Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek bir yazılım olduğuna göre aynı modelde tek üretim var. Yurtdışından almamız kullanmamıza engel olmaz ama o şirketler modemi gönderir mi yada gönderirse gümrükte bir engele takılır mı acaba ?

Modemin bulunabileceği yer şu an için sadece o Mersin deki firma görünüyor.

Bu arada web sayfasını yine güncelliyorlar. Bulunabilecek yer kısmını silmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 3 Haziran 2017; 17:13:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar aklıma geldi zaten ürünler distribütöründe pahali oluyor. tekno marketler de daha uygun satiliyor. bi ciksin da bakalim
  • Ben Asus aradım cuma günü satış yeri olarak nasıl mersindeki firmayı sitenizde gösterirsiniz dedim. merdivenaltı firma gibi belkide düzelttiler.
    Shiftdelete incelemesinde 275 dollars fiyat yazıyor ben genede iyi niyetli düşünüp 1000 tl civarlarında bekliyorum.

http://shiftdelete.net/asus-dsl-ac88u-teknik-ozellikleri-79378
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Fark olur dediğniz gibi ama duyduğumuz fark beklentiin iki katı neredeyse ondan şaşırdık biraz
  • Yeni değişti, ürün destek sayfasında bazı sekmeler gitti (Genel Bakış, Özellikler, Galeri, Destek ) sonra tekrar geldi. Nereden bulabilirim kısmını kaldırmışlar Anlık olarak takip ediyoruz ürünü

Asus çok iyi bir marka. Hem ürünleri kaliteli hem de satış sonrası desteği iyi. O verdiğniz bağlantıdaki yoruma çok güldüm
    ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 3 Haziran 2017; 18:36:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Yeni değişti, ürün destek sayfasında bazı sekmeler gitti (Genel Bakış, Özellikler, Galeri, Destek ) sonra tekrar geldi. Nereden bulabilirim kısmını kaldırmışlar Anlık olarak takip ediyoruz ürünü

Asus çok iyi bir marka. Hem ürünleri kaliteli hem de satış sonrası desteği iyi. O verdiğniz bağlantıdaki yoruma çok güldüm
    ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

Zaten'e kitlemiş bu arkadaş 3 mbt le gereksiz görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 3 Haziran 2017; 21:17:46 >

• Heyecanla beklediginizi biliyorum ama cihaz henuz hazir degil, fiyat da net degil fakat sadece sunu soyleyebilirim ilk ön siparis fiyati avantajli olacak, ilk dsl-ac68u almis olanlar önsiparis fiyatinin avantajli oldugunu hatirlarlar . Bandwith limitter,tivibu,log kayit vb. bazi ozellikler henuz tamamlanmadi, ya ilk siparis bunlarsiz gelecek sonra firmware update ile eklenecek ya da gelisi biraz daha surecek. Gelisme olursa yine yazarim. Iyi forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hey kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş olucagı günü yazarsan seviniriz.
  • Çalışacak durumda olsun yeter, güncelleme ile düzelecek sonuçta İngilizler bu cihazı kullanıyor

Ön sipariş alındığı gibi yazarız başlığa da, bekleyen bir kaç kişi var.

Modemler listesine eklenmiş
    https://www.asus.com/tr/Networking/xDSL-Modem-Routers-Products/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 3 Haziran 2017; 23:36:11 >
  • Katiliyorum. Kendi adima ne hiz limitleme nede o bahsi gecen diger eksik yonler benim icin onemli degil. Yeter ki stabil bir baglanti saglasin. Tabiri caiz ise 16 mbps kadar adsl kullaisi olarak 11mbps verilen hizi catir catir kullandirtsin bana Bu arada modem listesinde 68u yu goremedim ben.

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Eski modem o yüzden, orada yeni olanlar var sanırım.
  • Fakat n55u bile var. Zira daha eski bir model. Neyse bir onemi yok zaten bizim icin onemli olan 88u nun on siparisle 550-600 tl ye alabilmek

• Bu arada Amazon Almanya'da Amazon harici bir saticida 435€ https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XWYYK32/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1496536770&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=asus+dsl-ac88u&dpPl=1&dpID=41HYXGxezoL&ref=plSrch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 4 Haziran 2017; 3:51:24 >

• 435 eyro-514 dollars denk geliyor.
  • hocam yalniz saticilar İngiltere'den gonderi yapiyor. İngiltere alisveris sitelerinde 215-265 £ arasinda fiyatlari var. Nasil bir para cevirisi yapiyorlarsa 215 poundu 435 euro yapmislar . Ben hala on siparisle 600-650 tl ye alabilecegimizi daha sonrasinda fiyatin 1000+ olacagini umit ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

hocam yalniz saticilar İngiltere'den gonderi yapiyor. İngiltere alisveris sitelerinde 215-265 £ arasinda fiyatlari var. Nasil bir para cevirisi yapiyorlarsa 215 poundu 435 euro yapmislar . Ben hala on siparisle 600-650 tl ye alabilecegimizi daha sonrasinda fiyatin 1000+ olacagini umit ediyorum.

Sanmiyorum o fiyata gelsin. Keske gelse. 899 ya da 999 tl olur gibi geliyor bana.

• Alper citayi yukseltmeyelim yahu Burayi takip eden yetkililer vardir belki . Ulen bunlar 1000 tl yede tav diye dusunebilirler. Acikcasi o korkunc rakamlara fazla urun satabileceklerini sanmiyorum. Zira cogu insana gereksiz gelecektir. Ancak bizim gibi merakli kullanicilar tercih edecektir. Zaten profesyonel cozum isteyenler baska alternatiflere yonelecektir. Bence olmasi gereken on siparis fiyati 600-650 ve en fazla 700 tl olmali. Ustelik her ne kadar test ediliyor olsada bir suru sorunla gelecek . Guncelleme ustune guncelleme sorunlar bitmeden 3 yil garanti bitecek vs. Hic kimse 700-1000 tl fiyatla modem alip sorun yasamak istemez ki aslinda en dogal hakkidir. Zira neredeyse asgari ucret.

600-650 diyerek hayal kurma arkadaşım. 900-1000 tl civarları olucaktır. Şuan amazonda 234 pound buda 1060 tl eder. Ön sipariş avantaşı belki 850-900 olabilirki buda iyimser bir tahmin. Ac68u şuan 700 tl satıldıgı ortamda dedigin fiyatlar olmaz.
  • Hayal kurmak degil bu matematik ve olmasi gereken 430 tl on diparis ile alindi 68u sonra 650 oldu daha sonra 800-850. Kesinlikle 800 tl edecek bir modem degil 68u. 3.5 yil oldu hala sorunlari bitmedi. Oyle sirf arayuzu vs ile olmuyor bu isler. Asil gorevi olan "modem" islevini bile saglikli yerine getiremeyen bir cihaz. Sizin iyimser tahminize gore on siparis sonrasi 1500 tl olur fiyat. Ustelik dedigim gibi kimse kendini kandirmasin onlarca sorunla gelecek ve bitmeyecek.

Çıktıgı günden beri ac68u kullanıyorum bundan önce airties ve diger markaların üst modellerini kullandım. hiçbirinden memnun degildim. Asusla düşme nedir unuttum işin püf noktasını her çıkan yazılıma atlamama olarak buldum. Şuan kullandıgım yazılımdan memnunum son yazılımdan 2-3 öncesi sanırım, kullandıgım asus harika bir modem olmasa böyle beklemeyiz yeni modeli, mesajındaki kadar karamsar olsam memnun olmasam 600 tl de olsa almazdım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.