Şimdi Ara

ASUS CERBERUS Oyun Kulaklığı [inceleme] | [bası hisset] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
11.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denemedim akıllı tv de,normal izlerken pc de ortalama bir sesi var ama boğuk yani önünde ince bir peçete var gibi,oyuncu kulaklıkları ağırlıklı olarak oyunlar içindir yani bass beklentisi olmamalı fazla,asus'ta bass ön planda zaten olayı da bu,dfx ile kullanıyorum pc'de çünkü normal çıkışı iyi değil yani hoparlöre yakın tutup bir müziği kayıt aygıtına kaydetmek gibi fakat dfx sesi yükseltiyor ve netleştiriyor,hem bass hem müzik iyi geliyor. Filmin efektlerine göre değişebiliyor sesler,mesela bir dizi izledim gece idi,beklemediğim bir anda sağ çaprazdan kapı açıldı o kadar gerekçi geldi ki korkup arkama baktım halbuki evimde orada sadece pencere var. Bass tatmin edici diyebilirim en azından diğer oyuncu kulaklıklarından daha öte bir bassı var. Filmin sesi ve oynatıcının iyi olmasına göre efektlerin gerçekliği değişebiliyor. 4.1 falan destekli. Yalnız kafanız büyük ise üst bandı sıkıntı olur ben büyük kafalıyım ve bandı üstteki plastiğe bantladım 3 yerden yinede arada ayar veriyorum kulaklarıma değmesin diye çünkü kulağı ortaya aldığınızda efektler daha belirgin oluyor. Çok bass lı bir parçada dfx ile falan kulaklık dr dre beats gibi kulaklar titriyor.

• Ne yaptınız aldınız mı?
  • konuyu hortlatıyorum, cerberus kulaklığı geçen hafta garantiye gönderdim. Ses ayar tuşundan kaynaklı sanırım sol kulaklıktan bazen ses gelmiyor sesi ayarlarken yada kendi kendine cızırtı yapıyor değişim olması muhtemel, ses ayar kısımı gerçekten kalitesiz maalesef. bende kingston hyperx cloud ile değiştirmek istediğimi söyledim sanal marketime ancak yapamayacaklarını söylediler ürün değişse bile yeni ürün sisteme kayıt ediliyormuş garantisi ürünü ilk aldığım tarihten başlıyormuş falan filan bende garanti kaldığı yerden devam eder biliyorum ama aynı müşteriye verilirse geçerli bu durum, bir çok firmadan fiyat farkı ödeyerek ürün değiştirme konusunda destek aldım ancak sanalmarketimden alamıyorum nedense. bu arada ürün fiyatı 200 tl civarında 60-70 tl daha verip hyperx cloud almak daha mantıklı gibi görünüyor incelemelere göre hyperx daha başarılı bir ürün.

edit : Sanalmarketimin desteği ile fark ödeyip Hyperx Cloud aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unstained -- 9 Ekim 2015; 14:53:16 >

• Kulakliği dün satin aldim vatan com'dan.. Zaten incelemede de yazilmiş ama bende bahsedeyim, Oyun performansi müthiş.. Çok net sesler duyuyosunuz mikrofonda herhangi bi sıkıntı yaşamadim gayet net ve yüksek bi sesle karşimdaki insanla konuşabildim.. Fiyatina göre kesinlikle çok çok iyi.. G230'da kullanmiş ve satmiş biri olarak, G230'dan daha kaliteli bi kulaklik olduğu kesin.. Harici veya Dahili kaliteli bi ses kartiyla birlikte performansi dahada yükselir diye tahmin ediyorum.. Hele kulaklik amfili bi ses kartiyla %100 performansa ulaşabilir net bişiy diyemem, bilen anlayan birinin incelemesi lazim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 11 Ekim 2015; 20:00:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [darkness13]

konuyu hortlatıyorum, cerberus kulaklığı geçen hafta garantiye gönderdim. Ses ayar tuşundan kaynaklı sanırım sol kulaklıktan bazen ses gelmiyor sesi ayarlarken yada kendi kendine cızırtı yapıyor değişim olması muhtemel, ses ayar kısımı gerçekten kalitesiz maalesef. bende kingston hyperx cloud ile değiştirmek istediğimi söyledim sanal marketime ancak yapamayacaklarını söylediler ürün değişse bile yeni ürün sisteme kayıt ediliyormuş garantisi ürünü ilk aldığım tarihten başlıyormuş falan filan bende garanti kaldığı yerden devam eder biliyorum ama aynı müşteriye verilirse geçerli bu durum, bir çok firmadan fiyat farkı ödeyerek ürün değiştirme konusunda destek aldım ancak sanalmarketimden alamıyorum nedense. bu arada ürün fiyatı 200 tl civarında 60-70 tl daha verip hyperx cloud almak daha mantıklı gibi görünüyor incelemelere göre hyperx daha başarılı bir ürün.

edit : Sanalmarketimin desteği ile fark ödeyip Hyperx Cloud aldım.

Geç cevap için kusura bakmayınız.

Sorununuz için geçmiş olsun ama istediğiniz şekilde çözümlenmesi güzel. Evet o noktada sıkıntısı oluyor, herkeste olmasada. Size de denk gelmiş görüldüğü üzere.

Yeni ürününüz ile iyi eğlenceler demek düşer bize. Umarım sorunsuz kullanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Kulakliği dün satin aldim vatan com'dan.. Zaten incelemede de yazilmiş ama bende bahsedeyim, Oyun performansi müthiş.. Çok net sesler duyuyosunuz mikrofonda herhangi bi sıkıntı yaşamadim gayet net ve yüksek bi sesle karşimdaki insanla konuşabildim.. Fiyatina göre kesinlikle çok çok iyi.. G230'da kullanmiş ve satmiş biri olarak, G230'dan daha kaliteli bi kulaklik olduğu kesin.. Harici veya Dahili kaliteli bi ses kartiyla birlikte performansi dahada yükselir diye tahmin ediyorum.. Hele kulaklik amfili bi ses kartiyla %100 performansa ulaşabilir net bişiy diyemem, bilen anlayan birinin incelemesi lazim..

Geç cevap için kusura bakmayınız.

Kulaklığınız hayırlı olsun, yorumlarınız için de ayrıca teşekkürler. Akıldaki birkaç soru işaretini gideriyor bu tarz kullanıcı geri dönüşleri.

• Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, Cerberus kesinlikle çok iyi bir FPS oyun kulaklığı ona kimse birşey diyemez.
  • quote:

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, Cerberus kesinlikle çok iyi bir FPS oyun kulaklığı ona kimse birşey diyemez.

Rica ederim, aynen öyle.

STRIX ailesi adı altında bir modelin de incelemesi yakında yayında olacak. Bakalım Cerberus'a göre ne gibi değişimler var, görmüş olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 3 Kasım 2015; 16:18:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

quote:

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, Cerberus kesinlikle çok iyi bir FPS oyun kulaklığı ona kimse birşey diyemez.

Rica ederim, aynen öyle.

STRIX ailesi adı altında bir modelin de incelemesi yakında yayında olacak. Bakalım Cerberus'a göre ne gibi değişimler var, görmüş olacağız.

Hocam inceleyeceğiniz ürün umarim Asus Strix 2.0'dir.. Ben şuan son derece memnun şekilde kullandiğim Cerberus'u almadan önce Asus Strix 2.0 almak istiyodum ama Fiyati o zaman 290 TL'idi.. Ben Cerberus'u aldiktan Tam 5 gün sonra Strix'in fiyati birden 220'e düştü.. Yalan yok keşke bekleseydimde Strix alsaydim demedim değil yani, Çünkü Cerberus'dan önce almak istediğim bi kulaklikti.. Yanliş anlaşilmasin şuan cebinde 180-200 TL parasi olan Herkese Cerberus'u Gönül rahatliğiyla tavsiye ederim.. Kesin kesin kesin öneriyorum Müthiş bi oyuncu kulakliği.. Hatta bi çok kişinin kullandiği, Benimde eskiden kullandiğim G230'dan daha kaliteli bunu net olarak söyleyeyim..

Eğer incelenecek kulaklik Asus Strix 2.0 ise Dahada Merakla bekliyorum o incelemeyi.. Genelde Cerberus'dan çok farkli değil diyolar ses kalitesinin ama incelemenEğer değilse Strix serisinin diğer kulakliklarida fena olmaz..

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    İçinize doğmuş sanırım.

STRIX 2.0 ile oldukça benzer ürünler hatta inceleme içerisinde de görebileceğiniz üzere STRIX 2.0 devam niteliğinde bir ürün olarak da addedilebilir.

Daha fazla detay ve sorularınız için aşağıdaki linkten sizi direkt konuya alalım.

ASUS STRIX 2.0 Oyun Kulaklığı İncelemesi©RS [Neodimyum]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 5 Kasım 2015; 0:23:08 >
  • quote:

İçinize doğmuş sanırım.

STRIX 2.0 ile oldukça benzer ürünler hatta inceleme içerisinde de görebileceğiniz üzere STRIX 2.0 devam niteliğinde bir ürün olarak da addedilebilir.

Daha fazla detay ve sorularınız için aşağıdaki linkten sizi direkt konuya alalım.

ASUS STRIX 2.0 Oyun Kulaklığı İncelemesi@RS [Neodimyum]

Ooo süper o zaman hocam hemen okumaya incelemeye başliyorum..

• quote:

quote:

İçinize doğmuş sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam kulaklık almayı düşünüyorum.198 tlye buldum ama aklımda hyperx cloud veya bloody g501 var.Aklım buna kayıyor.Ne yapmamı önerirsiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

İçinize doğmuş sanırım.

Hocam bu kulaklığı almayı düşünüyorum.Sizce almalımıyım ? Aradığım şey konfor ve ses 7.1 olması falan gereksiz çünkü ilerde ses kartı falan alıcağım için kulaklık arıyorum.170 TL ye vatanda buldum.Yardım edermisiniz ?

• quote:

Kulakliği dün satin aldim vatan com'dan.. Zaten incelemede de yazilmiş ama bende bahsedeyim, Oyun performansi müthiş.. Çok net sesler duyuyosunuz mikrofonda herhangi bi sıkıntı yaşamadim gayet net ve yüksek bi sesle karşimdaki insanla konuşabildim.. Fiyatina göre kesinlikle çok çok iyi.. G230'da kullanmiş ve satmiş biri olarak, G230'dan daha kaliteli bi kulaklik olduğu kesin.. Harici veya Dahili kaliteli bi ses kartiyla birlikte performansi dahada yükselir diye tahmin ediyorum.. Hele kulaklik amfili bi ses kartiyla %100 performansa ulaşabilir net bişiy diyemem, bilen anlayan birinin incelemesi lazim..

Merhaba arkadaşlar..

Daha önceki yorumumda Anakartimin Mod driver yüklü şekilde Onboard ses karti ile kullaniyorken '' Dahili kaliteli bi ses kartiyla birlikte performansi dahada yükselir diye tahmin ediyorum '' demiştim, Yanilmamişim..

Son 1,5 haftadir Creative Sound Blaster ZX ses kartini kullaniyorum.. Kulaklik resmen kendine geldi diyebilirim sizlere.. Basslar midler tizler resmen kendine geldi.. Kulakliği ses kartini aldiktan sonra daha çok kullanmaya başladim diyebilirim.. Kaliteli bi ses kartiyla kulaklik gerçekten baya iyileşti.. Basslar zaten tatmin ediciydi şimdi çok daha iyi oldu.. Sesin şiddeti yükselmesine rağmen seste herhangi bir bozulma yaşanmamasi güzel oldu.. 60 MM sürücüler saniyorum farkini burda dahada belli etti..

• Ya ben bu kulaklıktan aldım fakat sesi bir garip yani nasıl anlatsam sanki boğuk ses veriyormuş gibi ya da sanki bir borudan konuştuğunuz zaman aldığınız o ses gibi geliyor sesi bana diğer kulaklığım MSI SteelSeries Siberia V2 Gaming modeliydi ve böyle bir problem yoktu sesler gayet netti fakat bu kulaklıkta bir garip böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç ? ya da düzgün bir ses kartı alıp mı tekrardan devam etmeliyim kafamda deli sorular
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajh

Ya ben bu kulaklıktan aldım fakat sesi bir garip yani nasıl anlatsam sanki boğuk ses veriyormuş gibi ya da sanki bir borudan konuştuğunuz zaman aldığınız o ses gibi geliyor sesi bana diğer kulaklığım MSI SteelSeries Siberia V2 Gaming modeliydi ve böyle bir problem yoktu sesler gayet netti fakat bu kulaklıkta bir garip böyle bir sorun yaşayan oldu mu hiç ? ya da düzgün bir ses kartı alıp mı tekrardan devam etmeliyim kafamda deli sorular

Bu olayi bazi arkadaşlarda yaşadiğini söyledi konuda... Bende ilk aldiğim günlerde hafif boguk bi ses aldiğimi söyleyeyim.. Ancak kullandikça ses iyice oturdu ve şuan ben çok memnunum.. Ben 1-2 gün araliksiz Burn-İn'e biraktiğimida söyleyeyim Asil etkiyi o da yapmiş olabilir ama Ses kalitesinden memnunum şuan.. Hele ses karti aldim Basslar daha belirgin dahada tatli oldu..

Kiyaslamayi şöyle yapabilirim, G230 kullanan biriydim ve Cerberus'a geçtim.. Cerberusdan daha memnun kaldim.. Eğer değişik sorunlar yaşiyorsaniz, seste boğulma gibi netlik kaybolmasi gibi v.b.v.b. kulakliği uğraşmadan iade edin..

Birde en önemlisi bu kulaklik OYUN Kulakliği gidip müzik dinleyip film izleyip yeaa bunun sesi çok kötü diyenleri de gördüğüm için yazayim dedim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sly_Owl

Hocam kulaklık almayı düşünüyorum.198 tlye buldum ama aklımda hyperx cloud veya bloody g501 var.Aklım buna kayıyor.Ne yapmamı önerirsiniz ?

Merhabalar,

Geç cevap için kusura bakmayın. Aktif değildim bir süredir.

Kulaklık satın aldınız mı ?
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar..

Daha önceki yorumumda Anakartimin Mod driver yüklü şekilde Onboard ses karti ile kullaniyorken '' Dahili kaliteli bi ses kartiyla birlikte performansi dahada yükselir diye tahmin ediyorum '' demiştim, Yanilmamişim..

Son 1,5 haftadir Creative Sound Blaster ZX ses kartini kullaniyorum.. Kulaklik resmen kendine geldi diyebilirim sizlere.. Basslar midler tizler resmen kendine geldi.. Kulakliği ses kartini aldiktan sonra daha çok kullanmaya başladim diyebilirim.. Kaliteli bi ses kartiyla kulaklik gerçekten baya iyileşti.. Basslar zaten tatmin ediciydi şimdi çok daha iyi oldu.. Sesin şiddeti yükselmesine rağmen seste herhangi bir bozulma yaşanmamasi güzel oldu.. 60 MM sürücüler saniyorum farkini burda dahada belli etti..

İzlenimleriniz için teşekkürler. Ekstra ses kartı ile kullanımlarda kafası karışık olan arkadaşlar için bu tarz geri dönüşler önem arz etmekte.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sly_Owl

Hocam kulaklık almayı düşünüyorum.198 tlye buldum ama aklımda hyperx cloud veya bloody g501 var.Aklım buna kayıyor.Ne yapmamı önerirsiniz ?

Merhabalar,

Geç cevap için kusura bakmayın. Aktif değildim bir süredir.

Kulaklık satın aldınız mı ?

Hocam amazondan gamecom 780 aldım.2 aydır kullanıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.