
Cevap
45
Favori
91.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kugutex

Denedinizmi yeni yazılımı

Alıntıları Göster
    Denedim. Herhangi bir sıkıntı yok.
  • KovenanT kullanıcısına yanıt
    Hız düşümü filan oluyor muydu sizde önceden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Cok garip ben 2.5 yildir bu modemi kullaniyorum hic hiz dusumu sorunuyla veya herhangi bir sorunla karsilasmadim. Ayrica modemi ayda sadece 2-3 kez kapatiyorum modem surekli 7/24 calisiyor. İnternet olarak superonline 50mpbs kullaniyorum. Bundan birkac ay oncesine kadar router olarak kullaniyordum ama artik modem olarak kullaniyorum hic sikinti cikmadi. Ayarlarinizda veya qos da bir sorun varsa ondan olabilir diyecegim ancak siz her ayari denemissinizdir.

• sagropa kullanıcısına yanıt
    1.1.2.3_473 yazilim surumu ile turknet adsl destegi gelmis modeme guncelleyip denedinizmi? Modemi guncelledikten sonra modemin arkasinda bulunan reset dugmesi ile reset atin arayuzdeki fabrika ayarlarina dondur ile reset atmayin .Birde adsl wan seciyorsunuz degilmi wan turunu. Umarim sorununuz cozulur

• Evet güncelleme yaptım.. Ayarlar adsl wan şeklinde ama resetlemedım tekrar resetleyip deneyeceğim tşkler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar sıfırdan kurulum yaptığınızda son güncellemeden sonra turknet ibaresi cıktı.. Suan modem normale döndü.. Tsk ederim sorun halloldu givi görünüyor.

• sagropa kullanıcısına yanıt
    Hız düşümü yaşadınız mı hiç düzeltmişler mi bende yaptım ama fabrika ayarlarına döndürmedim şuan

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Yine yasıyorum yine kurcalıyorum modemi.. Aksam tam bir sekılde yazacağım.

• Performans olarak memnunmusunuz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: korayakbiyik

Performans olarak memnunmusunuz arkadaşlar
    gayet memnunum, ilk başlarda randımanlı kullanamaıştım. reset atıp tekrar kurunca daha iyi oldu. şuan hem downloadmaster kullanıyorum hem de aidiskle hem ev ağından hem de netten usb hdd ye ulaşabiliyorum. eğer 5 ghz çok önemli değilse(elimde huawei hg255s 5ghz kenarda duruyor) gayet güzel çekimi olan bir modem. size tavsiyem eğer tam ortada değilse herhangi bir RE alıp keyfinize bakabilirsinz.

telefondan 100 mbit netimi 70 mbite kdar hız alabiliyorum. evimde de her yerden çekiyor)(95m2)

sözün özü tavsiye ederim.
  • the_hornet kullanıcısına yanıt
    Asus hakkinda o kadar çok olumsuz yorum okudum ki markayi sevmeme ragmen modeminden sogudum. Herkes yazilim ve güncelleme konularından şikayetci.

Simdi merak ettigim modem de anten yok bu kablosuz bağlantı da olumsuz bir durum olusturuyormu. Çekip çekmeme konusunda.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    yazılım ve update konusunda sorun yok.

normalde openwrt butun modemlere yazılım yapar ama buna yapmamıs , daha ıyısını yapamaz dıye herhalde :/

kablosuz agda da sorun yok.

tek sorunu torrent olarak kullanacksanız ıslemcı gucu yeterlı olmadıgı ıcın torrent baslangıcları cok yavaslatıyor arayuzunu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_hornet

gayet memnunum, ilk başlarda randımanlı kullanamaıştım. reset atıp tekrar kurunca daha iyi oldu. şuan hem downloadmaster kullanıyorum hem de aidiskle hem ev ağından hem de netten usb hdd ye ulaşabiliyorum. eğer 5 ghz çok önemli değilse(elimde huawei hg255s 5ghz kenarda duruyor) gayet güzel çekimi olan bir modem. size tavsiyem eğer tam ortada değilse herhangi bir RE alıp keyfinize bakabilirsinz.

telefondan 100 mbit netimi 70 mbite kdar hız alabiliyorum. evimde de her yerden çekiyor)(95m2)

sözün özü tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Hocam modeme bağlı USB HDD ile PC arasında dosya aktarımı yaparken hız sorunu yaşıyor musun? Denediğimde saniyede 1MB gibi komik bir hızla dosya aktarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anil.K

Hocam modeme bağlı USB HDD ile PC arasında dosya aktarımı yaparken hız sorunu yaşıyor musun? Denediğimde saniyede 1MB gibi komik bir hızla dosya aktarıyor.

Pcden modeme bağlı hddye veya tam tersi durumda ortalama 15 mb aktarım ölçtüm. Anakartımda gigabit ethernet var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anil.K

Kablosuz bağlantımız mı var? Uzaklık, bağlantı kalitesi ve wifi chipinin özellikleri de fark eder. Eşimin laptopu biraz eski olmasına rağmen 72 mbitle bağlanıyor. Aktarımda da 5mb ölçtüm. Çok önemli değil. Hddki filmleri takılmadan izleyebiliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Speedtest ten ölçtüğümde hızım 32mb gösteriyor ama internet yinede zor giriyorum sebebi nedir acaba bir fikri olan varmıdır

• Arkadaşlar download master uzaktan erişim linkini verebilir misiniz. işyerindeyim bağlanamadım bir türlü. ddns ayarlarında olması lazım.
    https://xxx.asuscomm.com:8443/... bu şekilde birşey olması gerekiyor.

Edit: Tamam buldum. xxx.asuscomm.com:8081 şeklinde griliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KovenanT -- 16 Nisan 2018; 10:10:7 >
  • AirJET A kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Aynı bağlantı hazınıza sahibiz, wifi 40 mhz kanal 13 de bir yıla yakındır sorunsuzca kullanıyorum, 73 mbit net hız veriyor kablosuzda. bi ara interneti biriyle paylaşmıştım 16 cihaz bağlıydı toplamda hiç sorun çıkarmamıştı, şuan 6 cihaz var hiç sorun yok. Hatta şöyle söyleyim netflix üstünden 4k film açıkken online oyun filan oynayabiliyorum şuan.
  • Almak isteyen olursa elimde mevcut iletişime geçebilirsiniz

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Almak istersen elimde var verebilirim modemımde arıza var dedi ttnet ama sorun hattan çıktı eski modemi kullanmaya devam ediyorum o yüzden kullanmıyorum 22 martta aldım yani 23 ay garantisi var

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.