Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (69. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım teşekkür ederim. Mecbur WiFi ile yapmak zorundayım. Zaten şuanda

DSL-AC88U - - - -} WAP3205 AP ETHERNET İLE TPLİNK 5210G YE BAĞLI ORDAN TP LINK TL WA 801ND AP BAĞLI tek sorun çıkartan AP WAP3205 onun yerine kullanınca ama AP 5ghz üzerinden yapmak istiyorum ona göre xaiomi 5 ghz AP si varmı önereceğin bir model varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperACc -- 19 Eylül 2018; 21:52:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Şimdi şöyle bir durum var modemi takıp kuralı 1 saat olmuştu o ara tev de playstationda oyun oynuyordum. oldugum odayla modemin bulundugu hol sigortası attı. sigortayı açtıgımda bütün cihazlarım çalışım modemin çalışmadıgını gördüm çıkardım diger modemimi taktım. oyun vs devam ettim başka bir cihazda sorun olsa tekrarlardı zaten vatana götürdügümde teknisyenler modemi inceledi anlarlardı sanırım. hemen servise göndermeden bir kaç yere tel açıp yenisini verdiler eve geldigimde modemi kurmadım elektrikçi çagırdım modemin takılı oldugu prizi kontrol ettirdim .şuan 2 gündür çalışıyor.
    Şunu diyim yıllarca asus modemler kullandım bu model üretim hatalı bu kesin. yada bedevi talihi var bende.

Alıntıları Göster
    FLASH diske yaptığım şeyler çıkartıp takınca bozuluyor acaba sorun diskin fat32 olmasından ötürü mü diyecektim ki ext4 formatında da aynı sıkıntı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 30 Eylül 2018; 1:35:45 >
  • Bende 500 gb 2.5 disk takılı modem degişimden geldiginden beri hiç bir yazılım yüklemedim. 2017 9. ayın yazılımı yüklüydü. iki gün önce girdim disk devre dışı olmuş kendi kendine, ınstall diyip dosyları tekrar kurmak istedigimde tepki vermiyordu.
    bende senin arka sayfada verdigin beta yazılımı yükledim. şuan düzgün. Bazen kendi kendine bozuluyor. Aslında şu modemin torrent işi en kral pc kadar güzel yapıyor. hem indirip hem seed yapması mükemmel. Ama gel gör bazen sorun çıkarıyor. Yakında Nas sistem kuracam modemin bu özelligine ihtiyacım kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 30 Eylül 2018; 9:22:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Bende 500 gb 2.5 disk takılı modem degişimden geldiginden beri hiç bir yazılım yüklemedim. 2017 9. ayın yazılımı yüklüydü. iki gün önce girdim disk devre dışı olmuş kendi kendine, ınstall diyip dosyları tekrar kurmak istedigimde tepki vermiyordu.
    bende senin arka sayfada verdigin beta yazılımı yükledim. şuan düzgün. Bazen kendi kendine bozuluyor. Aslında şu modemin torrent işi en kral pc kadar güzel yapıyor. hem indirip hem seed yapması mükemmel. Ama gel gör bazen sorun çıkarıyor. Yakında Nas sistem kuracam modemin bu özelligine ihtiyacım kalmayacak.

Ben modem üzerinden site çalıştırmayı düşündüm ama gücü yetermi acaba USB uygulamaları modem kapanıp açılınca yada diski çıkarıp takınca bozuluyor, halbuki dosyalar yerinde duruyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 585 Beta

https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/23991F8488394DAF92CBE25B97A5AB88Y

https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/8E6759046D13459BA0A9FCE3508A8DEC4

Bellek taşma probleminin çözüldüğü belirtilmiş.
    Broadcom patch 5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 3 Ekim 2018; 15:36:45 >
  • Bir önceki yazılımda USB ye kurulun uygulamalar bozuluyordu, bunda henüz bozulmadı. Modem arayüzünün tepkimesi çok iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 7 Ekim 2018; 21:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Bir önceki yazılımda USB ye kurulun uygulamalar bozuluyordu, bunda henüz bozulmadı. Modem arayüzünün tepkimesi çok iyi görünüyor.
    Tşkler hemen yüklüyüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tşkler hemen yüklüyüm.

Alıntıları Göster
    Arayüz tepkime hızlı yazdım ya, dedim ki bir video çekip atayım siz de görün.. Sürekli sekmelere basıp videoya aldım. Beğenmedim 2-3 defa daha video çekimi denedim ama denerken bozdum, artık arayüze girmiyor modemi yeniden başlatmam lazım
  • Bir saat önce yükledim yazılımı. Arayüz harika olmuş çok seri ve beni çok ilgilendiren DM tarafı degişiklik var gibi seninde söyledigin gibi dosya bozulumu düzeldiyse harika modem artık oturmaya başladı sanırım.
  • iyi günler herkese. evimde asus dsl ac 88 u modem kullanıyorum fakat hem android hem apple telefonumda uygulama var lakin uygulama ile (asus rotuer) telefona bağlantı sağlayamıyorum. konu ile ilgili asusdestek ile görüştüm fakat oradaki arkadaşların da çok bir bilgisi olmadığını gördüm bana bir kaç ayarı değiştirmemi söylediler ama değişen birşey olmadı. evde ayrıyeten eski modemimi de kullanıyorum asus dsl ac68u ona bağlanabiliyorum fakat ac88u modemime bağlanamıyorum. evde aimesh kurulumu da yaptım o da çok sağlıklı çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: abt_tıguan

iyi günler herkese. evimde asus dsl ac 88 u modem kullanıyorum fakat hem android hem apple telefonumda uygulama var lakin uygulama ile (asus rotuer) telefona bağlantı sağlayamıyorum. konu ile ilgili asusdestek ile görüştüm fakat oradaki arkadaşların da çok bir bilgisi olmadığını gördüm bana bir kaç ayarı değiştirmemi söylediler ama değişen birşey olmadı. evde ayrıyeten eski modemimi de kullanıyorum asus dsl ac68u ona bağlanabiliyorum fakat ac88u modemime bağlanamıyorum. evde aimesh kurulumu da yaptım o da çok sağlıklı çalışmıyor
    Uygulamadan bağlanma direk ip adresinden baglan ben öyle yapıyorum. Asus telefonum oldugu halde.:)

• quote:

iyi günler herkese. evimde asus dsl ac 88 u modem kullanıyorum fakat hem android hem apple telefonumda uygulama var lakin uygulama ile (asus rotuer) telefona bağlantı sağlayamıyorum. konu ile ilgili asusdestek ile görüştüm fakat oradaki arkadaşların da çok bir bilgisi olmadığını gördüm bana bir kaç ayarı değiştirmemi söylediler ama değişen birşey olmadı. evde ayrıyeten eski modemimi de kullanıyorum asus dsl ac68u ona bağlanabiliyorum fakat ac88u modemime bağlanamıyorum. evde aimesh kurulumu da yaptım o da çok sağlıklı çalışmıyor
    Ac88u daha desteklenmiyor benim bildiğim uygulama tarafından.

• Cevaplar için teşekkürler. Dsl ac88 u dan uygulama ile bağlanılmadığını Asus destek hattı bilmiyor. Aimesh ile ilgili bireyler sormak istiyorum. Evde kullandığım eski modemin dsl ac88u ve 3 de Asus Router var birisi rt5300 diğer ikisi de rt ac 86 u. Bunlar ile aimesh kurulumu yaptım. Ana modemimden rt ac5300 Router ı ana yönlendirici diğer 2 rt ac 86 u Router da evin diğer katlarında Aimesh düğümü olarak kurmak ve diğer modemim dsl ac 68u modemime kablosuz yönlendirme yapmak istedim ama dsl ac88 u ile rt5300 arasında bağlantı yapamadım bundan dolayı dsl ac88u modemden dsl ac68u modemime kablolu bağlantı yapıp ana yönlendirici olarak ac68u modemi kullandım ve diğer Router ları aimesh düğümü olarak kurabildim. Buraya kadar herşey tamam fakat sistem sağlıklı çalışmıyor sebebi de en güçlü çekime sahip olan Router ı rt ac5300 ü ana yönlendirici olarak kurmam gerekiyor ve bu da en başta söylediğim sebeplerden dolayı olmuyor acaba dsl ac88u modem de arıza mı var. Bu döngüde bana yardımcı olabilir misiniz. Tüm evde bir ağ oluşturmak istedim ama biryerde hata var çözemiyorum Asus destek bu konuda hep aynı ezberleri kullanıyor ve yardımcı olmuyor maalesef

• quote:

Bir saat önce yükledim yazılımı. Arayüz harika olmuş çok seri ve beni çok ilgilendiren DM tarafı degişiklik var gibi seninde söyledigin gibi dosya bozulumu düzeldiyse harika modem artık oturmaya başladı sanırım.
    Yine silindi uygulama, neden böyle yapıyor anlamıyorum.
  • quote:

Cevaplar için teşekkürler. Dsl ac88 u dan uygulama ile bağlanılmadığını Asus destek hattı bilmiyor. Aimesh ile ilgili bireyler sormak istiyorum. Evde kullandığım eski modemin dsl ac88u ve 3 de Asus Router var birisi rt5300 diğer ikisi de rt ac 86 u. Bunlar ile aimesh kurulumu yaptım. Ana modemimden rt ac5300 Router ı ana yönlendirici diğer 2 rt ac 86 u Router da evin diğer katlarında Aimesh düğümü olarak kurmak ve diğer modemim dsl ac 68u modemime kablosuz yönlendirme yapmak istedim ama dsl ac88 u ile rt5300 arasında bağlantı yapamadım bundan dolayı dsl ac88u modemden dsl ac68u modemime kablolu bağlantı yapıp ana yönlendirici olarak ac68u modemi kullandım ve diğer Router ları aimesh düğümü olarak kurabildim. Buraya kadar herşey tamam fakat sistem sağlıklı çalışmıyor sebebi de en güçlü çekime sahip olan Router ı rt ac5300 ü ana yönlendirici olarak kurmam gerekiyor ve bu da en başta söylediğim sebeplerden dolayı olmuyor acaba dsl ac88u modem de arıza mı var. Bu döngüde bana yardımcı olabilir misiniz. Tüm evde bir ağ oluşturmak istedim ama biryerde hata var çözemiyorum Asus destek bu konuda hep aynı ezberleri kullanıyor ve yardımcı olmuyor maalesef
    Broadcom yonga seti olduğu için henüz uyumlu yapamamışlar uygulamayı, 5 yıl sonra uyumlu hale gelirse dua edin.
  • 2 Hafta sonra resmi yazılım güncellemesi gelebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

2 Hafta sonra resmi yazılım güncellemesi gelebilir.
    Artık gelsin kaç ay oldu.
  • quote:

Artık gelsin kaç ay oldu.

Alıntıları Göster
    Herhalde unuttular bu ürününü ben de anlamadım, ayı geç neredeyse yıl olacak. Beta yazılımlar çıkıyor ama pek ilerleme kaydedildiğini söyleyemeyeceğim.

• Bu programı çalıştırabiliyormusunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SuperACc kullanıcısına yanıt
    Sanki önceden çalışıyordu ama şimdi deneme amaçlı yükledim çalışmadı.
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.