Şimdi Ara

ASUS DSL-N16 ADSL VDSL Fiber Modem - 227 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
5.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende onu diyorum işte. Eve alcan 10db x 3 lük cihaz, çekmesinde göriiim. Neymiş bebeklere zararmış peh.
  • Ben 2 senedir bu modemi kullanıyorum şaşırdım yazılanlara. Ben gayet memnunum çekim sıkıntısı vs yaşamadım. Airties'de çok güzel marka gercekten kaliteli fiyat olarak hangisi uygunsa, işinizi görecekse onu alın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaduvan

Bende onu diyorum işte. Eve alcan 10db x 3 lük cihaz, çekmesinde göriiim. Neymiş bebeklere zararmış peh.
    Gerekiyorsa al ;-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D6177DB52

Bu mesaj silindi.
    nasıl 2 diş çekiyor bie resim yollayın merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

nasıl 2 diş çekiyor bie resim yollayın merak ettim

Alıntıları Göster
    türknetin verdiği mı bu ? öyle ise, yan odada çekmiyor.

• hocam ben arkadaşın cevabı merak ediyorum bilgilendirmeniz için teşekkür ederim
  • Fikir edinmeniz açısından ben kendi evimden örnek vereyim az önce cep telefonuyla çeşitli odalarda modemin antenleri oynamadan test yaptım tek eksi yanı çapraza denk gelen odalarda yetersiz kalması bu sorunuda aslında modemi antreye koysam çözülebilir fakat online oyunlarda sorun olmaması için bilgisayarın olduğu odaya göre kablo tesisatını kendim hazırladım bu yüzden değiştirmiyorum diğer odalardaki çekim sorunu için ise bu ay içi bir tane router alacağım fakat hangi marka alacağımı karar veremedim a101 de satılan ürün ve xiaomi wifi ro arasında kararsız kaldım
    ASUS DSL-N16 ADSL VDSL Fiber Modem - 227 TL

not: bulundugum odayı eklemeyi unutmuşum 47.9 mpbs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 29 Aralık 2018; 17:6:33 >

• black friday döneminde hb'den 200'e aldım. çekmiyor yorumları abartılı gelmişti ama çekmiyor gerçekten. çekse bile hız kaybı çok fazla oluyor. router repeater vs ile kullanmayacaksanız tavsiye etmiyorum. vpn özelliği için almıştım ben. çekim sorununu saymazsak iyi modem özellik vs açısından.
  • Çekmediğini yazan arkadaşlar, aynı mekanda denedikleri hangi modeme oranla çekmiyor onu da belirtebilirse sevinirim. Sorun modemden mi kaynaklı fikir edinelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyat aralığında başka iyi çeken modem önerisi olan arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serciey

Çekmediğini yazan arkadaşlar, aynı mekanda denedikleri hangi modeme oranla çekmiyor onu da belirtebilirse sevinirim. Sorun modemden mi kaynaklı fikir edinelim.
    zyxel de çekmiyor, ttnet'in verdiği

çekmiyor dediğimiz , aynı odada 32 mps full alabiliyorum , evin öteki koşesindeki odaya gidince tek diş hatta bazen sinyal gidiyor. hem telefon için geçerli hem laptop için

130 metrekare evin her köşesine de 3-4 diş verebilecek modem varsa, hemen almaya razıyım

• 2 senedir. Restart atayimda interrnet duzelsin gereksinimi olmayan modem. Cevredeki aglara gore kanal secmek onemli detay. Cekmiyor diyenlerede sasirdim. Evin koridorunda ve bir kere cekim sikintisi yasamadim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Birisi piyasadaki bütün modemleri alıp aynı ortamda test etmediği sürece bir yere varamayız. :) Herkesin evi farklı yapıda. En azından şu modem modeli, şuna oranla az çekiyor şeklinde yorum yapılırsa fiyatına göre değerlendirilebilir belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D6177DB52

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aynı odada 2 diş çekiyor diye yazmışsınız bu kadarda değil bende doğal olarak merak ettim benim modem sorunsuz aynı odada çekiyorken sizdeki nasıl aynı odada çekmiyor ilginç geldi

Bahsettiğiniz işlemi ben test ederek koydum kendi reimimi koymama gerek kalmadı ihtiyacı olup alacak kişileri yanıltmamak gerekir ha tüm evde çeken model arıyorlarsa bu fiyata zor
    ben 120 metrekare evde o işi tek modemle çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 30 Aralık 2018; 0:11:29 >
  • hero4262321 kullanıcısına yanıt
    oh be , şöyle bilen konuşsun
  • N17 var, wifisi zayıf gerçekten. 24 hızım araya 2 duvar girince 13 e düşüyor. Onun dışında gayet iyi, modem konumu iyi olursa hiç sıkıntı olmaz.

• Sinyal sıkıntsı yaşadığım bir model. Değiştirdim kurtuldum, resmen karın ağrısı. Ama bunların yanında görüntüsü de şık.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.