Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.715
Cevap
21
Favori
64.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 gün
  • Cevaplayan Üyeler 127
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 656
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 324
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Drahmizm (656 mesaj) Bori Khan (218 mesaj) BuBBa123 (81 mesaj) SuperACc (68 mesaj) suphion (48 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (924 mesaj) Mobil (299 mesaj) Tablet (389 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (80 mesaj) (9 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10288 Mesaj
    |
    |
    ₯ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Modem değil o Yönlendirici ama bizimkilerin kapasitesinde sıkıntı yokken alınmaz bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

Başkan bu nedir ya bu nasıl modem?

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-gt-ax11000-1148mbps-4804mbps-4804mbps-tri-bant-kablosuz-ax-router.html#urun-ozellikleri
    ilk zamanlar bende bunun modem olduğunu düşünmüştüm , az daha modem diye alacaktım
    |
    |

• Yarbay
    3207 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

Modemden 10 metre uzağa kadar çekiyorsa iyidir bence.

Sana araştırman için bir kopya veriyim. AB birliği diyorki insan sağlığına zararlı dalga boyuna izin vermem bizde bu yüzden en az olacak şekilde modemleri kullanıyoruz. Senin modemde bence bu ayar var ayarı yap 300 bak nerelerde çekiyor ama işte zararlı işin bitince az mesafeli az zararlı eski durumuna getircen.
    selamlar tekrardan

şu 300 yapmam gereken ayar nedir?

isterseniz modem arayüzünün fotoğraflarını atayım buraya daha garanti olur ne bilim modem çekmiyor uzaktan

kule gibi sinyal yayıcılar var ama kullanamıyoruz
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    .
    |
    |
  • Yarbay
    3695 Mesaj
    beyler adsl soketi çalışmayan bir ac88u modem'e; dsl to ethernet dönüştürücü ile vdsl hattı çalıştırmak mümkün mü?
  • Çavuş
    64 Mesaj

Arkadasinda dedigi gibi bu sadece Router ama inanilmaz hizli ve pisman ettirmeyecek bi router evde 2 tane Hardisk takili 5 cihazdan ayni filmi 4K olarak acmamiza ragmen banamisin demiyor
    |
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

O dediğin işlemi yapan şeye verilen isim zaten modem. Evet vdsl modem alırsan kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MonacoDoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3695 Mesaj

Şuanda dediğiniz gibi vdsl modem aracılığıyla kullanıyorum da benim merak ettiğim bir yolu yok mu yani dsl portu çalışmayan ac88u'yu direk modem olarak kullanmanın?
    |
    |
    &#8367; kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Şuanda dediğiniz gibi vdsl modem aracılığıyla kullanıyorum da benim merak ettiğim bir yolu yok mu yani dsl portu çalışmayan ac88u'yu direk modem olarak kullanmanın?
    Neden çalışmadığını bulmak lazım yoksa onu sadece router olarak kullanabilirsin.
  • Yarbay
    3695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Neden çalışmadığını bulmak lazım yoksa onu sadece router olarak kullanabilirsin.

Alıntıları Göster
    Sorunun neden kaynaklandığını anlayabilmek için yöntemlerimiz var mı hocam peki?
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Maalesef yok, en fazla yazılım yükleme tavsiyesi verebilirim. Fiziksel sorunlar deneyim gerektirdiği için bir öneride bulunamam.
    |
    |
    MonacoDoom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Maalesef yok, en fazla yazılım yükleme tavsiyesi verebilirim. Fiziksel sorunlar deneyim gerektirdiği için bir öneride bulunamam.
    hangi yazılımı önerirsiniz peki
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    arkadaslar bu modeme niye guncelleme yapmadilar 1 senedir.. aimesh sistemi yok .. telefondaki asus router programi calismiyor.. vdsl kararlilik ayari yok.. bu saydiklarim eski ac68u modemimde vardi bunda niye yok hala anlam veremiyorum..

• Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Çünkü iki cihazın bir biriyle alakası yok. AC88U 'nun yonga seti diğer ASUS modemlerden farklı olarak Broadcom olduğu için güncellemelerini hemen yapamıyorlar. Bu ay bir güncelleme bekleniyor ama neler getirir bilemem.

|
    |
    elrondoronra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

hangi yazılımı önerirsiniz peki

Alıntıları Göster
    İlk yazılımda çalışmazsa, çalışmaz

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC88U/FW_DSL_AC88U__11002394.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 5 Ağustos 2019; 3:59:46 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: elrondoronra

arkadaslar bu modeme niye guncelleme yapmadilar 1 senedir.. aimesh sistemi yok .. telefondaki asus router programi calismiyor.. vdsl kararlilik ayari yok.. bu saydiklarim eski ac68u modemimde vardi bunda niye yok hala anlam veremiyorum..
    Biraz üvey çocuk gibi davraniyorlar. Son guncellemeden sonra ac68u ya 2 kere guncelleme geldi. Ac88u da cok fazla eksik olmasina rağmen gelisme yapmiyorlar umarim hızlanır surec.

|
    |
  • Yarbay
    3207 Mesaj
    GT-AC2900 diye bir model gördüm

bu modem değil dimi?

Sinyal yayıcı heralde router dedikleri

|
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Böyle takılıp kalıyor iptal demeden geçmiyor bu sıkıntıyı yaşayan var mı ?
  • Binbaşı
    1609 Mesaj
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.