Şimdi Ara

ASUS Download Master'dan kurtulmak isteyenlere Transmission yükleme rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
230
Cevap
36
Favori
24.431
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Modemler >> ASUS Download Master'dan kurtulmak isteyenlere Transmission yükleme rehberi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4041 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

Şimdi telefondan ben başka bir yerde internete bağlanırken , bu remote programlarıyla modemime bağlanabiliyor muyum?Yoksa dediğim mümkün olmayan birşey mi? Çünkü bir kaç defa denedim erişemedim remote kullanmak için kendi modemimize mi bağlı olmamız gerek?

Android markette download master uygulamasi vae kullanabilirisniz, ev disindan erismek icin modem arayuzunden yonwtim bolumunden wan erisimi etkinlestirin ardindan ddns ismi olusturun sonra abc.asuscomm.com:8081 adresinden download master a heryerden erisebilirsiniz ve tabi android uygulamada da baglanti adresini bu yapacaksiniz, baslik kurtulmak isteyen seklinde yaziyor ama download master ozellikle yeni modellerle beraber gelisim gosterdi, sadece n14u alip bilgisayar performansi beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2789 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akinau

arkadaşlar hangi modem en iyisi şuanda

asus pişmanlıktır demiş sanki herkes

en iyisi asus dsl-ac68u şu anda.
    |
    |
    arkadaşlar bana transmissionun imajı atabilecek olan varmı şuanda kurulum yapılamıyor linkler ölmüş çünkü

Orijinalden alıntı: bugra_5211

arkadaşlar bana transmissionun imajı atabilecek olan varmı şuanda kurulum yapılamıyor linkler ölmüş çünkü

https://yadi.sk/d/RM8_X-sLetntn
    |
    |
    |
    |
    Modem kopru konumunda tp link.ayrıca router var.adsl ayarlari routerde.bendeki modem yerine asus torrent destekli modem alsam. yine kopru modunda torrent indirmek mumkun olurmu? Veya roterin cikisina baglasam. Dhcp kapatsam nete girip download yaparmi?

|
    |
    videolu anlatım güzel olacak baglantı kurdum gzl ve hızlıydı ama sonra br daha giremedm baglantı hatası falan dedi
    |
    |
    Bu torrent işini en sağlıklı ucuz ve pratik olarak nasıl çözücez ?

Ucuz android tabletler geçiyor aklımdan ama wi-fi üzerinden sıkıntı çıkarmı bilmiyorum.

Android veya windows mini pc ler var çin sitelerinde onlara mı yönelsek ?
    |
    |

Beyler Transmission kuramayanlar nasıl download master da torrent sınırını kaldırmayı göstereceğim like ve abone bekliyorum iyi DH'lar
    |
    |

Beyler Transmission kuramayanlar nasıl download master da torrent sınırını kaldırmayı göstereceğim like ve abone bekliyorum iyi DH'lar

Her ikisini de denememe rağmen bir iki gün içerisinde taklıyor program. Ya hiç açılmamaya başlıyor ya interneti kesiyor ya da indiriyor demesine rağmen bağlantı kuramıyor. Çözemedim bir türlü.
    And the truth is there is something terribly wrong with this country,isn't there?
  • Yarbay
    10232 Mesaj

Tam aradığım şeydi. Teşekkürler. Bu arada dilerseniz şu konuda da paylaşmanızda fayda var.

http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=91268552&mpage=63

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 9 Şubat 2016; 19:33:25 >
    |
    |
    canbotek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    10232 Mesaj

NTFS formatında benim disk. O dediğin problemler bende de oluyor arada sırada. Olduğu zaman diski bilgisayara takıp hata denetimi yapıyorum. Tekrar modeme bağladığımda çözülüyor genelde.
    |
    |
    Mens Rea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Çavuş
    70 Mesaj
    konuyu açan arkadaş galiba yok meydanda. o zaman ben bir yerde bulduğum linkleri paylaşayım. söz konusu dosyalar ilk mesajdaki dropbox hesabından silinmişler. yabancı bir forumda buldum. dün akşam denemek için diski formatlayıp tekrardan kurulum yaptım. birinci mesajda arkadaşın yazdığı şekilde yapıyorsunuz. sadece iki dosya için tekrardan link buldum ekledim.

app_base_packages.sh sda1
    ipkg update
    ipkg install transmission
    wget -c -O /opt/etc/init.d/S95transmission http://goo.gl/aw99qs
    chmod 777 /opt/etc/init.d/S95transmission
    /opt/etc/init.d/S95transmission start
    /opt/etc/init.d/S95transmission stop
    chmod 777 /opt/etc/transmission-daemon/settings.json
    rm -r /opt/etc/transmission-daemon/settings.json
    wget -c -O /opt/etc/transmission-daemon/settings.json http://goo.gl/w4Vwmu
    app_set_enabled.sh transmission yes

• Yüzbaşı
    810 Mesaj

hocam sizin linkeler de ulaşamıyorum acil güncelleyebilir misiniz teşekkürler.
    |
    |
    fatihay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şimdi baktım linklerin hepsi güncel. eğer dosyalar inmiyorsa DNS filan değişin
    |
    |
    usmcsas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam linkler açılıyor ancak ipkg install transmission sırasında

Nothing to be done
    An error ocurred, return value: 4.
    Collected errors:
    Cannot find package transmission.
    Check the spelling or perhaps run 'ipkg update'

böyle bir hata alıyorum
    |
    |
    |
    |

[email protected]
  • Çavuş
    70 Mesaj

acronis ile alınmış imaj var evde gidince onu bir yere yükler özelden mesaj atarım sana.
    |
    |
    usmcsas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağolun hocam beklemedeyim.

|
    |
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.