Şimdi Ara

ASUS DSL-AC88U Modem ve Yönlendirici (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.724
Cevap
17
Favori
74.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilerliyen zamanlarda yazılım destegi gelirse dsl modem rt den iyi olurmu ??
  • alpercetinn kullanıcısına yanıt
    Modem farklı Router farklı, DSL modeli RT modelinden daha iyi Router özelliklerine sahip olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam kafayı yemek üzeriyim yardımınıza ihtiyacım şimdi kablolu net kullanıyorum haliylede onların vermiş olduğu modemi kullanmak zorundayım ancak verdikleri modem wifi anlamında hiçbir işe yaramıyor wifi haricinde başka hiçbir özlliğini kullanmıyacak birisi olarak rt ac88u ve dsl ac88u hangisi sizce
    RT-AC88U ben RT-AC86U sahibiyim öneririm daha yeni donanıma sahip veri hızı işlemcisi her şeyi daha yeni 4 anten yok 3 anten var lan port 4 8 değil 4 port yeterli illaki ilerde lazım olur diyorsanız switch alırnısız merlin firmware yükleyin devam edin telefon 1 diş çekiyor 30mbps indirme yapıyor üzülmezsiniz fakat WTFAST özelliği superonline üzerinde çalışmıyor VPN'lere bir düzenleme getirmişler bağlantı kurulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luzumsuzdur -- 3 Şubat 2018; 21:15:14 >
  • luzumsuzdur L kullanıcısına yanıt
    RT-AC86U baktım 3 antenli kapsama alanı olarak ac 88u 4 antenli olması daha iyi değilmidir
    https://www.smallnetbuilder.com/wireless/wireless-reviews/33158-asus-rt-ac86u-dual-band-ac2900-wireless-router-reviewed?start=2 link üzerinde 8 antenli modeli ile karşılaştırması mevcut 4 anteni içinde bu arada aslında 4 anteni var 4x4 mu-mimo destekli
  • https://www.digitalcitizen.life/asus-rt-ac88u-router-review-its-got-speed-its-got-looks?page=1 III https://www.digitalcitizen.life/review-asus-rt-ac86u-ac2900-wireless-router?page=1
    1.linkte 87u-88u karşılaştırması mevcut 87u önde 2.linkte de 86U önde beni henüz üzmedi ısınma problemi filan hiç yok sürekli stabil sülale geliyor eve modeme bağlı cihaz sayısı geçen gün 20 idi biri çizgi film açmış öbür youtube filan banamasın demedi gecikme filan yok 100mbit kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luzumsuzdur -- 3 Şubat 2018; 21:28:56 >

yemin ederim kafayı yemek üzereyim çok kararsız kaldım çok anladığım bir şeyde değil almışken üçün beşin hesabını yapmadan birşey alim diyorum işin içersine girdikçe çok karıştı kafam
    Rt-ac86u asusda GT-AC5300den geride geliyor 2.4 ghzde daha iyi hatta eviniz müstakil 3 katlı ise yine sorun çıkarmaz 1 diş çekiyor ama 30 mbit indirme yapıyor bu arada dibinde ikende 30mbit 2.4ghz bandında 33 35 filan alabilyorum en fazla 5 ghz de sorun yok 88 85 yani piyasa daha iyileri çok daha uçuk fiyatta ve fiyat farkına değecek bir özellikleri yada çekim güçleri yok bu konuyu öncesinde 3 ay araştırdım bu arada firmanın vermiş olduğu cihazıda kullanmak zorunda değilsiniz çeşitli yöntemler ile alabilirsiniz şifrenizi o konuyu geçtim benim dediğim cihazı alın yada en iyisi olsun derseniz GT-AC5300https://www.cnet.com/topics/networking/best-networking-devices/ linkte RT-AC86U en iyisi diye bahsediliyor oradan da kıyaslama yapabilirsiniz GT-AC5300 parası kadar bir verim sağlamayacaktır

aynen dediğiniz gibi rt ac86u benim için daha uygun gözüküyor bu arada firmanın modemini kullanmanıza gerek yok dediniz bunu ben araştırdım ancak herhangi bir kaynak bulamadım bilginizi paylaşırsanız sevinirim
    Kullanıcı adını ve şifreyi vermiyor sanırım firma bu sebepten ötürü kullanmak zorunda kalıyorsunu doğru mu yoksa farklı bir durum mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şayet öyle bir durum var isehttps://forum.donanimhaber.com/huawei-hg253s-wan-internet-sifresi-ogrenme--99599747

Linkten 2.yöntem ile şifrenizi edinebilirsiniz fiber değil ise zaten pppoe adı şifresi firmalar tarafından veriliyor yanlış bilmiyor isem şayet öyle isede yine yardımcı olunur illa verilen cihazları kullanmak zorunda değiliz uyumlu olsun yeterli

bende türksat kablonet var bunun girişi farklı uydu anteni girişi gibi giriş var modem mecburu yani muhtemelen bende 86 alacam inşallah asus rt ac87u dan sonra wifi performans kaybı yaşamam
    Koaksiyonel converter alıp sadece rt-ac86u kullanabilirsiniz modemin arkasına bağlamanıza gerek kalmaz yada modemi bridge moda alıp rt-ac86u’yu öyle kullanın illaki kullanmanız gerek diye bir şey yok yani bilginiz olsun üstelik 87udan memnun kaldıysanız 86udan hayli hayli memnun kalırsınız şüpheniz olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luzumsuzdur -- 3 Şubat 2018; 23:28:33 >
    asus rt ac87u 4 anten olduğu için midir nedir bilmiyorum evin heryerinde sorunsuz olarak 5 ghz bandında hiç sıkıntısız olarak kullandım arkadaşıma hediye ettim yeni dükkan hediyesi almışken daha iyi birşey alim dedim ama iyice kafam karıştı çok teknik şeyler var ben alırken bu kadar incelememiştim biraz bakim dedim iyice karman çorman oldum muhtemelen 86 alacam ama
  • Antenlere takılı kalmayın üstelik 86uda 4 anten 4.anten cihazın içinde 2.4ghzyi söylemiyorum 5ghznin 4. Anteni içerisinde yer alıyor bende çok araştırmalara girişmiştim zamanında mükemmelliyetçi olduğum için en iyisi olsun dediğimden sıkıntı yaşamazsınız ben memnunsam herkes memnun olur yalnız arayüzünde çok fazla ayar var 2 ayda onlarla uğraştım değiştirip değiştirip denedim default ayarlarda kalsın en iyisi sorunsuz öyle çalışır

çok teşekkür ederim yardımınız için
  • Yeni Resmi Yazılım Sürümü: 1.10.05 Yapı: 503

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC88U/FW_DSL_AC88U_11005503.zip

AiProtection kullanıyorsanız, imza sürümü 2.054 ten düşük ise kontrol butonuna basarak güncellemeyi unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 6 Şubat 2018; 18:01:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Yeni Resmi Yazılım Sürümü: 1.10.05 Yapı: 503

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/wireless/DSL-AC88U/FW_DSL_AC88U_11005503.zip

AiProtection kullanıyorsanız, imza sürümü 2.054 ten düşük ise kontrol butonuna basarak güncellemeyi unutmayın.

Ne gibi değişiklikler var yeni sürümde

• Doggymania kullanıcısına yanıt
    Pek bir değişiklik yok, AiProtection ile ilgili geliştirme var ancak daha üst yapı bir beta sürüm yüklediyseniz bunu yüklemenize gerek yok.

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.