Şimdi Ara

Asus DSL-AC68U (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.648
Cevap
54
Favori
239.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu misafir ağı problemi yaşayan arkadaşların modemlerine bakmak isterdim o kadar yazdım
    benim ağı kurup bağlanmam 2 dakika sürmedi
  • Oncelikle hepimizin basi sagolsun.

Misafir aga update yapmadan once bende baglandim ancak ana LAN daki cihazlara erisebildi baglanan cihazlar. Intranet izni kapali olmasina ragmen.

Modem surumunu yukselttim, daha onceki ayarlarim ayni ancak bu kez misafir aga baglanamiyorum.

Siz misafir aga baglandiktan sonra kendi network unuze erisim veriyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EliasGS -- 11 Aralık 2016; 7:56:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodeo65

Teşekkür ederim Yücel Kardeşim. Etkinleştirdiğim halde bağlanıyor diyor kopup yeniden kendi Ağıma bağlanıyor. Fakat misafir ağına bağlanmıyor. Firmware Donanım Yazılımı Sürümü:3.0.0.4.380_4026. Acaba Firewall danda olabilirmi

Son sürümde misafir ağına bağlanma problemi var bende aynı sorundan muzdaribim yukarda belirtmiştim. Soruna çözüm bulana kadar eski sürüme geçtim düzeldi.

• hangi surume gectiniz acaba?

surum yukseltmeden once ben de baglanabilmistim ancak misafir ag uzerinden esas networkdeki cihazlara erisebilmiştim. sizde durum nasıl?
  • Şu anda v3.0.0.4.380_3281 kullanıyorum misafir modunda sıkıntı yok:)
    Sorunu tr olarak ilettim modemin içindeki geri bildirim kısmından ingilizcem olmadığı için umarım kale alırlar.
    Önceki sayfada yazmıştım ama kaynadı. Download master utility programının son sürümünde sorun yaşıyorum. Torrent koyunca program sapıtıp "List index out of bound" yazıyor. İnen torrent yoksa listede bu hatayı vermiyor sadece gördüğüm kadarıyla.Sorunu aşabilen varmı acaba? Kardeşimin pc'de de benim pc'de aynı hatayı veriyor ikimizde de windows 10 64 bit var. Önceki sürümde böyle bir sorun yaşamamıştım ama programın eski sürümünü hatırlamıyorum.

Ekleme Superonline kullanıcısıyım şu anda internetim 0.5 mbps civarı sizde de böyle bir sorun var mı an itibariyle acaba? Sorun modemden mi internetin musluğunu mu kıstılar yine acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crixallis31 -- 11 Aralık 2016; 20:13:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crixallis31

quote:

Teşekkür ederim Yücel Kardeşim. Etkinleştirdiğim halde bağlanıyor diyor kopup yeniden kendi Ağıma bağlanıyor. Fakat misafir ağına bağlanmıyor. Firmware Donanım Yazılımı Sürümü:3.0.0.4.380_4026. Acaba Firewall danda olabilirmi

Son sürümde misafir ağına bağlanma problemi var bende aynı sorundan muzdaribim yukarda belirtmiştim. Soruna çözüm bulana kadar eski sürüme geçtim düzeldi.

Teşekkür ederim ben şimdi son sürümdeyim artık misafir ağına girebiliyom. Ama hiçbişey yapmadım bıraktım öylece ve sonra birkaç gün sonra girdi. Komik ama artık tıklayınca giriyor. Selamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Malesef bir kaç gün son sürümde tutmuştum bende düzelme olmamıştı. Sonra kardeşimin kafamı ütülemesine daha fazla dayanamadım geri döndüm önceki sürüme.
  • Ben kablonetin netmaster modemi sayesinde kablosuz ağ sorunlarından bıktım. Bu modele geçiyorum. Yoğun kablosuz trafikte streaming internette dolaşma gibi kopma olmuyor değil mi sizde. Artık sorun istemiyorum çünkü.
  • Transmission kullanmak için illa download masteri silip transmission kurmak şart değilmiş tesadüfen Önceki denememde pc'de braktığım transmission gui'nin download master'ı yönetebildiğine denk geldim. Download master utility'ye çok gerek kalmadı ama telefonumla dışardayken kullanmayı halledemedim. Transmission remote adı üstünde remote olduğu için dışardayken falanda yönetime izin veriyor değil mi yoksa illa aynı ağa bağlıyken mi kullanmamız lazım. Modemin sayfasından wan'ı ve ddns'yi açtım başka yapmam gereken birşey var mı?
  • Önceleri ttnetin verdiği huawai hg630a modemi kullaniyordum.Tek sıkıntım vaad edilen hızları alamiyordum üstelik online oynadığım için ping cok yüksekti.ben bu sorunların modem kaynaklı oldugunu düşünerek gittim asusun bu model modemi aldım. Ancak bu beklentilerimde hiç bir degisiklik olmadı. Uzun süre 1 yıl gibi bir süre kullandım.Test için tekrar eski modemimi taktım Hatta huawai modem daha seri ve wifi gücü daha fazlaymis diyebilirim. Simdi hayal kırıklığı içindeyim.Asusa iade edip paramı alabilirmiyim. Veya mu modemi daha farkli degerlendirebilirmiyim.siz olsaniz ne yapardınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmware 3.0.0.4.380_4026-g24cd33e Beta yokmuş zaten.
  • quote:

Firmware 3.0.0.4.380_4026-g24cd33e Beta yokmuş zaten.

hızın fena değil
    saniyede en düşük 1.5 mb indirmen gerek
    o günkü indirme sorunu server kaynaklı olabilir
  • Arkadaşlar biraz gerilere gidip aradım ama bulamadım. Tivibu şu an çalışıyo fakat ben tam ayarı nasıl yapıldığını ayarlama örneği varmı forumda o link i bilen atabilirmi lütfen. Tivibu özet te baktığımda ip 10.21.75 gibi İle başlıyor bu normalmi 192 ile başlaması gerekmiyormu. Tivibu kutusu Lan 1 de takılı selam arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • internet hızım bikaç gün öncesine kadar 6 kbps civarındaydı.İnternette kesinti oldu ve tt müşteri temsilcisi arıza kaydı açtı ve o günden beri hat değerlerim aşağıdaki gibi ve hızı 2 ye sabitlemişler.Ne yapabilirim lütfen yol gösterin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivord

internet hızım bikaç gün öncesine kadar 6 kbps civarındaydı.İnternette kesinti oldu ve tt müşteri temsilcisi arıza kaydı açtı ve o günden beri hat değerlerim aşağıdaki gibi ve hızı 2 ye sabitlemişler.Ne yapabilirim lütfen yol gösterin .

line değerleri yüksek internet altyapın iyi değil, kopma olmasn diye hızını düşürmüşler

• quote:

Arkadaşlar biraz gerilere gidip aradım ama bulamadım. Tivibu şu an çalışıyo fakat ben tam ayarı nasıl yapıldığını ayarlama örneği varmı forumda o link i bilen atabilirmi lütfen. Tivibu özet te baktığımda ip 10.21.75 gibi İle başlıyor bu normalmi 192 ile başlaması gerekmiyormu. Tivibu kutusu Lan 1 de takılı selam arkadaşlar

merhaba,

anyı sorunla ben de uğraşıyorum tivibu kutusu 1 hafta önce değişti, yeni küçük modelden takıldı, takılmasıyla da tivibu çalışmaz oldu.
  • quote:

New official firmware v3.0.0.4.380_4162.
    Will also be available at Asus download pages / live web update server about by next Monday
    DSL-AC68U_3.0.0.4_380_4162-g795114b_DSL_1.0.3.8.zip
    https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/91A750702877464D9BD5831AF0C050DBY
    (link may need few refreshes or if item/page not found please try again later)
    A reset by holding the back reset hardware button for about 6-10 seconds may be good idea for good functionality & all settings manually back from the begin

Changelog

ASUS DSL-AC68U/R Firmware version 3.0.0.4.380_4162 (This product supports both Annex A and Annex B)

Security fixes and Improvements:

- Fixed bypass the referrer check(CSRF) via subdomain.

- Enhanced the protection of HTTP username and password attack.

- Updated Dropbear SSH Server to 2016.74.

- Updated OpenSSL to 1.0.2j.

- Fixed CGI Generic SQL Injection.

- Fixed Web Application potentially vulnerable to Clickjacking.

- Fixed Web Server Generic XSS.

DSL:

- DSL firmware updated: v1.0.3.8.

- Enhanced DSL connection at boot up.

- VDSL WAN (PTM) QIS manual setting list updated, Add Australia ISP Belong.

Bug fixes and Improvements:

- Fixed incorrect private IP warning messages.

- Modified Google DDNS service name to "DOMAINS.GOOGLE.COM".

- Enhanced minidlna.

- Fixed compatibility of APP link for Firefox.

- Fixed UPnP not work issue.

- Updated AiCloud to v2.0.2.3.

- Added Istanbul in timezone list.

- Fixed OpenVPN client issue.

- Fixed LAN PC can't access FW after connect to OPENVPN server.

- Fixed configure failed in https protocol.

- Fixed IPv6 tunnel 6in4 issue.

MD5: e3f66201a0d6c4a28879b48606ca7d54

• bu update nerde yayınlanmış sitede gözükmüyor
  • Asus support vip forumlarından alıntıdır. Güven sıkıntınız olmasın.
    1-3 gün içerisinde resmi destek sayfasında da yayınlanacaktır...
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.