Şimdi Ara

Asus D509DJ-BR038 nasıl?.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
4.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2500-3000 tl arası laptop bakıyorum. Biraz bakındım ve f/p olarak bu laptop iyi görünüyor. Sizce alınır mı?.

Amd ryzen 3200u cpu
    Mx 230 gpu
    8 gb ram
    250 gb ssd
    Fiyat 2.679 tl

Tek kafamı karıştıran işlemcisi. Amd işlemcili laptop hiç kullanmadım. Araştırmalarıma göre, i3 7200u ile benzer bir performansı var.

https://www.hepsiburada.com/asus-d509dj-br038-amd-r3-3200u-8gb-256gb-ssd-mx230-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000PM2QG?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cumartesi bu bilgisayarı hepsiburada'dan sipariş ettim. Bugün elime geçti. 3 saat kadar sarj ettikten sonra Windows 10 kurup kullandıktan sonra sonuçları olumlu olumsuz buraya tekrar yazarım yorum olarak. Sanırım yeni model olduğu için hiçbir yerde bilgi veya yorum yoktu.

Dizüstü bilgisayarın tek eksiği 1920x1080 değil 1366x768 olması ama bu benim için bir eksik değil. Kısacası çok umursadığım bir şey değil. Amaç zaten oyun oynamaksa bu kart 1080p'de hafif kalır. Bu fiyata özellikleri gayet iyi bence. Kullandıktan sonra bugün veya yarın tekrar görüşümü yazacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: serusvon

Ekranı Fullhd değil.

-https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/acer-ryzen-3-3200u-8gb-256gb-ssd-linux-156-fhd-nxhhpey001-P398614933?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.1.9
    Ekran kartı düşük hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: oturtan boğa

Ekran kartı düşük hocam.

Alıntıları Göster
    Hocam bilgisayarla alakalı denememi istediğiniz bir şey olursa söyleyin, yardımcı olayım. Bilgisayarın kurulumunu yaptım, kullanıyorum bir sıkıntı yok gibi. SSD'sine bad sector taraması yaptım, başka bir test yapmadım.

ek: Hoparlör ve mikrofon sesi çok iyi. Kamera kalitesi eh işte, pek iyi değil diyebilirim ama görüntüyü aktarıyor neticesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makeouthill -- 31 Aralık 2019; 19:25:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makeouthill

Hocam bilgisayarla alakalı denememi istediğiniz bir şey olursa söyleyin, yardımcı olayım. Bilgisayarın kurulumunu yaptım, kullanıyorum bir sıkıntı yok gibi. SSD'sine bad sector taraması yaptım, başka bir test yapmadım.

ek: Hoparlör ve mikrofon sesi çok iyi. Kamera kalitesi eh işte, pek iyi değil diyebilirim ama görüntüyü aktarıyor neticesinde.

Alıntıları Göster
    Hocam laptop'ın fiyatı artmış 3099 tl olmuş.

Linkteki acer aspire laptop'ı sipariş verdim. Puanla vs. 2850 tl'ye geldi. Bunun özellikleri çok daha iyi.
    https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-a315-42g-r4en-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-radeon-540x-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hf8ey-007-p-HBV00000PJLQ8?magaza=Hepsiburada

• makeouthill M kullanıcısına yanıt
    kardeşim memnun musun laptoptan oyun performansı nasıl? örnek verebilir misin ekranı kasası ısınması nasıl

• Bende bugün aldım bakalım gelsin yarın deneyimlerimi paylaşırım

• Harddisk yeri var mıdır acaba ? 250 gb ssd az ,eğer varsa ben de alıcam

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Alınca yer ile ilgili problem olup olmadığını yazar mısın?
    (Harddisk takma imkanım var mı?)

• RaydonerBey R kullanıcısına yanıt
    Altında kolay açılır bir bölüm göremedim ama yok sanırım ancak 256 gayet iyi
    Bu arada laptop güzel kullanım olarak tasarım hız performans olarak oyun falan oynamam
    Kaliteli duruyor yani

• oturtan boğa kullanıcısına yanıt
    Geldi mi? Satıcı güvenilirse ben de alayım 1 haftadır düşünüyom bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oturtan boğa kullanıcısına yanıt
    ben bunun A315-42G-R25U modelini aldım. ekran sarımtırak resmen. sizde böyle bir durumu fark ettiniz mi ? elimdeki eski hd lenovo leptopla yanyana koyup bakıyorum. eski olan beyaz rengi orjinale yakın verirken acer yeni gelen ise sarımtırak.

Asus D509DJ-BR038 nasıl?.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.