Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TR de daha uygun olma ihtimali de var, ne zaman gelir
  • Genelde yazılı sohbet, bazen sesli sohbet yapıyoruz. Aramıza katılmak için bu konuya davet kodu almak istediğinizi yazarak davetiyenizi alabilirsiniz

Discord'u ilk defa kullanacaksanız 1. adımdan devam edin, daha önce kullandıysanız ve yüklüyse 2. adımdan devam edebilirsiniz.

1) Kullandığınız cihaza göre orijinal uygulamayı alttaki bağlantılardan yükleyin ve bir hesap oluşturun.

Web Sayfası Üzerinden Giriş: https://goo.gl/ZFqMRm
    Windows Bilgisayar İçin Uygulama: https://goo.gl/WQPyW0
    MAC (Apple) Bilgisayar İçin Uygulama: https://goo.gl/9VvhoN
    Linux Bilgisayar İçin Uygulama: https://goo.gl/T1Lpnw
    iOS (Apple iPhone) İçin Uygulama: https://goo.gl/sU5LVa
    Android İşletim Sistemli Cihaz İçin Uygulama: https://goo.gl/7H44SH

2) Uygulamayı yükleyip hesabınızı açtıktan sonra size yolladığımız 24 saat süre geçerli olan tek kullanımlık davetiye koduna tıklayarak bize katılabilirsiniz. Eğer davetiyeniz üzerinde 24 saat içerinde katılım sağlamazsanız davetiyenizin süresi dolar. Bu durumda konudan tekrar davetiye isteyebilirsiniz. Bir defa katılmak yeterlidir.

3) Kullanıcı adınızı forumdaki ile aynı yapmayı ve bir profil (avatar) resmi koymayı unutmayın. Sohbetlerde tanınmanız açısından bu önemli.

Discord'un amacı hızlı bir şekilde bir birimizle yazılı yada sesli bir şekilde sohbet edebilmek. Bu esnada sizin sadece kullanıcı adınız oluyor, e-posta veya diğer bilgileriniz bizde olmuyor o yüzden rahatlıkla katılabilirsiniz. Oyun oynamak isteyenler buluşuyor yada sohbet ediyoruz. Müzik kanalından BOT'a müzik çaldırıp beraber dinleyebiliyoruz. Seviyeli sohbetimize hepinizi bekleriz. Bu konunun ilk 2 mesajını incelemeyi unutmayın.
  • Yok mu daha fazla haber/bilgi vs?
  • Takip etmeye çalışıyorum, henüz bir gelişme olmadı maalesef.

Şu an için İngiltere dışında satılan yer görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 18 Nisan 2017; 1:11:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Takip etmeye çalışıyorum, henüz bir gelişme olmadı maalesef.

Cok yakin bir zamanda Kuzey Amerikada satisa cikacak. Fiyat olarak 550 dolar gibi bir meblag konuşulmuş ama umarim o fiyattan girmez. Almak isteyenler eger o fiyattan girerse almayiz gibi seyler soylemisler. Degmez o fiyata diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Takip etmeye çalışıyorum, henüz bir gelişme olmadı maalesef.

Cok yakin bir zamanda Kuzey Amerikada satisa cikacak. Fiyat olarak 550 dolar gibi bir meblag konuşulmuş ama umarim o fiyattan girmez. Almak isteyenler eger o fiyattan girerse almayiz gibi seyler soylemisler. Degmez o fiyata diye.

Avrupa da 550 dolara kimse almaz. İngiltere fiyati makul.

• 550$ avrupaya 550€ olarak girer ki bu da fiyatı baya uçurur. Bence de değmez o fiyata. Hem bi çıksın bakalım stabilitesi nasıl olacak merak ediyorum.
  • İlk çıktığında çok stabil çalışmayacakmış gibi hissediyorum

• Bizde Türkiye'ye Asus CableModem CM-32 getirmeye çalışıyoruz. Muhattabımız kim olmalı. Asus Türkiye'mi Asus USA mi olacak. Fiyat uygun olursa alacak çok kişi var. Malum NetMaster modemleri rezalet.

• ASUS Türkiye den rica edilebilir. Bu konuda bir çalışmam olmadı ancak konudaki modem için ben de bir şeyler yazmak isterdim.

• Toplu bir başvuru yapmayı planlıyoruz. Yardım ederseniz sizin modemide listeye atalım

• Yapalım iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

Bizde Türkiye'ye Asus CableModem CM-32 getirmeye çalışıyoruz. Muhattabımız kim olmalı. Asus Türkiye'mi Asus USA mi olacak. Fiyat uygun olursa alacak çok kişi var. Malum NetMaster modemleri rezalet.

Merhabalar, CM-32'nin saha testleri yapildi ve performansli bir sekilde çalıştı Türkiye de; fakat bu model Amerika pazari için tasarlanan bir model bu yüzden CE vb. Avrupa ve Türkiye pazarinda zorunlu sertifikasyonlar gerekiyor.Yani bunlar olmadikca yasal olarak getirtilip satilamaz.

Bu modelin diger avrupa ulkelerinde satisinin olmayacagi için, bu testlerin maliyeti sadece Türkiye'de satilacak miktara yüklendiğinde CM-32'nin bu maliyetler sonrasi satış fiyati cok cok yukselmekte (bu tarz bir üst seviye cihazin adetsel bazda yüksek satışı beklenmiyor), dolayısıyla satisa sunulmadi.

Not: Asus merdiven alti bir marka olsa cihazin uzerine CE vb diger test logolarini basip getirebilirdi o baska bir durum :)

Esas konu olan DSL-AC88U'ya gelirsek, cihazın şuan Türkiye'de alan testleri yapilmakta, kararliligindan emin olduktan sonra üretim ve ardindan pazara sunumu olacak. Bir terslik olmadıkça tipki DSL-N66U,DSLAC68U dünyada ilk Turkiye pazarinda satilmasi planlaniyor. Fiyat konusu henüz belirgin degil ama 550eu olmaz tabi ve önsiparis de DSL-AC68U gibi ozel bir fiyat olacaktir, ilk DSL-AC68U alanlar 499tl ye almistk mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: hey

quote:

Bizde Türkiye'ye Asus CableModem CM-32 getirmeye çalışıyoruz. Muhattabımız kim olmalı. Asus Türkiye'mi Asus USA mi olacak. Fiyat uygun olursa alacak çok kişi var. Malum NetMaster modemleri rezalet.

Merhabalar, CM-32'nin saha testleri yapildi ve performansli bir sekilde çalıştı Türkiye de; fakat bu model Amerika pazari için tasarlanan bir model bu yüzden CE vb. Avrupa ve Türkiye pazarinda zorunlu sertifikasyonlar gerekiyor.Yani bunlar olmadikca yasal olarak getirtilip satilamaz.

Bu modelin diger avrupa ulkelerinde satisinin olmayacagi için, bu testlerin maliyeti sadece Türkiye'de satilacak miktara yüklendiğinde CM-32'nin bu maliyetler sonrasi satış fiyati cok cok yukselmekte (bu tarz bir üst seviye cihazin adetsel bazda yüksek satışı beklenmiyor), dolayısıyla satisa sunulmadi.

Not: Asus merdiven alti bir marka olsa cihazin uzerine CE vb diger test logolarini basip getirebilirdi o baska bir durum :)

Esas konu olan DSL-AC88U'ya gelirsek, cihazın şuan Türkiye'de alan testleri yapilmakta, kararliligindan emin olduktan sonra üretim ve ardindan pazara sunumu olacak. Bir terslik olmadıkça tipki DSL-N66U,DSLAC68U dünyada ilk Turkiye pazarinda satilmasi planlaniyor. Fiyat konusu henüz belirgin degil ama 550eu olmaz tabi ve önsiparis de DSL-AC68U gibi ozel bir fiyat olacaktir, ilk DSL-AC68U alanlar 499tl ye almistk mesela

Hey hocam N17U gibi ülkeye özel AsusWRT'li bir kablomodem getiremez miyiz? NetMASTER bizi delirtmek üzere. Elimizden geldiğince de Asus a geçmek istiyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hey kullanıcısına yanıt
    Sıradayız merakla ön siparişi bekliyoruz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hey

quote:

Hey hocam N17U gibi ülkeye özel AsusWRT'li bir kablomodem getiremez miyiz? NetMASTER bizi delirtmek üzere. Elimizden geldiğince de Asus a geçmek istiyoruz?

Ne yazik ki özel model calismasi icin ürünün konumlandırılmasina göre cok yuksek adette satis gerektiriyor, ve her zaman pazar buna uygun olmuyor.

DSL-N17U yaninda DSL-N16 da ülkemize özel üretilmiş ardindan dünyanın diğer ülkelerinde de satışa cikmistir ama tabi bu modeller daha adetli satilabilen cihazlar olmuştur.

Cm-16 ülkemizde saha denemesi yapıldı mı ?
    Uygun fiyatlı en azından .

• quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

Sıradayız merakla ön siparişi bekliyoruz.

Tivibu'daki değişikliğin uyarlanmasi, Türkiye'ye özel gelistirilen bandwith limitter,log vb özelliklerin uyarlanmasi biraz vakit alacak, ön sipariş çok yakin bir tarih olmasa da umarim olabildigince uygun bir önsiparis fiyati ile gelir ama pek tabi bu tarz üst bir model için cok da ucuz olmayacaktir ne yazik ki. Hayırlısı

• quote:

Cm-16 ülkemizde saha denemesi yapıldı mı ?
    Uygun fiyatlı en azından .

CM-16'da kablosuz yok, neden böyle bir model yapildi diye sorarsaniz çok haklisiniz

Türkiye de çalışıyorsa ona bile razıyız hocam. Dünyanın en dandik NetMASTER modemini kullanıyoruz herşey helal 😀

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.