Şimdi Ara

ASUS Bilgisayarımı Ateşle Kazananı 'Efektsiz Kategori' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
3
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece kazananın videosunu izlemek istiyorum, spoiler verebilecek olan var mı acaba ? video dk.sı verseniz ?

• Beyler videonun hepsini izleyecek vaktim kazanan videonun süresini atarmısınız ?
  • Sayın donanım ekibi Diğer arkadaşların da ortak tepkisi olan bir durumu bende irdelemek istiyorum. Yarışmada amaç bir rüya bilgisayara neden ihtiyaçnız var sorusuna en iyi cevaptı. Ama bakıyorum bu yarışma sonucuna kazanan arkadaşın videosuna zerre alaka yok. Bir rüya bilgisayara sahip olununca kaybetme korkusunu nasıl yaşarsınız sorusuna güzel cvp. Teşekkürler.
    http://www.youtube.com/watch?v=fiCBdXJtdKQ

• bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

Cinsiyet bayan

Selam bagyan.
  • kim kazandı?

• İlk ve son defa katıldım. Kazanamadım sorun değil.

• böyle bir sistemim olsun direk satardım :D

• Tebrikler! Yalnız kitaplğa dikkat.Öss kitaplarını atmya kıyamamış abi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

Mesut Çevik

Mesut bey merhaba.

Ben katilimcilardan emre, videonun muziklerini kendi hazirlayan katilimci.

Tum elestirilerinize saygi duyuyorum fakat bir iki yanlisiniz var. Evet gecen seneki yarismaya da katilmistim ama bu yarismada gecen seneki videoyu kullanmadim. Siz ise gecen seneki videom ile katildigimi iddia edip bir guzel nutuk cekmissiniz.

İnanin kazanamamis olmak onemli degil uzuldugum nokta 3 haftalik emege eski video demis olmaniz. Keske bu kadar emin konusmadan once bir kontrol etseydiniz

Ayrica evet dediginiz gibi odul bir oyun bilgisayari fakat gecen senenin kazanan videosunda da kazanan arkadas bu bilgisayara oncelik olarak video duzenleme icin ihtiyaci oldugunu anlatmisti. Ben de oncelik olarak muzik yapmak icin ihtiyac duydugumu anlattim. Yani ikimiz de on plana isimizi ikinci plana da oyunlari koymusuz. Buna ragmen sizin yorumumuz "hic oyun goruntusu koymamis" oluyor :) Demek ki video duzenleme ile oyun ayni sey. Umarim gelecek sefer boyle celiskilere dusmezsiniz. Gecen yarismayi kazanan arkadasin videosunda da pc uzerinden degil atariden alinmis kisa bir cekim vardi ve konumuz konsol degil pc unutmayin.

Oyun goruntusu yok dediniz ya evet yok cunku bilgisayarimda gercekten kurdugum hic bir oyun calismiyor. Cunku bilgisayar kaldirmiyor. Dikkat etseydiniz videoda bir oyunu acmaya calistigimi ve oyunun tam ekran bile calismayip 3fps den yukari cikamadigini gorurdunuz. Herhalde o da videoma eski video bu demeniz gibi gozunuzden kacmis :)

Son olarak yaklasik 8yildir siteyi takip eden biri olarak nacizhane size tavsiyem, videolarinizda surekli yaninizdaki insanlarin lafini kesmeyin.

Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PinHim -- 7 Şubat 2014; 13:34:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde Asus cg8250 ile yola devam . Kazanan arkadaşa Tebrikler Güle güle kullansın

• Yarışma hala tam oturamadı.

Sonuç açıklamalarının daha şeffaf yani kim kaç puan aldı belirtilmeliydi.
    Ön elemeleri geçtiniz yada elendiniz gibi liste mail bildirimleri yapılmalı hatta mümkünse ilk günkü gibi duran yarışma sayfanızda katılım süresi dolduğunda videolar yerine yarışmanın sürecini belirten açıklamalı yükleme çubuğu gibi şeyler yapılmalıydı.
    Mesela
    Katılım süresi doldu. Videolar incelenmek üzere şu tarih bekleniyor..

Sonra videolar analiz edliliyor %32 vs...

Puanlar son hali ile şöyle gibi...

Ve kazanan denebilir. Bu hem yarışmanın kalitesini arttıran katılımcılarda ki merakı giderecek vs artı getirebilecek bir şey ancak biraz basite indirgenmiş kolaya kaçılan bir etkinlik olduğunu düşünüyorum.

Saygılar.
  • Merhaba arkadaşlar,

Videonun sahibi olarak bir kaç şey söylemek istiyorum,

Video'nun linki aşağıdadır izlemek isteyen arkadaşlar buradan izleyebilirler:

http://www.youtube.com/watch?v=Jx3fS9K0T-8

Herkese iyi veya kötü yorumları için teşekkür ederim. Sadece şunu belirtmek isterim ki burada bir senaryo üzerinde yön almaya çalıştık. Beğenilmemesi, bunca "saçma" "reklam" gibi yorumların yapılması herkesin kendi hakkıdır. Bunlara diyecek birşey yok fakat şunu unutmayın ki bu tarz yarışmalar, markaların kendi viral reklamlarının yapılmasını sağlamak amacıyla düzenlenmektedir. Bunun bir çok örneği özellikle içecek reklamlarında mevcuttur arkadaşlar. Çok güzel projeler vardı, kısa röportajda da belirttiğim gibi eşim ile beraber kazanacağımızı düşünmedik. Hatta forumdan bir PC toplamaya bile başlamıştım bir arkadaşımızın yardımıyla. Ama jürinin kararıdır tıpkı sizlerinkinin de diğer yönde olduğu gibi bunada diyecek birşey yoktur.

Konsepti anlamayan arkadaşlar varsa göndermeleri ve neyi amaçladığımızı buradan tek tek yazabilirim bir film yorumu şeklinde. Düşüncelerimizle amatörlüğümüz birleşince elimizden bu kadarı geldi.

Katılımlarıyla emeklerini esirgemeyen tüm arkadaşlara, Donanım Haber ekibine ve Asus'a böyle bir yarışmayı bizlere sunup hayatımıza biraz renk kattığı için teşekkür ederiz. Umarım diğer markalarında farklı konseplerde bu tarz etkinliklerini DH üzerinden görebiliriz

Herkese iyi forumlar, Saygılar.
  • yarışma değerlendirme süreci tam bir saçmalıktan ibaretti.

ilk günden beri takip ettim.

ne bir bilgi verme nede sonuçları adam gibi açıklama gereği duymamışlar.

şu yukarıda mesut beyin söyledikleri bile daha önce söyledikleri ile çelişiyor.

sürekli yanlış yönlendirmelerde bulunup duruyorlar.

ne demişler kendileri yok efendim profesyonellerde katılabilir.

hadi çıkarın kayıtları nerde dediniz bunu.

üstüne basa basa neden asus bilgisayara ihtiyacınız var mesajını verin diyorsunuz.

bu videoda mesaj nerede.

madem böyle bir iş yapacaktınız neden insanlarla alay ediyorsunuz.

sonuçları liste halinde açıklama gereğiniz doğmuştur.

mümkünse bu yarışmayı bir daha sizler yapmayın.

NOT: YARIŞMAYA KATILMADIM.DIŞARIDAN GÖZLEMLERİM BU YÖNDE.
  • kazanan arkadaşı tebrik ederim güle güle kullan.Şu yarışma yabancı bir sitede düzenlense bu kadar sevimsiz yorumlar olmaz adamlar tebrik edip geçerler videonun altındaki yorumlara bakıyorum yok haksızlık yok şöyle yok böyle tebrik edip geçmek çok mu zor türkiyedeki bu zihniyeti yanlış.yorumların çoğunda bi çekememezlik var.bir video hazırlarken baştan kazanmışlık hissine kapılınca böyle oluyor galiba video hazırlarken eğlence için ve sırf katılmak için hazırlayın arkadaşlar.

• Eski konuya göre, çok az yorum ve çok az görüntülenme sayısı var, pek rağabet görmedimi acaba ? Kazananı tebrikler bu arada
  • şu sadece konuşan çocuğun videosunun finallere kalmış olması çok tuhaf. demek ki finallere kalamayan diğer videolar aşırı kötüydü.

• bence kazanan arkadaş haketmiş sonuçta basit ve keyifli bir video yapmış. güle güle kullansın

• Pc yakıyor cidden
  • Kazanan arkadaşa tebrikler, güzel bir video olmuş, hayrını görsün ve mesleğinde kendine dikkat etsin :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.