Şimdi Ara

Asus Dsl N-14U Tekrarlayıcı(köprüleme) Sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Modemler >> Asus Dsl N-14U Tekrarlayıcı(köprüleme) Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    198 Mesaj
    http://images.hepsiburada.com/assets/Bilgisayar/ProductDesc/dkntwrt302r_icgorsel14.jpg
    İyi günler Donanım Haber ailesi yukarı da ki modemi beni bir süre idare etsin diye almıştım (Dark WRT 300) Tekrarlayıcı olarak kullanıyordum.(55 Tl gibi bir fiyatı vardı.) Bir süre işimi gördü Sorun burada başlıyor gittim kaliteli bir şey olsun diy ASUS n14-u'yu aldım.

Ürünü bir türlü tekrarlayıcı olarak kullanamadım.Hertürlü ayarı denedim bir türlü olmuyor.Ne yapmam lazım? Olmadı nasıl iade ederim bu ürünü 6 gün falan oluyor alalı. Tek istediğim şey diğer odada güçlü olan sinyali tekrarlayıp diğer odalara aktarması. Ne yapmalyıım? teşekkürler.

|
    |

• Teğmen
    207 Mesaj
    yıllar sonra gelen bir hort benim asus dsl n14-u evde fibere geçtiğimiz için boşa çıktı yeni fiber modem girişte bilgisayar en son odada n14u yu diğer modeme bağlamak istiyorum internete de epeyi baktım göremedim varmı bilgili aydınlatıcı forumdaşlarımız

Bir hort da benden.

Ürünün tekrarlayıcı özelliği yok.

Yeni bir modem al yani sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    abdulrezakbinberrak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: abdulrezakbinberrak

yıllar sonra gelen bir hort benim asus dsl n14-u evde fibere geçtiğimiz için boşa çıktı yeni fiber modem girişte bilgisayar en son odada n14u yu diğer modeme bağlamak istiyorum internete de epeyi baktım göremedim varmı bilgili aydınlatıcı forumdaşlarımız

Asus n14'ün arayüzünden ethernet wan özelliğini aktifleştirin. Asus modem ile fiber modemi ethernet kablosu ile birbirine bağlayın. Aşağıdaki resimleri asus ana konusundan aldım. Orda yapılması gerekenleri anlatıyor:

https://tablet.donanimhaber.com/store/15/6b/69/156b69d26eb42d42758063b41ca37772.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    https://tablet.donanimhaber.com/store/f4/18/19/f41819bd966258ae70ee56d4417d0548.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    207 Mesaj

akşam deneyip yazacağım hocam teşekkürler başarılı olursa benim gibi arayanlar bulmuş olur
    |
    |
    EnemyTerritory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tekrarlama olayını wds ile wep şifre kullanarak yapar

Ewan ve wds için sorun devam ederse belirtin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.