Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.715
Cevap
21
Favori
64.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 127
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 656
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 324
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Drahmizm (656 mesaj) Bori Khan (218 mesaj) BuBBa123 (81 mesaj) SuperACc (68 mesaj) suphion (48 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (924 mesaj) Mobil (299 mesaj) Tablet (389 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (80 mesaj) (9 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Nasıl bir şikayet ?
    Ben de modemdeki geri bildirim yerinden şikayet etmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SuperACc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj

bende teknik servisin sahsi mailleri var ama hiç bir cevap gelmedi
    |
    |
    &#8367; kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: SuperACc

bende teknik servisin sahsi mailleri var ama hiç bir cevap gelmedi
    Herhalde çok satmadı, umursamıyorlar.
    |
    |
  • Yarbay
    10289 Mesaj
    İyi ki satmisim suan Asus 68u var bozulduğu yere kadar gitsin sonra baska marka peşine dusecegiz asus en sevdigim yani pc gibi torrent download edip seed ediyordu baska markalarda bu ozellik varmi acaba

|
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    DP ustam bende de asus dsl ac 88u var eskiden beta yazılım linkleri paylasırdınız cihaza destek durdu sanırım asusun bu modeme orjinal guncel yazılımı hakkında bi bilgi var mı acaba 2020 yılında yeni yazılım alamayacakmıyız selamlar saygılar tesekkurler
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: pelvis23

DP ustam bende de asus dsl ac 88u var eskiden beta yazılım linkleri paylasırdınız cihaza destek durdu sanırım asusun bu modeme orjinal guncel yazılımı hakkında bi bilgi var mı acaba 2020 yılında yeni yazılım alamayacakmıyız selamlar saygılar tesekkurler
    Yabancı kaynaklardan gördüğüm kadarıyla (İtalya daki ASUS yetkilisi tarafından sağlanan bilgi doğrultusunda) konu başlığına da yazdığım gibi yeni yazılım artık çıkmayacak, ASUS tarafından cihazın yazılım desteği kesilmiş görülüyor. Bir ihtimal belki gelir diye umutlanıyor insan da 14 aydır bir ilerleme de yok yani artık yeni yazılım gelecek diye beklemeyin. Farklı bir durum olacak gibi olursa zaten buradan haber veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 5 Şubat 2020; 21:54:57 >
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Cok tesekkurler dp ustam bu guzel cihaza yazilim destegini asusun kesmesi cok yazik piyasadaki en donanimli cihaz artik wifi 6 ax modemleri bekleyecez ama artık asus marka almam herhalde eger bu cihazla ilgili yeni tazilim vs olursa paylasirsaniz sevinirim sizi takip etmeye devam ediyoruz selamlar saygılar iyi calışmalar

|
    |
  • Yüzbaşı
    793 Mesaj

Dp hocam, yeni yazim güncellemesi alamayacaksa modemi göndersek bir alt modeliyle falan degiştirmezler mi modemi veya düzgün calişan bi modelle
    |
    |
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hiç bilmiyorum ki hocam, arayıp sormak lazım.

|
    |
    BuBBa123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    772 Mesaj
    Çuvalla para verdikten sonra her işe giren Asus neden alınır? İşi bu olan firmaların ürünlerini kullanmak daha mantıklı değil mi? Linksys, Fritzbox vb

• Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: alibaba

Çuvalla para verdikten sonra her işe giren Asus neden alınır? İşi bu olan firmaların ürünlerini kullanmak daha mantıklı değil mi? Linksys, Fritzbox vb
    Markaya güvendik, şu konudaki diğer cihazlara verilen yazılım güncelleme desteğine güvendik ve işin kötü yanı aylarca bu cihazı bekleyip aldık yoksa biz de para saçmaya bayılmıyoruz hocam. Mu-Mimo özelliği bile verilmeden desteğin kesileceğini nereden bilebiliriz. Her markanın beni kazıklamak için bir hakkı var. ASUS ta benim için bu hakkı kullandı ve bitti, artık evime hiç bir ürününü sokmam.

• Yarbay
    2929 Mesaj
    3 ay oldu ac88u satalı ac68u ile mutlu mesudum a88u dan eski bir modem olmasına rağmen aralık ayında yeni günceleme verdiler her gün stabilitesi artıyor.
    |
    |
  • Teğmen
    119 Mesaj
    Arkadaşlar bu modemi yeni aldım. Türktelekom gpon fiber internet kullanıyorum. Ewan ile bağlantı yaptım vlan id 35 girdim. Eski modemin wan mac adresini giripte denedim kullanıcı adı şifre vs herşeyi yaptım. Her ışık yanıyor ama internet yok ne yapabilirim 2 gündür kafayı yedim. Eve gelen fiberlerde bu modemi direkt köprüsüz kullanmanın yolu yok mu?

|
    |
  • Yarbay
    6374 Mesaj

Hocam Asus garanti bittikten sonra modemlere destek vermiyormuş benım AC68U DSL görmüyor gönderdim bakalım tamir edilmeme ihtimalide varmış.

Garanti bittikten sonra tamir edilmeyecekse yüksek fiyat vermenin anlamı yok
    |
    |
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam Asus garanti bittikten sonra modemlere destek vermiyormuş benım AC68U DSL görmüyor gönderdim bakalım tamir edilmeme ihtimalide varmış.

Garanti bittikten sonra tamir edilmeyecekse yüksek fiyat vermenin anlamı yok
    10 yıl parça desteği sunmak zorunda, alalı 10 yıl oldu mu ?
  • Yarbay
    6374 Mesaj

Alalı 5 yıl bile olmadı addamlar bana 1.350 tl fiyat verdiler ve cihazı bozmuşlar.
    Cihaz içinden parça sesleri geliyor, Fiziksel olarka çizikler mevcut.
    Arayüz çok kasıyor belkide Anakartı çaldılar bilemiyorujm ama çok üzüldüm ve beni zor durumda bıraktılar. Arkadaşdan idareten modem aldım ama ne kadar bende kalır bilemiyorum
    |
    |
    Drahmizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Soğutucusunu iyi takmadılar da o mu çıktı acaba yerinden. Böyle firmalara yazıklar olsun.

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6374 Mesaj

Cihazda Ethernet ışığı var mesela o ışık diğer ışıklar gibi net yanmıyor sönük yanıyor sanki diğer ışıklardan daha gerideymiş gibi yanıyor bence benım Anakartı çaldılar başka arızalı bir kart taktılar bilemiyorum ama çok üzüldüm 7 günde 6 kg verdim. İş yerinden ücretli izin almak zorunda kaldım çünkü internet yok ve evden çalışıyorum.
    |
    |
    Drahmizm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    garanti bittikten sonra modemlere destek vermiyormuş diyorlar bu konu hakkında bilgisi olan varmı yada ne yapabiliriz ? ne yapmalıyız ?
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    hocam asus hakkında bilgi alabilirmiyim acaba herkes kötü diyor ürüne . Garanti bittikten sonra ürüne bakmıyorlar filan diyorlar
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.