Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.715
Cevap
21
Favori
64.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 127
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 656
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 324
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Drahmizm (656 mesaj) Bori Khan (218 mesaj) BuBBa123 (81 mesaj) SuperACc (68 mesaj) suphion (48 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (924 mesaj) Mobil (299 mesaj) Tablet (389 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (80 mesaj) (9 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9907 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hey

Mobile den girince sıkıntı var sadece bu konuda çok ilginç

Alıntıları Göster

Konunun başlığını değiştirince bozuldu, böyle bir birimizi alıntılayarak mesaj atarız artık :)

Sıkıntyla ilgili kayıt açmıştım, bekliyoruz. Buradan da yazışabiliriz

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/25/d5/b5/25d5b5a3d35d37913229a4e4b9c1a295.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 5 Nisan 2021; 0:5:32 >
    |
    |

• Yarbay
    2446 Mesaj

konuya mesaj atma sorunu çözülmüş şükür bu vizyon bilgisayar ne kadar amatör bir firma kargo anlaşmaları yokmuş şimdi n17 u modem yollayacağım en az 50-60 kargo ücreti çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 5 Nisan 2021; 12:3:23 >
  • Yarbay
    9907 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Konu düzelmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Xtreme
    4084 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

konuya mesaj atma sorunu çözülmüş şükür bu vizyon bilgisayar ne kadar amatör bir firma kargo anlaşmaları yokmuş şimdi n17 u modem yollayacağım en az 50-60 kargo ücreti çıkacak

Tekrar sorun  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gurkans

Ellerinde henüz modem yok, ben dün görüştüm. Haftaya geleceğini söylediler.

Alıntıları Göster

Bana da aysonu gelecek dediler?

• Yarbay
    10288 Mesaj
    quote:

Tekrar sorun  

Alıntıları Göster
    Cansın vallahi herşeyle ilgileniyorsun.tşk ederiz.

|
    |
  • Yarbay
    10288 Mesaj
    Sabah ben gittim vizyon blgisayara şuan ac55u kullanıyorum hediye gelen koltuk altında ac68u vardı çıkardım dün kutusunda duruyordu temizledim baktım çizik vs yok pırıl pırıl arayüzede giriyor sabah götürdüm bıraktım 15 güne gelicek haber vericegiz dediler gidip ödemeyi yapıp modemi alcagım

|
    |
  • Binbaşı
    1841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Bana da aysonu gelecek dediler?

Alıntıları Göster

Bilgiyi veren kişiye göre değişiyor içeriği :) Örneğin bana direkt anlaşmalı kargomuz budur bilgileri verin şu isim dikkatine yollayın dediler , burada başka bir arkadaşa anlaşmalı kargomuz yok demişler :) Cuma günü verilen bilgi buydu, bugün ay sonu diyorlar.

• Er
    5 Mesaj

Merhabalar,

Hali hazırda Keenetic Extra Dsl kullanıyorum. İyi bir cihaz ama neden bilmiyorum beklentilerimin altında kaldı kalıyor. Gigabit port, usb 3.0 olmaması, kablosuz performansı nedense tatmin etmiyor beni. Klasik bir kullanıcıyım aslında ama dikkat ettimde evde 14 tane internete bağlanmak isteyen istemci var ( TV, Bilgisayar, Mibox vs. )

Sizce bu Asusun bu modeline geçiş yapmalımıyım ? Önerileriniz nelerdir ?

Teşekkürler.

• Binbaşı
    1841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ricko

Merhabalar,

Hali hazırda Keenetic Extra Dsl kullanıyorum. İyi bir cihaz ama neden bilmiyorum beklentilerimin altında kaldı kalıyor. Gigabit port, usb 3.0 olmaması, kablosuz performansı nedense tatmin etmiyor beni. Klasik bir kullanıcıyım aslında ama dikkat ettimde evde 14 tane internete bağlanmak isteyen istemci var ( TV, Bilgisayar, Mibox vs. )

Sizce bu Asusun bu modeline geçiş yapmalımıyım ? Önerileriniz nelerdir ?

Teşekkürler.

Henüz test etmedik bunu ama AC68U dan aşağı kalacağını düşünmüyorum, şu an kablolu/kablosuz 20 üzerinde cihaz var internete çıkan ve hepsinin routingini AC68 yapıyor bir sorun yaşamıyoruz. Aldığımda bilgi veririm durum ile ilgili.

|
    |
  • Yarbay
    3695 Mesaj

Tuhaf bir firma hocam anlamadım. Umarım kazasız belasız hallederiz şu işi. Vatanda falan olsa bu kampanya ne kadar sıkıntılı da olsa az buçuk biliyoruz vatanı problem olmazdı. Vizyon güven vermiyor pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    gurkans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Tuhaf bir firma hocam anlamadım. Umarım kazasız belasız hallederiz şu işi. Vatanda falan olsa bu kampanya ne kadar sıkıntılı da olsa az buçuk biliyoruz vatanı problem olmazdı. Vizyon güven vermiyor pek.

Ben bu sabah gittim gördüm güvenilir firma buraya yeni taşınmışlar karışıklık belkide ondan.

• Yarbay
    3695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

Ben bu sabah gittim gördüm güvenilir firma buraya yeni taşınmışlar karışıklık belkide ondan.

Alıntıları Göster

Aysonuna gidip elden takaslarız artık bakalım hocam.

|
    |
  • Yarbay
    9907 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Yarbay
    2446 Mesaj
    quote:

Tekrar sorun  

Alıntıları Göster

hocam senin yazından sonra mail attım aras kargo ile karşı ödemeli yollayın diye cevap verdiler bir ilgin var mı firmayla  

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.