Şimdi Ara

Asus CEO'su Jerry Shen ile konuştuk: ZenFone 4 ailesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus'un başındaki isim, CEO yani tepe yöneticisi Jerry Shen ile bir araya geldik ve şirketin ZenFone 4 serisi yeni nesil akıllı telefonlarını konuştuk. 

• Erdi reisin ingilizcesi ceodan akici

:)

• Zenfone-5 ilk çıktığı hafta almıştım. fiyatı çok iyiydi ama pili berbattı çok kısa süre tahammül edebildim. bir de çok fazla ön yüklü asus yazılımı vardı. Zenfone'la ilgili hatırladığım en iyi şey tümleşik gelen görüşme kayıt özelliğiydi. ayrıca bir program yüklemeden direk arama ekranında kayıt düğmesine tıklıyorsunuz çok güzel kaydediyordu. samsung'da olmasını çok istediğim bir özellik bu.
  • Keşke asıl merak edilen soru olan telefonların fiyatları ve Türkiyeye ne zaman geleceğini sorsaydınız. Bu serinin özellikleri ve eski serilerin geçmişini neredeyse herkes biliyor.

• Bilgisayarları ateşliyorduk en son reis... :D

• Vayy be bazıları iphone görünce sevinç çığlıkları atıp kendini kaybediyor, erdi ise asus ceo'suyla röportaj yapıyor.

İşte kalite farkı.

• başarısız yönetilen bir firma demek başındaki başarısız adamda buymuş

• quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Vayy be bazıları iphone görünce sevinç çığlıkları atıp kendini kaybediyor, erdi ise asus ceo'suyla röportaj yapıyor.

İşte kalite farkı.

sormayın hocam shiftdelete in o videosundan sonra takipi bıraktım dün sitelerine girdim 15 haberden 10 u apple hakkındaydı hiç bir zaman dh olamazlar o kafayla apple dan para aldılar diye karekterlerini o kadar aşağılamalarına gerek yoktu.webtekno onlarla çok güzel dalga geçti ama hepsi hakkı alkanın suçu diğerlerini de o zorluyo bu saçmalıkları yapmaya.
  • Erdi advanced seviye ingilizcesiyle ortamlarda akıyor.

• bence dh den bir editörün asus ceosu ile görüşmesi abuk sabuk apple haberlerinden çok daha kaliteli, prestijli ve tercih edilebilir bir durum.

• Bazılarıda Mi Mix 2'yi incelerken daha önüne gelen yazıyı okumayı beceremeyip ön kamera da elim çıkıyor cart curt diye inceleme yaptıklarını sanıyorlar.

• Ceo'nun mütevaziliğe bak. Helal olsun

• Apple gören masum köylü olmaktansa CEO ile iki satır röportaj yapmak daha iyi olmuş. En azından önemli bir insanla yapılmış bir görüşme haberi haber değeri taşıyan bir durum. Önünde ekranda varmış, arkasında kamera da varmış içinde pili de varmış diye slider doldurmakla bu işler olmuyor

• güzel telefona benzesede hep aynı görünüm, yeni yepyeni bir tasarım bekliyoruz tabi bu riski kim alır görücez.

• Ceo, Asus, telefon bir yana da Erdi üstat tam profesyonel BBC'de tek başına teknoloji programı yapacak seviyede adam. Helal olsun.

Dipnot: Aman ha böyle dedik diye DH'yi bırakıp gitmeyesin başkan. "Ben ne videosu çekmişim adamlar ne yorum yapmış" diye kızmayasın seviliyorsun. :) Yoksa pc'deki kalitesini yansıtsın Asus'un sigarası bile çıksa alınır. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Vayy be bazıları iphone görünce sevinç çığlıkları atıp kendini kaybediyor, erdi ise asus ceo'suyla röportaj yapıyor.

İşte kalite farkı.

sormayın hocam shiftdelete in o videosundan sonra takipi bıraktım dün sitelerine girdim 15 haberden 10 u apple hakkındaydı hiç bir zaman dh olamazlar o kafayla apple dan para aldılar diye karekterlerini o kadar aşağılamalarına gerek yoktu.webtekno onlarla çok güzel dalga geçti ama hepsi hakkı alkanın suçu diğerlerini de o zorluyo bu saçmalıkları yapmaya.

Habere gelirsek adam çıkarıp pro modelini gösterdi yahu, Erdi den pro tr de satılmayacak gibi bir şey demesini bekledim :)

Buralarda da ekrem71 var yakında tanırsın bol bol apple haberi yapıyor. Apple telefondan anlayan anlamayan herkesin ilgilendiği bir telefon olduğundan ve haberleri altında genelde tartışma çıktığından siteye iyi para kazandırıyor. Webtekno da apple ı gömüp oradan yürümenin peşinde ama 20 li yaşlardaki gençlerde bu video haberlerin altında işsiz işsiz telefon tartışıp hakaret ediyorlar. Telefon dediğin nedir ya araba alırken bu kadar tartışmaya girmezsin :)

Habere gelirsek adam çıkarıp pro modelini gösterdi yahu, Erdi den pro tr de satılmayacak gibi bir şey demesini bekledim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 8 Kasım 2017; 4:15:40 >

• 1 haftadır çöken zenfone 6 yı duzeltmeye calısıyorum tam duzelttım stabıl rom yukleyım dedım tekrar bozdum.

• Erdi lvl 80 oldu bu son video ile.
  • O ceo ya soyleyin zenfone 2 telefonumın gps ve bluetooth u son güncellemeden sonra calışmıyor.

• Aklımda kalan tek şey adamın PİŞİ demesi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.