Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadasinda dedigi gibi bu sadece Router ama inanilmaz hizli ve pisman ettirmeyecek bi router evde 2 tane Hardisk takili 5 cihazdan ayni filmi 4K olarak acmamiza ragmen banamisin demiyor
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    O dediğin işlemi yapan şeye verilen isim zaten modem. Evet vdsl modem alırsan kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda dediğiniz gibi vdsl modem aracılığıyla kullanıyorum da benim merak ettiğim bir yolu yok mu yani dsl portu çalışmayan ac88u'yu direk modem olarak kullanmanın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Şuanda dediğiniz gibi vdsl modem aracılığıyla kullanıyorum da benim merak ettiğim bir yolu yok mu yani dsl portu çalışmayan ac88u'yu direk modem olarak kullanmanın?
    Neden çalışmadığını bulmak lazım yoksa onu sadece router olarak kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Neden çalışmadığını bulmak lazım yoksa onu sadece router olarak kullanabilirsin.

Alıntıları Göster
    Sorunun neden kaynaklandığını anlayabilmek için yöntemlerimiz var mı hocam peki?
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok, en fazla yazılım yükleme tavsiyesi verebilirim. Fiziksel sorunlar deneyim gerektirdiği için bir öneride bulunamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Maalesef yok, en fazla yazılım yükleme tavsiyesi verebilirim. Fiziksel sorunlar deneyim gerektirdiği için bir öneride bulunamam.
    hangi yazılımı önerirsiniz peki
  • arkadaslar bu modeme niye guncelleme yapmadilar 1 senedir.. aimesh sistemi yok .. telefondaki asus router programi calismiyor.. vdsl kararlilik ayari yok.. bu saydiklarim eski ac68u modemimde vardi bunda niye yok hala anlam veremiyorum..

• elrondoronra kullanıcısına yanıt
    Çünkü iki cihazın bir biriyle alakası yok. AC88U 'nun yonga seti diğer ASUS modemlerden farklı olarak Broadcom olduğu için güncellemelerini hemen yapamıyorlar. Bu ay bir güncelleme bekleniyor ama neler getirir bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

hangi yazılımı önerirsiniz peki

Alıntıları Göster
    İlk yazılımda çalışmazsa, çalışmaz

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC88U/FW_DSL_AC88U__11002394.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 5 Ağustos 2019; 3:59:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: elrondoronra

arkadaslar bu modeme niye guncelleme yapmadilar 1 senedir.. aimesh sistemi yok .. telefondaki asus router programi calismiyor.. vdsl kararlilik ayari yok.. bu saydiklarim eski ac68u modemimde vardi bunda niye yok hala anlam veremiyorum..
    Biraz üvey çocuk gibi davraniyorlar. Son guncellemeden sonra ac68u ya 2 kere guncelleme geldi. Ac88u da cok fazla eksik olmasina rağmen gelisme yapmiyorlar umarim hızlanır surec.

• GT-AC2900 diye bir model gördüm

bu modem değil dimi?

Sinyal yayıcı heralde router dedikleri

• ASUS DSL-AC88U Modem ve YönlendiriciBöyle takılıp kalıyor iptal demeden geçmiyor bu sıkıntıyı yaşayan var mı ?
  • Arkadaşlar merhabalar.
    ac68u modem kullanırken ac88u modeme e geçtim.
    Fakat max rate de acayip düşüş yaşadım acaba ayarların hangisinde yanlışlık yapıyorum bakabilir misiniz.
    Ac68u Fastpath modunda çalışıyor Ac88u Fast modunda çalışıyor.

ac68u ayarlarım.
    ASUS DSL-AC88U Modem ve YönlendiriciASUS DSL-AC88U Modem ve YönlendiriciASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

ac88u ayarlarım
    ASUS DSL-AC88U Modem ve YönlendiriciASUS DSL-AC88U Modem ve YönlendiriciASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 14 Eylül 2019; 9:0:37 >

• Yorum yapacak arkadaş yokmu?
  • Cihazda problem olabilir, bendeki diğer modemlerden daha iyi bağlanıyor.

• AĞUSTOSTA GÜNCELLEM VAR DEDİLER EYLÜL BİTTİ HALA GÜNCELLEME YOK
  • SuperACc kullanıcısına yanıt
    Gelecekmiş bu hafta, Mayıs ayında 10. ay gibi geleceğini yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 28 Eylül 2019; 17:20:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Arkadaşlar merhabalar.
    ac68u modem kullanırken ac88u modeme e geçtim.
    Fakat max rate de acayip düşüş yaşadım acaba ayarların hangisinde yanlışlık yapıyorum bakabilir misiniz.
    Ac68u Fastpath modunda çalışıyor Ac88u Fast modunda çalışıyor.

ac68u ayarlarım.

ac88u ayarlarım
    değerlerde pek fark yok.
    max rate e takılmayın.

2 modemdede download hızı ve snr nerdeyse eşit.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.