Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.715
Cevap
21
Favori
64.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 128
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 656
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 324
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Drahmizm (656 mesaj) Bori Khan (218 mesaj) BuBBa123 (81 mesaj) SuperACc (68 mesaj) suphion (48 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (925 mesaj) Mobil (299 mesaj) Tablet (389 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (80 mesaj) (9 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    118 Mesaj

Cihazda her hangi bir hardware tamir yapmıyorlar sadece software bir problem varsa çözebiliyorlar. Direk değişim yapılıyor. Tamir ettim diyen sizi kandırmış tüketici hakem heyetine şikayet edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6376 Mesaj

Hocam cihazın garantisi yok ve tabiri caizse içine etmişler.
    Asus Teknis Servisindeki Modemlerle ilgilenen arkadaşa hakkımı helal etmiyorum.
    |
    |
    SuperACc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj

Şikayet oluşturun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    206 Mesaj
    bende garanti bittikten hemen sonra çipi yandı. tamirde etmediler. çöpe gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naklov2129 -- 3 Nisan 2020; 14:44:6 >
    |
    |
  • Yarbay
    6376 Mesaj

Hocam bu ay işyeri yarım maaş verdi kargo ücreti 50 TL
    Kime şikayet edeyim şikayet edebileceğim bir yer yokki
    Kendileri senaryo yazıyor kendileri oynuyor hiç bir şey yapamıyoruz çağresiz kalıyoruz covid muhabbeti yüzünden iş sıkıntısı galan var ütünü tekrar oraya buraya göndermek zor hemde bir şey değişmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SuperACc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Merhaba

Bende de 3-4 günden beri kilitlenmeye başladı cihaz reset atmadan düzelmiyor maalesef, varmıdır bir çaresi acaba ?

Bi de imza sürümü nedir o güncellenmiş geçende (otomatik)

2.174 Güncellenmiş : 2020/03/21 17:44
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Orhan Bahçıvan

Merhaba

Bende de 3-4 günden beri kilitlenmeye başladı cihaz reset atmadan düzelmiyor maalesef, varmıdır bir çaresi acaba ?

Bi de imza sürümü nedir o güncellenmiş geçende (otomatik)

2.174 Güncellenmiş : 2020/03/21 17:44
    AiProtection korumasının veri tabanı güncellemesi. Cihazlarda sorunlar çıkıyor, fabrika ayarlarına döndürerek deneyin. Sorun çözülmezse garantisi varsa gönderin.
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Asus DSL AC88U mu almalıyım yoksa TP-Link VR2800 mü almalıyım hocam yardım ederseniz sevivirim..
  • Yarbay
    10289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: w0lker16

Asus DSL AC88U mu almalıyım yoksa TP-Link VR2800 mü almalıyım hocam yardım ederseniz sevivirim..
    Tp link torrent indirip agda paylaşım yapilabiliyormu?

|
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    o kadarını bilmiyorum hocam ama torrent indirimi yapmıyorum ağda paylaşımda yapmıyorum o yüzden araştırmadım o kadar çok mağlesef.
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    1 hafta çalıştıktan sonra 2,4 GHz in gücü 20 dB kadar zayıflıyor, herhangi bir wifi ayarı yapınca düzeliyor.

|
    |
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Konun en başını 1-2 satır kırmızı yazı var, okuyabiliyorsanız önemli. Bunun haricinde kullanmadığım cihazlar için bir şey söyleyemem.

|
    |
    w0lker16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    101 Mesaj

Hocam baştakini okudum zaten ben 2 si arasındaki kıyaslamayı merak ettim sinirlenilcek birşey yok diyo düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w0lker16 -- 16 Mayıs 2020; 1:36:23 >
    |
    |
    Drahmizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Hocam baştakini okudum zaten ben 2 si arasındaki kıyaslamayı merak ettim sinirlenilcek birşey yok diyo düşünüyorum
    Sinirli değilim de mantıksız yapılan hareketlere tepki veririm. Oraya yazmışım ve okumuşsun, pm den soru sorduğunda nasıl daha fazla yardımcı olabilirim ki. Sorduğun modelin bir konusunda mesajımı görsen tamam kullandığım iki şeyi sormuş ona göre yazayım diyeceğim de yaptığına anlam veremedim. Özel mesaj sistemi bu işe yaramıyor. Forumu düzgün kullanalım, insanları rahatsız etmeyelim.
    |
    |
  • Yarbay
    10289 Mesaj
    quote:

Arkadasin bilgisi asus 88u ile sınırlı zorlama bizde sordugumuzda aynı tepkiyi vermişti. Olurda teknik özellikler uzerinden bir iki yorum yaparim alirlar begenmezler sonra beni suclarlar kafasinda sanirim. Öte yandan sattigim cihazin konusunu neden takip ediyorsam :))) sileyimde asus tarihe kavuşsun

|
    |
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İnsanlar gibi davranmayı sevmem. Kullanmadığın bir ürün hakkında iyidir, kötüdür demek insanlara mahsus bir özellik.
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Evde eşimin Note4 telefonu çoğu zaman çekmiyor Wi-Fi ve Mu-Mimo olmaması ve güncelleme gelmemesi vs. gibi sorunlardan artık gına geldi.Son zamanlarda açma butonunda sorun olmaya başladı. kapatıp açmaya çalıştığımda açılmıyor 10-15 kere denediğimde anca açılıyor.
    Asusu satıp Zyxel Armor Z2 almayı düşünüyorum ama daha önce Zyxel modem kullandım ve sorun yaşamıştım şimdi de firmaya güvenmediğim için karasızım ama düzenli firmware aldığını biliyorum en son Nisan 10 de güncellenmiş.
    Armor 2 kullanan varmı performansı AC88U'dan daha iyidir diye düşünüyorum. Techspot'a göre Armor Z2 kullanıcları asus'a göre daha fazla mumnun modemlerinden.
    |
    |

• Yarbay
    6376 Mesaj
    Arkadaşlar 7 Mart da Ac68U cihazım DSL yi hiç görmüyordu servise gönderdim Donanımsal arıza nedeni ile 1.350 tl ücret talep ettiler.Ben tabi kabul etmedim cihaz geri geldi ama içinde parça sesleri falan geliyordu cihazı router moduna alıp 15 Mart dan itibaren böyle kullandım.
    19 Mayısda güncelleme gelmiş bir kaç gün önce güncelledim ve cihaz DSL'yi görmeye başladı Modemi router moduna bıraktığım için Ethernet ışık yanmadı bu gün cihazı kapatıp WPS'ye basılı tuttum ve HARD Format atıp öyle tekrar kontrol ettim benim AC68U problemsiz çalışıyor.

Sizin AC68U DSL hiç görmediyse bu adımları kontrol ediniz.

1. Yeni yazılımı yükleyin (otomatik yükledim.) Recover vs gerekmedi.
    2. Cihazı Kapatın.WPS'ye basılı tutup cihazı tekrar açın Güç ışığı yanıp sönmeye başlayınca WPS tuşuna basmayı bırakın sonra gerekli ayarları yapmanız yeterlidir.

Bakalım kaç kişide bu durum düzelecek merak ediyorum.

Sizin düzelmeyen cihazınız olursa 1 adet Aİ MESH yapmak için satın almak isterim.

Saygı ve Sevgilerimle..
    |
    |

• Xtreme
    4085 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

İnsanlar gibi davranmayı sevmem. Kullanmadığın bir ürün hakkında iyidir, kötüdür demek insanlara mahsus bir özellik.
    @Drahmizm

pm yoluyla size ulaşamadım, bana pm atmanız mümkün mü ?
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: hey

@Drahmizm

pm yoluyla size ulaşamadım, bana pm atmanız mümkün mü ?

Alıntıları Göster
    Sizin pm niz kapalı o yüzden ben de size ulaşamadım

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.