Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Asus Dsl-AC55U 802.11ac VDSL Modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
42
Cevap
2
Favori
2.606
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Asus Dsl-AC55U 802.11ac VDSL Modem
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      47 Mesaj
      Herkese Merhabalar,
      Bilgisayarımı uzaktan erişim sağlamak amacıyla
      Asus DSL-AC55U modemi almıştım. DDNS ayarı yaptım fakat https giriş yapmak istediğim de sertifika uyarı almaktayım. DDNS ayarı sonrası SSL oluşturma bölümü çıkmıyor.

Sorum şu,
      Asus markalı DDNS özelliği olup https sertifikası aktif eden var mı ?

Teşekkürler.
      |
      |

• Xtreme
      4027 Mesaj
      Yönetim bölümünden wan erisimi etkinlestirip sonra orada atadiginiz port ile adresi yazdiniz mi? Mesela şöyle abc.asuscomm.com:8080 . Bunu yaptiysaniz Internet saglayiciniz size havuz ipsi mi veriyor kontrol edin eğer havuz ipsi veriyorsa ddns i kullanmazsiniz, bunu şöyle anlarsiniz modemin anasayfasinda aldığı ip ile whatsmyip.com adresinden gördüğünüz ip ayni degilse havuz ipniz var demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      67 Mesaj

torrent konusunda katılıyorum dostum. asus bu torrent olayını çözemedi modemlere var diye yazıyor ama stabil çalışıyor mu bakan yok. aynı şekilde DLNA olayı öyle torentten yeni inen dosyalar hemen gözüküyor. 1tb bi hdd yi DLNA olarak baştan tanıt dedin mi birkaç film resim vb gözküyor bütün hdd piyasada yok ama ftp olarak girip baktın mı var. ayrıcı 2tb hdd bağlıyorum adaptörlü gücü usb den almıyor. torrentleri açıyorum senin yaptığın gibi 3-5 torrent ekledim mi bağlantı kurup indirmeye başladımı modemin ara yüzü uçuyor bildiğin bu işlemi yapamayacaksa bu modem neden bu özellik kondu ? donanımı işlemci ram yetersizse neden koydunuz? anlam veremiyorum cidde asusn66u vardı bundan önce o makine zayıftı ondan şişiyordu dedim ama yok aynı tas aynı hamam torrenti dlna yı iptal ettim yoksa ara yüze hiç giremiyorum modemi aç kapa yapmadan saçma bi olay servise söylüyorum onlarda ilgilenmiyor. yazılımla bi şekilde çözmeleri lazım artık asus duy sesimizi.
      |
      |
      abkilci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
türksohbet.net
paykasa
Paykasa
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.