Şimdi Ara

ASUS Bilgisayarımı Ateşle'de finalistler belli oldu | Seçim vakti geldi! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
1
Favori
7.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Furkan Han Mert

• ShaNexxx 

Başarıların devamını dilerim.

• BelaMonte

• Ruhsuz__
  • Bu foruma 2 gün önce üye olmuş, tek mesajı bu başlıkta olanların oylarını saymak gibi bir hata yapılmaz umarım.

Shanexxx diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furkan Han Mert foruma bayağı üye kazandırdı

• Bir hafta doldu, sonuçlar resmî olarak açıklanmasa da kazanan shanexxx arkadaşımız gözüküyor. Tebrik ederim kendisini güzel günlerde kullanır umarım. :)

• Furkan Han Mert

• Dostlar Selamlar,

Öncelikle resmi sonuçlar açıklanmamış olsa da oy veren herkese çok teşekkür ediyorum.Konuyu başından beri takip ediyorum.Bayağı bir karalama çalışması olsa da oylama dışında yorum yazmayın denildiği için bir yorumda bulunmadım.Benim için 2 türlü başarı oldu bu yarışma.

Yinede resmi sonuçları ve bu canavarı merakla bekliyorum.Tekrardan teşekkürler.

@Speed-Step
  • Sonuçlar hala açıklanmadı mı? @Speed-Step
  • Bunu da mı kaçırdık. :)

• Furkan Han Mert güzel ama bilgisayardan çok fotoğraf makinası ve kamera ekipmanı daha önemli bence onun için. Yaptığı iş sanatsal. Bakış açısı süper. Bir bilgisayardan çok kamera ekipmanı daha çok işini göreceği düşüncesindeyim.

ShaNexxx'in yaptığı iş tam anlamıyla yarışma konusunda.

Oyum ShaNexxx

• En iyisi ruhsuz_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ECDAD_OSMANLI -- 19 Mart 2018; 0:24:29 >
  • Hepsi birbirinden ucuz ve samimiyetsiz. Bu mu yani YARATICI FİKİR. Aralarından gözüme çarpan güzel bir fikir var ama o da afedersin s.çıp sıvamış güzelim düşünceyi. Ayrıca bu kadar uzun olmasının alemi ne. Kısa net olacak yapacağın iş. İnsan şunu izlerken sıkılır. Daha böyle kısa net ve vurucu bir şey yapın 4 dakika ne yahu. Atlaya atlaya izledim hepsini. Bir de arada bazı akıllılar yeni üyelikler alıp oy verdirmiş kendilerine. Bariz bir şey bu. Adminler görüyor mu bilmiyorum ama gereğini yapmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubillian -- 19 Mart 2018; 10:35:40 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.