Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1000 tl geçmemeli üstüne satışta zorlanır. İlginç 68u Konudan birkaç arkadaş ben vatandan ön siparişle almıştık bunda ön sipariş olmayacak sanırım. ac68u arkadaşa sattım şartım bu modem gelince vericem diye çıksada alsak yarın asus merkezi arayıp bilgi almak lazım.
  • Madem soracaksınız DBT Dora Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd.Şti. satıcı olarak görünüyor. Buraya da sormak mantıklı olabilir.

DBT Dora Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd.Şti.
    Adres: 33027 Mersin Çankaya Mah. İstiklal Cad. Elmas Apt. Kat:3 Daire:3
    Telefon: 03242370767

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 1 Haziran 2017; 22:28:2 >
  • şimdi adam 1500 dedi vaz geçtik almadik diyelim ne alicaz modem lazım..
  • BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    Tp linkleri sevmiyorum ama rakip o var. 68U da güncel bir cihaz hala. Belli olsun o zaman öneri ürün yazarız. 1500 liraya da modem alınmaz ne olursa olsun modem sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Haziran 2017; 2:25:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayni fikirdeyim alti üstü modem yani :D 1500 gercekten israf yaw :D 300 tl ye aldım (17u)calişmadi geri gönderdim. kafam rahat olsun istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Madem soracaksınız DBT Dora Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd.Şti. satıcı olarak görünüyor. Buraya da sormak mantıklı olabilir.

DBT Dora Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd.Şti.
    Adres: 33027 Mersin Çankaya Mah. İstiklal Cad. Elmas Apt. Kat:3 Daire:3
    Telefon: 03242370767

Dora iletişim aradim kötü haber 514 dollars

Henuz stok girmemis gelecek ay diyor. turk parasi 1750 tl ederki bu büyük para ons yaniliyordur asus tr aramali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyattan gelirse konuyu isteyen birine devrederim, bu cihazı alıp kullanam mümkün olmaz. Bu kadar zaman boşuna beklemiş oluruz. Piyasaya çıksın o na göre farklı modem alırım.

• BuBBa123 B kullanıcısına yanıt
    2000 lira da olursa internet kullanmam daha iyi komple kafamız rahat olsun

• Asus. Müşteri hizmetleri ni aradim asus hiçbir ürünü hakkinda bilgi veremiyorlarmis sadece satış sonrasi destek var sitemize bakip teknomarketlere soracaksiniz diyor. Asus dunya capinda firma kendimize benzetmisiz firmayi valla helal olsun.

• Sosyal medya hesaplarına yazmak lazım. ASUS a elektronik posta gönderdim bakalım oradan bir cevap gelecék mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 2 Haziran 2017; 14:34:11 >
  • @hey vardı onun bir bilgisi varmi acaba stoklara girip girmediginden.

• Bilginiz varsa çıtlatsanız

• 1750 tl nedir yahu! Akillarini basina alsinlar. 1200 tl ye sattiklari rt ac88 router a basit bir adsl-vdsl yongasi ekleyip fiyati bu kadar arttirmak nedir anlamak guc. Ustelik 8 portu 4 porta dusurerek. 1000 tl bile fazla . 68u yu on siparisle 430 tl lere aldik. Sonra 650 tl oldu oda yetmedi 850-900 tl ye yukseltiler ayiptir yahu! Ustelik basit modemlerin bile sorunsuz calistigi altyapilarda surekli kopmalariyla cogu arkadasimizin canini sıkan hatta satmasina sebeb olan sorunlu bir modem. Basit bir tvbu sorununu bile halledemiyorlar. Bu modemi beklememin tek nedeni broadcom yongasi. Zira su anda dsl x11 modem ve tplink 901nd ikilisini kullaniyorum. Elimde tplink 8901g modem var. Onu bagladigimda snr degeri ciddi olarak dusuyor. İste bu yuzden adsl de kullaniyor olsam broadcom yongasindan dolayi bende sabirla bekliyorum. Ama bu fiyatlara yokum arkadas.

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Daha piyasaya çıkmadı, çıktığında daha iyi anlaşılacak.
  • la olur mu 1750 TL nedir 200 £ pound a satiliodu amazonda. 900 tl yapıyor. broadcom 63138 chipsetli modem alicaz die....
  • quote:

ASUS Türkiye olarak herhangi bir satış kanalımız olmadığı için talebinizi karşılayamamaktayız. Ürününlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilmek için ASUSTürkiye/Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Fiyatlar ile ilgili teknoloji siteleri veya teknoloji mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ASUS ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    ASUS Müşteri Hizmetleri

• quote:

ASUS Türkiye olarak herhangi bir satış kanalımız olmadığı için talebinizi karşılayamamaktayız. Ürününlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilmek için ASUSTürkiye/Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Fiyatlar ile ilgili teknoloji siteleri veya teknoloji mağazaları ile iletişime geçebilirsiniz. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ASUS ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    ASUS Müşteri Hizmetleri
  • Bu fiyatı koyduklarına göre modemi satmak istemiyorlar anlaşılan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasuta -- 3 Haziran 2017; 15:11:37 >
  • Fiyatlarla ilgi mağazalarla iletişime geçebilirsiniz diyor. Çıktığında mağazalara e-posta atalım o halde 514 $ çok değil mi diye

Konuda cihaz uygun fiyatlı olursa almayı planlayan kaç kişi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 3 Haziran 2017; 15:04:00 >
  • Ben kullanmakta oldugum asus ac68u modemimi bir yıl sonra basit bir arıza oldugu içinki bu büyük ihtimal yazılımsaldı garanti verdim ve firma direk para iadesi verdi sadece memnuniyetsizligimi ilettigim için, bu türkiye şartlarında hiç bir firmanın yapmayacagı olay forumda başkada para iadesi oldugunu biliyorum.O yüzden Asus seviyorum.
    Tekrar gidip aynı modeli aldım. Çıktıgından beri kullanıyorum çok çok memnunum Şuna gelmek istiyorum müşteri memnuniyetine bu derece önem veren firma, satış konusunda bu kadar ilgisiz olması çok kötü, benim aradıgım mersinde bir firma adam 514 dolar dedi ama Asus a döndügümde tekno marketler hariç satış temsilcimiz yok diyor.
    Biz gene vatan ,teknosa vs gibi büyük marketleri takip edecegiz benim bu modemde limitim en fazla 1200 tl üstü tek kuruşa almam zaten zenginlerde dahil kimse almaz. zenginin umurunda olmaz böyle işler. bizler gibi meraklısı ugraşır. amazonda gönderim olsa ülke alt yapısıyla eşleşse 1000 tl civarlara getirtilir ama uyum olayı muamma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 3 Haziran 2017; 15:28:44 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.