Şimdi Ara

Asus'dan '3D' tutkunlarına özel notebook: R.O.G serisi G51J (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
8.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tasarımıda hoş özellikleride hoş..
  • arkadşlar bu bilgisayar satışta haberiniz olsun
    gelince alcam ben bunu belki de 820 sini beklerim

http://www.excaliberpc.com/593889/asus-g51j-a1-15.6-notebook.html#TabSpecification
  • http://www.excaliberpc.com/593889/asus-g51j-a1-15.6-notebook.html#TabSpecification

Türkiyeden sipariş verince buradakinin üstüne kaç para daha veririm toplamda
    yani bana kaça mal olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exxcrea

quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QsquR

tasarim çok hoş.
    asus işini bilir ztn ^^
    o kızmızı göz gibi amblemde çok güzel duruyor çıkartmasini bana satsnlar :D

tasarım berbat hiç kibar değil
    iyi bir tasarım böyle olur
    Asus'dan '3D' tutkunlarına özel notebook: R.O.G serisi G51J

core i7 yi gtx 260 ı bunun neresine sokmayı düşünüyorsun?

acaba sen

1 - bu sistemi kaç dakika kullanmayı düşünüyorsun
    2 - Bunun sıcaklığı ne kadar olur
    3 - Yanma olasılığı ne kadar olur
    4 - Sorunsuz ne kadar kullanabiirsin
    5 - Kaliteli ekran kullanılmış mı ( kart değil ekran )
    6 - 2 yıl garanti süresi geçtikten sonra ...........
    7 - Bu sistemi (dizüstü olmaktan çıkmış) masaüstünde kullanacaksam gider bu paraya kralını alırım

1- adamlar bunu fişe takmadan 5 saat kullanmak icin almiyor
    2- sicakligini yapan adam dusunmedi de senmi dusunuyosun
    3- zaten adamlar yanıp yanmadıgına bakmadan satıyo
    4- sorun neden cıkartsın hareketli parca olsa zamanla bozulur oda hdd dir ancak 90 derecede de calissa ekran kartı yada işlemci uzun sure hiçbirşey olmaz
    5- senin evine aldigin ekran 1 milyarmi ? asusun dandik şeyler kullanmiycagida bir gercek
    6- senin evdeki pc'n 2 yildan sonra bozulmadıgın gore bunada bişey olmaz
    7- masaustune tekerlek tak bide jeneretor gezersin onla

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QsquR

tasarim çok hoş.
    asus işini bilir ztn ^^
    o kızmızı göz gibi amblemde çok güzel duruyor çıkartmasini bana satsnlar :D

tasarım berbat hiç kibar değil
    iyi bir tasarım böyle olur
    Asus'dan '3D' tutkunlarına özel notebook: R.O.G serisi G51J

core i7 yi gtx 260 ı bunun neresine sokmayı düşünüyorsun?

acaba sen

1 - bu sistemi kaç dakika kullanmayı düşünüyorsun
    2 - Bunun sıcaklığı ne kadar olur
    3 - Yanma olasılığı ne kadar olur
    4 - Sorunsuz ne kadar kullanabiirsin
    5 - Kaliteli ekran kullanılmış mı ( kart değil ekran )
    6 - 2 yıl garanti süresi geçtikten sonra ...........
    7 - Bu sistemi (dizüstü olmaktan çıkmış) masaüstünde kullanacaksam gider bu paraya kralını alırım

Asus g71gx-a1 kullanan biri olarak sana cevap vermek istiyorum. Laptopu yaklasik 1.5ay once abdden aldim. Asus zaten bu pcleri yapaken ki amaci laptoplarda oyun oynanabildigini gosterebilmek ki ben laptoplarda oyun oynanmayacagina inanan biri olarak bu laptopu gordukten sonra hak verdim ki kesinlikle parayi verebiliyorsan oynaniyor. Bu tarz sozlerin bos oldugunu gordum/

Sistem max olarak 1saat 32dakika gidiyor. Mobilite olarak evet kotu ama bunu alan da zaten mobilite icin almiyor. Performansli olsun yeter diyor. Zaten 17.1 ekrani ve q9000 ile daha fazla gitmesini bende beklemiyorum.PC zorlanmadigi surece en ufak isinma belirtisi ve fan gurultusu cekmiyorum. Ama oyun actigimda tabiki de isinma gosteryior ama sadece ve sadece laptopun arka tarafinda fan cikisi olan yerde ve dogal olarakda bu ekranin hemen biraz onunu denk geliyor. Yani muhendisleri bunu dizayn ederken basarili bir hava akimi yaratabilcek sekilde ve verimli sekilde zaten tasarlamislar. Tartismaya bile gerek yok. republic of gamers serisini ayri kilan da zaten bu tarz ozellikleri. Laptopumu goren herkes bu ne harika diyor. ekrani, siyah kirmizi tasarimi ve isiklari. Ben bu zamana kadar onlarca laptop inceledim gordum. ekrani gercekten cok kaliteli en azindan g71 serisi icin oyle ve g51 serisi de oyle oldugunu dusuyorum. sonucta rog serisi. acikcasi cok uzun sure kullanamaycagimi dusunuyordum yani 3 sene max diyordum ama kalitesini gordukten sonra gayette 5 sene kullanirim diyorum. zira kullandigim elektronik aletleri hep dikkatli kullanmaya ozen gostermisimdir. benim gibi davranan herkes de rahatlikla bu kadar uzun sure kullanabilecektir. Ama su dad var ki ben buna 2100dolar verdim. Bu kadar paraya gider daha performansli bi desktop toplanabilirdi dedigin gibi. tamamen tercih meselesi. Halen p4 3ghz 1gb ram vss masaustum varken ve hem laptopa hemde performansa ihtiyacim oldugu icin boyle bir tercih yaptim. Dedigim gibi tercih meselesi.

Rog serisi turkiyeye gelecegini sanmiyorum, gelse de abdden cok daha pahali olur. zaten ben g71 serisini abd ve kanada da bulabildim. avrupada bulamadim, misal ingiltere. Su an varsa da bilemiyorum.

Yazim hatalari icin kusura bakmayin. Express gatede turkce destek yok malesef.

Iyi forumlar
  • Üstad,bende M51sn250DV serisi ASUS laptop var.ASUS'ta kullanılan ALTEC LANSIG markalı hoparlörler bence çok kötü ya da en ucuzunu kullanmışlar,bu durumu ne ASUS markasına ne de ALTEC LANSIG firmasına yakıştıramıyorum.Ses olarak sizde durum nasıl?
  • asus un g serisi türkiyede mevcut hatta istanbul kadiköy yazıcıoğlunda da vardı fiyatıda 3000 tl nakıt idi i7 ,4gb 1066mhz,gtx260m,1tb harddısk,full hd ıdı ekranıda ,pc ye gore fıyatta cok uygundu bence
  • o kadar paraya ben su soğutmalı son sistem bir makine kuracağım gibi cebime para bile koyabilirim yani.
    Bence aşırı gereksiz,laptopda yapılacak şeyler kısıtlıdır,ben şahsen warcraft tarzı belli bir düzeydeki oyunları oynuyorum,misalen cod mw2 gibi üst düzey bir oyun oynamama gerek yok zira aşırı kasıcı oyunlar laptoplarda çok zorlanıyor dolayısı ile masaüstü pcler her zaman oyunlar için en iyi tercihdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir

asus un g serisi türkiyede mevcut hatta istanbul kadiköy yazıcıoğlunda da vardı fiyatıda 3000 tl nakıt idi i7 ,4gb 1066mhz,gtx260m,1tb harddısk,full hd ıdı ekranıda ,pc ye gore fıyatta cok uygundu bence

arkadaşım merhaba...asus G60J serisi almayı düşünüyorum...bahsettiğin yerin telefonu yada internet sitesi var mı ?
  • Laptop dedigin sey makul performansta olacak, en az 4 saat batarya omru sunacak (En kasinti uygulamalarda), olabildigince hafif olacak ve cekici tasarima sahip olacak.
    Iste bu yuzden Macbook Pro kullaniyorum. 3 adet 120 dakikalik filmi seyrettirip uzerine 1-1.5 saat de internette sorf yaptirabildigi icin verdigim 2500$ in tek kurusuna acimiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 9 Aralık 2009; 19:09:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLyMaymun

Laptop dedigin sey makul performansta olacak, en az 4 saat batarya omru sunacak (En kasinti uygulamalarda), olabildigince hafif olacak ve cekici tasarima sahip olacak.
    Iste bu yuzden Macbook Pro kullaniyorum. 3 adet 120 dakikalik filmi seyrettirip uzerine 1-1.5 saat de internette sorf yaptirabildigi icin verdigim 2500$ in tek kurusuna acimiyorum.

Mac 'le rog serisi notebooklar yada daha dogru bi ifadeyle Mac ve diger notebooklar diye ayirmak lazim farklı kategoride degilmi sencede arkadaşım
  • Dizaynı gerçekten çok iyi. Asus kullanan biri olarak asus laptopları tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.