Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.715
Cevap
21
Favori
64.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 128
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 656
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 324
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Drahmizm (656 mesaj) Bori Khan (218 mesaj) BuBBa123 (81 mesaj) SuperACc (68 mesaj) suphion (48 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (925 mesaj) Mobil (299 mesaj) Tablet (389 mesaj) Mini (9 mesaj) Uygulama (80 mesaj) (9 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Modemler >> ASUS DSL-AC88U > DSL AX82U Değişim Kampanyası Aktif
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2 Mesaj
    1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blussume -- 16 Şubat 2019; 14:8:29 >
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Normal bir kullanıcı için operatörlerin verdiği modemler de yeterli. Önemli olan ihtiyaçlarınıza göre alacağınız cihazı belirlemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    blussume kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blussume

1
    Esasen bu modem eve alıcagın bir modem yanlız tamamen kullanım ihtiyacına göre karar vermen lazım.

Mesela ben yaş 50 ama ps4 oyun oynarım yıllardır hobim:) o yönden hızlı modem çok işime yarıyor. lag vs yaşamıyorum.
    Ayrıca film dizi izlerim. Apple tv kullanıyorum. Apple tv de bilirmisiniz bilmem usb girişi yoktur. Arkadaşlarım apple tv kullanmak için 1-1.5 bin tl harcayıp nas sistemleri kurmuştur.
    Ben bu modem sayesinde nas ihtiyaç duymuyorum. En az pc kadar hızlı torrent download edip seed ediyor dikkat! seed diyorum bir çok nas cihazı bu seed beceremiyor. 4 tb 2.5 elektriksiz harddisk modeme baglı her işi kendi görüyor ve ag üzerinden çok rahat film dizi izliyorum 4k remux filmleri bile saniye takılmadan oynatıyor.

Benim önceki modemim ac68u ondanda memnundum 88u geldiginde hemen buna geçtim. Üst modeli gelirse onada geçerim bazen kızsamda yazılım geç gelmesi yönünden Asus ciddi kaliteli ürün yapıyor. Yazdıgım gibi bunlardan birine ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden alın derim.

• Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Arada beta yazılımlar gelir de dedikodulara göre normal firmware güncellmesi Haziran'da gelecek gibi görünüyor
    |
    |
    Horoz Nuri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    ac88u modelinde hattın desteklediği max hızı alabiliyor musunuz arkadaşlar? dsl günlüğünde verilen hızı bulabiliyor mu ya da ne kadar altında bir hız sunuyor?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    ac88u modeli hattın desteklediği max hızı verebiliyor mu? dsl günlüğünde yazan max rate in ne kadar altında bir hız deneyimi sunuyor? hatlara göre değişkenlik gösteriyor biliyorum ama deneyimlerinizi merak ettim.
    |
    |
  • Yarbay
    9909 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cihaz Broadcom yonga setine sahip, bu yüzden DSL performansı iyi.

Ekleme: Geçtiğimiz günlerde yüzlerce üye tarafından kullanılan forumun "tablet" sürümü zorla kaldırıldı. Forum yönetimin daha öncesinde de yapmış olduğu bu umursamaz tavrı üzerine bardak bende taşmış durumda. Bu konu ve açtığım diğer konularda üyelerine hiç değer vermeyen bir yönetime artık fayda sağlamamak üzere paylaşım yapmayı durduruyorum. Başka aklı başında ve üyelere değer veren bir çok forum var, onlardan birinde tekrar görüşmek üzere (goo.gl/VJiKwd) kendinize iyi bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 20 Mart 2019; 20:30:30 >
    |
    |

• Yarbay
    10289 Mesaj
    Ne yöneticilermiş arkadaş sanki memleket yönetiyorlar bu kadar forum kullanıcısını düşünmeyen kibirli adamlar dünyada yoktur heralde.
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

Ne yöneticilermiş arkadaş sanki memleket yönetiyorlar bu kadar forum kullanıcısını düşünmeyen kibirli adamlar dünyada yoktur heralde.
    Alakasız olacak ama

DSL-N17U aldım , 3 yıl severek kullandım , memnundum ama değiştirmek istiyorum...

Sizce bu modemi almalı mıyım?

• Teğmen
    118 Mesaj

:)
    |
    |
    heyysanadiyom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3211 Mesaj

Daha doğrusu modemin garantisi bitiyor diye iade ettim paramı geri aldım şimdi boştayım , almışken asus alayım diyorum ve 3-4 gömlek üstü modem arıyorum. Bağlamtım 8 megabit , binaya gelen hız 7000 kbps civarlarında ama fırsat olsa 1000 / 1000 bağlantı çektireceğim

|
    |
    SuperACc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

Daha doğrusu modemin garantisi bitiyor diye iade ettim paramı geri aldım şimdi boştayım , almışken asus alayım diyorum ve 3-4 gömlek üstü modem arıyorum. Bağlamtım 8 megabit , binaya gelen hız 7000 kbps civarlarında ama fırsat olsa 1000 / 1000 bağlantı çektireceğim
    Valla dostum türk milleti olarak sanırım üçkagıtçılık kanımızda var genelimiz böyle bozuk olmayan bir şeyi garantisi bitiyor diye iade edip ücreti almak pek akıllı işi degil firmanın iyi niyetini suistimal etmek sonra dünyada adımız çıkıyor diye söylenip dururuz kısaca yakışık almamış yaptıgın.
    |
    |

• Yarbay
    3211 Mesaj
    Yapcak bişi yok , olan oldu , internette sorun vardı , bende servise verdim , onların KENDİ prensibi müşteri memnuniyeti , ayrıca MODEM'lerde tamir yapmıyorlarMIŞ , yenisini istesim elimizde YOK dediler , bende ASUS yurtdışından isteyin ben beklerim dedim , üretmiyorlarMIŞ dediler , o zaman kanuni hakkımı kullanmak istiyorum dedim , sıkıntı yapmadılar , suç mu kanuni hakkımı kullanmak?

|
    |
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    Ayrıca vatan aldığım/verdikleri paranın 2 katına aynı modemi satıyor , ben ne yapıcam şimdi?

• Teğmen
    118 Mesaj

Ne layıksan onu bulmuşun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SuperACc

Ne layıksan onu bulmuşun.
    Yalnız bu bi hakaret , yazdığın mesajı si-le-cek-sin

Tamam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 9 Mart 2019; 17:23:33 >
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

Ben kullanmakta oldugum asus ac68u modemimi bir yıl sonra basit bir arıza oldugu içinki bu büyük ihtimal yazılımsaldı garanti verdim ve firma direk para iadesi verdi sadece memnuniyetsizligimi ilettigim için, bu türkiye şartlarında hiç bir firmanın yapmayacagı olay forumda başkada para iadesi oldugunu biliyorum.O yüzden Asus seviyorum.
    Tekrar gidip aynı modeli aldım. Çıktıgından beri kullanıyorum çok çok memnunum Şuna gelmek istiyorum müşteri memnuniyetine bu derece önem veren firma, satış konusunda bu kadar ilgisiz olması çok kötü, benim aradıgım mersinde bir firma adam 514 dolar dedi ama Asus a döndügümde tekno marketler hariç satış temsilcimiz yok diyor.
    Biz gene vatan ,teknosa vs gibi büyük marketleri takip edecegiz benim bu modemde limitim en fazla 1200 tl üstü tek kuruşa almam zaten zenginlerde dahil kimse almaz. zenginin umurunda olmaz böyle işler. bizler gibi meraklısı ugraşır. amazonda gönderim olsa ülke alt yapısıyla eşleşse 1000 tl civarlara getirtilir ama uyum olayı muamma.
    Aynı şeyi benden önce siz yapmışsınız mesela, yanılıyor muyum?

* Benimde internetimde problem vardı , netspeed kullanıyorum , ankastredeki bağlantıları sıfırladım , ona rağmen dsl ışığını sabitleyemedim daha önce sıkıntısız 7000 kbps hız alıyordum sonra durduk yere dsl yanmadı-sabitlenmedi tökezledi vs ve servise verdim bence siz bi kendinize bakın

DİPNOT: modemin garantisinin bitmesi diye cümle yazdım o tamamen ironik bi durumdu , baktım sıkıntı vardı hemen zıfır gibi sakladığım modem kutusu ve faturasına baktım , aha dedim garantisi bitmemiş , gittim gerekeni yaptım yaklaşık 1 aydır modem bakınıyorum , fiyatların düşmesini bekliyorum , servise verdikten sonra, 10 iş günü geçti , kalan 20 günde de boş vakitlerimde modem araştırması yaptım , telefonun paketinden yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 9 Mart 2019; 18:16:24 >

• Yarbay
    10289 Mesaj

Evet bak ne yazmışım ama tekrar gidip aynı modeli almışım. Senin gibi parasını iade alıp hangi modeli alsam diye yazmamışım. birde en önemlisi garantisi bitimine yakın servise verdim demedim.

Şuan asus ac88u kullanıyorum memnunumda zaman zaman ttnet yüzünden modeme kızsamda asus yeni model çıkarana kadar devam.
    |
    |
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    Neyse abilerim hepiniz benden büyüksünüz ben küçüğüm 27 :) varsa hatam affola , özür dilerim , kalp kırmaya dünya malı için dert kovalamaya gerek yok ...

ac88u için fiyat kovalıyorum 1900 bandında yakalarsam hemen kapacağım
  • Yarbay
    10289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

Neyse abilerim hepiniz benden büyüksünüz ben küçüğüm 27 :) varsa hatam affola , özür dilerim , kalp kırmaya dünya malı için dert kovalamaya gerek yok ...

ac88u için fiyat kovalıyorum 1900 bandında yakalarsam hemen kapacağım
    Zaman zaman sahibinden bak 1200 bile satan gördüm garantisi bitmemiş.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Bitcoin Alım Satım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.