Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah ben gittim vizyon blgisayara şuan ac55u kullanıyorum hediye gelen koltuk altında ac68u vardı çıkardım dün kutusunda duruyordu temizledim baktım çizik vs yok pırıl pırıl arayüzede giriyor sabah götürdüm bıraktım 15 güne gelicek haber vericegiz dediler gidip ödemeyi yapıp modemi alcagım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Bana da aysonu gelecek dediler?

Alıntıları Göster

Bilgiyi veren kişiye göre değişiyor içeriği :) Örneğin bana direkt anlaşmalı kargomuz budur bilgileri verin şu isim dikkatine yollayın dediler , burada başka bir arkadaşa anlaşmalı kargomuz yok demişler :) Cuma günü verilen bilgi buydu, bugün ay sonu diyorlar.

• Merhabalar,

Hali hazırda Keenetic Extra Dsl kullanıyorum. İyi bir cihaz ama neden bilmiyorum beklentilerimin altında kaldı kalıyor. Gigabit port, usb 3.0 olmaması, kablosuz performansı nedense tatmin etmiyor beni. Klasik bir kullanıcıyım aslında ama dikkat ettimde evde 14 tane internete bağlanmak isteyen istemci var ( TV, Bilgisayar, Mibox vs. )

Sizce bu Asusun bu modeline geçiş yapmalımıyım ? Önerileriniz nelerdir ?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ricko

Merhabalar,

Hali hazırda Keenetic Extra Dsl kullanıyorum. İyi bir cihaz ama neden bilmiyorum beklentilerimin altında kaldı kalıyor. Gigabit port, usb 3.0 olmaması, kablosuz performansı nedense tatmin etmiyor beni. Klasik bir kullanıcıyım aslında ama dikkat ettimde evde 14 tane internete bağlanmak isteyen istemci var ( TV, Bilgisayar, Mibox vs. )

Sizce bu Asusun bu modeline geçiş yapmalımıyım ? Önerileriniz nelerdir ?

Teşekkürler.

Henüz test etmedik bunu ama AC68U dan aşağı kalacağını düşünmüyorum, şu an kablolu/kablosuz 20 üzerinde cihaz var internete çıkan ve hepsinin routingini AC68 yapıyor bir sorun yaşamıyoruz. Aldığımda bilgi veririm durum ile ilgili.

• gurkans G kullanıcısına yanıt

Tuhaf bir firma hocam anlamadım. Umarım kazasız belasız hallederiz şu işi. Vatanda falan olsa bu kampanya ne kadar sıkıntılı da olsa az buçuk biliyoruz vatanı problem olmazdı. Vizyon güven vermiyor pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Tuhaf bir firma hocam anlamadım. Umarım kazasız belasız hallederiz şu işi. Vatanda falan olsa bu kampanya ne kadar sıkıntılı da olsa az buçuk biliyoruz vatanı problem olmazdı. Vizyon güven vermiyor pek.

Ben bu sabah gittim gördüm güvenilir firma buraya yeni taşınmışlar karışıklık belkide ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Ben bu sabah gittim gördüm güvenilir firma buraya yeni taşınmışlar karışıklık belkide ondan.

Alıntıları Göster

Aysonuna gidip elden takaslarız artık bakalım hocam.

• DSL AX82U Konusundan Devam Edilebilir

https://forum.donanimhaber.com/asus-dsl-ax82u-vdsl-gaming-modem-ve-yonlendirici-wifi-6-wpa3-aura-rgb--148602894

Nisan Sonunda Ülkemizde olacak Olan DSL AX82U nun Eski Cihaz Getirene İndirim Kampanyası Devam Etmekte

Vatan Bilgisayar Ön Sipariş - 1800 ₺

Vizyon Bilgisayar Ön Sipariş - 1900 ₺

Vizyon Bilgisayar Eski Cihazını Getir Kampanyası

• Eski Cihazını Gönderen İçin Alınacak İndirimler (Detaylar İçin Vizyon Bilgisayar Bağlantısını İnceleyiniz)

DSL-AC88U - 1250 ₺

DSL-AC68U - 1050 ₺

DSL-AC56U - 550 ₺

DSL-AC55U - 550 ₺

DSL-AC52U - 550 ₺

DSL-N66U - 500 ₺

DSL-AC51 - 450 ₺

DSL-AC750 - 450 ₺

DSL-N17U - 400 ₺

DSL-N16U - 300 ₺

DSL-N16 - 250 ₺

DSL-N12U - 200 ₺

DSL-N12E - 150 ₺

DSL-N10 - 100 ₺

DSL-N10E - 100 ₺

• Yukarıdaki Listede Eski Cihazınızın Modeli Bulunmuyorsa Vizyon Bilgisayarı ( +90 216 550 43 00 ) Arayarak Sorabilirsiniz.
    • Eski Cihazını Kargo İle Göndermek İsterseniz, Firmanın Aras Kargo Anlaşması Var.
    • Ön Siparişlerin Teslimatı Nisan Ayının Son Haftasında Olacaktır.

Alıntı

metni:
    Donanım Haber Forum Kullanıcı Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Nisan 2021; 0:28:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hey

Tekrar sorun  

Alıntıları Göster

hocam senin yazından sonra mail attım aras kargo ile karşı ödemeli yollayın diye cevap verdiler bir ilgin var mı firmayla ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici 

• Ben garanti düresinin bitiminde son gün (22.12.2020) iade edip (servis iade verdi açma kapa düşmesi bozuldu değiştirmeden değişim verdiler) ancak AC88U veya daha yeni modem olmadığı için Tr AX86U router almıştım 2.100₺. 1.65₺ ye almışım modemi 2017 de üsütne 835₺ verdim 3 taksit ve aldım ki o zaman RT-AX86U iiçin en uygun fiyat idi. Zaten yakında fiber'e geçeceğim için çokda pişman değilim hatta kardayım. Ama güzel kampanya Asus'u tebrik ederim

• 1000TLlere kadar insem bile satamadığım dandik 88U'u kampanya sayesinde ben de AX82U ile değiştirdim. Merlin firmware ile mükemmel çalışıyor.

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juzam

1000TLlere kadar insem bile satamadığım dandik 88U'u kampanya sayesinde ben de AX82U ile değiştirdim. Merlin firmware ile mükemmel çalışıyor.

AX82U aslında AC88U nun devamı gibi değil de AC68U unun devamı gibi düşünün. Yazılımsal olarak AC88U ile bir bağlantısı yok, yazılım AC68U gibi ve donanımsal ek özellikleri.

• Selam nihayet bende modemi değiştirdim

• Yeni bir yerimi açsak acaba ax 82u diye

• Drahmizm kullanıcısına yanıt
    Dostum ben yeni modemi aldım fakat download master bölümünde hata veriyor açmıyor bunun sebebi ne olabilir.

• Asus AC88U modemim Arızalandı.

Asus garanti kapsamında iade/değişim süreci başlattı.

VATAN dan almıştım ve bilindiği üzere piyasa 88U mevcut değil.

yerine AX82U geçiş yapmam konusunda fikirlerinizi isteyeceğim.

88u nun 82u dan tek üstünlü G.fast ( ki hala Türkiye kullanılmıyor) bunun dışındaki diğer konularda bir üstünlüğü yok gibi

Deneyimlerinizden çekim kalitesi konusunda AX82u nasıl?

• Güvenlik Güncellemesi

Sürüm 1.10.08_Build593 (2021/08/25) 33.34 MBytes

ASUS DSL-AC88U Firmware version v1.10.08_Build593 (This product supports Annex A)

• Fixed CVE-2021-20090

Please unzip the firmware file first then check the MD5 code.

MD5: 6a255909d9b82cf1f094caa4c8469dc1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 11 Eylül 2021; 21:57:6 >
  • By mu yoksa vr2100 mü?

11 min cihaz maks 25 cihaz 100/8 vdsl2

• teknoCat kullanıcısına yanıt

Daha güncel modellere bakabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.