Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar bugün istanbul elmadag vatan şubesine gittim. İade işlemlerini yapmak için. bu şubede modem yoktu daha önceki degişimde 3 gün beklemiştim asus merkezden getirtmişlerdi. Bu sefer istanbuldaki en büyük şubesi topkapı vatanda 10 adet stokları oldugunu ögrendim gittim. Artık pipirikli olduk asus merkezden degişime gelmiş cihaz olur diye bu şekilde yaptım.

Gittim magazadan aldım belliki sıfır ürün inş yeni seri üretimdir. bir daha sıkıntı yaşamam şuan cihazdaki kasım 2017 yazılımı yüklü hiç bir şey yüklemedim bir kaç gün böyle kullanayım. inş bu sefer yüzümüz güler.

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 6 Eylül 2018; 18:2:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun ısınma konusunu çözersen sıkıntı yaşamazsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperACc

Hayırlı olsun ısınma konusunu çözersen sıkıntı yaşamazsın
    ben modemi tr gelmeden ön siparişle aldım bu degişim oldu.

Öte yandan anladımki bu modem bana olmayacak eve geldim modemi taktım herşey tıkırında tüm cihazlar baglı sorun yok tam ps4 de oyun oynuyorum birden bulundugum odanın sigorta attı modemde holde neyse gittim sigortayı açtım bir baktımki modemin ışıkları yanmıyor. başka prize vs taktım olmuyor be yaptımsa olmadı sfırı ürün nasıl olur akıl alır gibi degil daha önce ac68u kullandım çokda memnundum ama bu modem beni bezdirdi arkadaş moral olarak çöktüm yarın götürecegiz bakalım gene 20 gün serviste dolaşacak.
  • Elektrik problemi var bellii ben modemi UPS İLE BİRLİKTE Kullanıyorum elektrik kesildiğinde kullanmaya devam ediyorum. Ayrıca modeme ve HDD FAN Koydum sıkıntısız kullanıyorum.

• ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

• SuperACc kullanıcısına yanıt
    Arkasından hava vermişsin, tam tersi önünden veya altından verirsen daha da serin olur (içerisindeki kırmızı parça soğutucu, onu serinletmelisin) ama böyle şeylere gerek yok aslında. Modemi ilk aldığım hafta sürekli usb fan tutmuştum. Baktım içerisi bu sefer toz tutmaya başladı, ben de fanı iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 6 Eylül 2018; 21:23:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Horoz Nuri

Selamlar arkadaşlar bugün istanbul elmadag vatan şubesine gittim. İade işlemlerini yapmak için. bu şubede modem yoktu daha önceki degişimde 3 gün beklemiştim asus merkezden getirtmişlerdi. Bu sefer istanbuldaki en büyük şubesi topkapı vatanda 10 adet stokları oldugunu ögrendim gittim. Artık pipirikli olduk asus merkezden degişime gelmiş cihaz olur diye bu şekilde yaptım.

Gittim magazadan aldım belliki sıfır ürün inş yeni seri üretimdir. bir daha sıkıntı yaşamam şuan cihazdaki kasım 2017 yazılımı yüklü hiç bir şey yüklemedim bir kaç gün böyle kullanayım. inş bu sefer yüzümüz güler.

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici

Bu modelden 1000 tane üretmediler sanırım.

• Önden havalandırma fiziki olarak çok zor. Sıcaklık konusunda soğutmayı gayet güzel sağlıyor. Elinle Hissedilir şekilde sıcaklığın düştüğünü anlıyorsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuperACc -- 6 Eylül 2018; 21:33:17 >
  • Bir kez daha gidersem beni sopalayacaklar.

Adamlara 1000 tl para verdim bu degişim olan 4. modem artık patlasada gitmem . taktık hayırlısıyla bu sefer çalışacak:))
  • quote:

Önden havalandırma fiziki olarak çok zor. Sıcaklık konusunda soğutmayı gayet güzel sağlıyor. Elinle Hissedilir şekilde sıcaklığın düştüğünü anlıyorsun .
    Fanların elektriğini modemden mi alıyorsun yoksa harici bir adaptör ile mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bir kez daha gidersem beni sopalayacaklar.

Adamlara 1000 tl para verdim bu degişim olan 4. modem artık patlasada gitmem . taktık hayırlısıyla bu sefer çalışacak:))
    Modemden mi sorun yoksa yazılımsal bir sıkıntı mı yaşıyorsun tam anmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Modemden mi sorun yoksa yazılımsal bir sıkıntı mı yaşıyorsun tam anmadım.

Alıntıları Göster
    Sonuncusu elektrik sorunu sigorta attı bir daha modeme ışık gelmedi vatanda baktılar servise bile yollamadan degişim verdiler.
  • quote:

Sonuncusu elektrik sorunu sigorta attı bir daha modeme ışık gelmedi vatanda baktılar servise bile yollamadan degişim verdiler.

Sence sigortayı modem mi attırdı yoksa başka bir şey sigortayı attırdı da modem mi yandı.

• quote:

quote:

Sence sigortayı modem mi attırdı yoksa başka bir şey sigortayı attırdı da modem mi yandı.

Alıntıları Göster
    Şimdi şöyle bir durum var modemi takıp kuralı 1 saat olmuştu o ara tev de playstationda oyun oynuyordum. oldugum odayla modemin bulundugu hol sigortası attı. sigortayı açtıgımda bütün cihazlarım çalışım modemin çalışmadıgını gördüm çıkardım diger modemimi taktım. oyun vs devam ettim başka bir cihazda sorun olsa tekrarlardı zaten vatana götürdügümde teknisyenler modemi inceledi anlarlardı sanırım. hemen servise göndermeden bir kaç yere tel açıp yenisini verdiler eve geldigimde modemi kurmadım elektrikçi çagırdım modemin takılı oldugu prizi kontrol ettirdim .şuan 2 gündür çalışıyor.
    Şunu diyim yıllarca asus modemler kullandım bu model üretim hatalı bu kesin. yada bedevi talihi var bende.

• quote:

New Beta
    DSL-AC88U_v9.10.06_build583_debug_revert_patch5.zip
    https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/708E1D0D87E14B838BF0A029D0B300E4Y
    Bu sürümü nereden bulmuştun, yeni yapılarda Broadcom un yaptığı güncellemeden kaynaklı zamanla bellek taşması (RAM şişmesi) sorunu olduğundan senin verdiğin sürümde bir önceki Brodcom patch kullanılmış yani eski sürüme kod güncellemesi yapmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Şimdi şöyle bir durum var modemi takıp kuralı 1 saat olmuştu o ara tev de playstationda oyun oynuyordum. oldugum odayla modemin bulundugu hol sigortası attı. sigortayı açtıgımda bütün cihazlarım çalışım modemin çalışmadıgını gördüm çıkardım diger modemimi taktım. oyun vs devam ettim başka bir cihazda sorun olsa tekrarlardı zaten vatana götürdügümde teknisyenler modemi inceledi anlarlardı sanırım. hemen servise göndermeden bir kaç yere tel açıp yenisini verdiler eve geldigimde modemi kurmadım elektrikçi çagırdım modemin takılı oldugu prizi kontrol ettirdim .şuan 2 gündür çalışıyor.
    Şunu diyim yıllarca asus modemler kullandım bu model üretim hatalı bu kesin. yada bedevi talihi var bende.

Alıntıları Göster
    Modemden kaynaklıysa durum iyi çünkü en fazla adaptör bozulmuştur ama başka cihaz elektrik hattını bozduysa ve modem arızalandıysa modemin çok hassas olduğunu gösterir ondan sordum.

• Harici adaptor

• quote:

Bu sürümü nereden bulmuştun, yeni yapılarda Broadcom un yaptığı güncellemeden kaynaklı zamanla bellek taşması (RAM şişmesi) sorunu olduğundan senin verdiğin sürümde bir önceki Brodcom patch kullanılmış yani eski sürüme kod güncellemesi yapmışlar.

Alıntıları Göster
    Asusta tanıdığım teknik destek ekibinden insanlar var onlardan aldım .
  • quote:

Asusta tanıdığım teknik destek ekibinden insanlar var onlardan aldım .

Yabancılar hemen paylaşmıyor artık, 2-3 hafta gecikiyor.

• sürekli test yapıyorlar ben bir çok hatayı veri leri sürekli gönderiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.