Şimdi Ara

Asus Arez resmen duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnşallah yok satar şu seride kapak olur.

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Tamamen yancı politikasından dolayı Hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROG'un bir ağırlığı vardı çünkü hemen hemen ilkti ve fiyatlarının yanında kalitesi de yüksekti sonra zaman geçtikçe ROG artık tek olmamaya ve kalitesini kaybetmeye başladı... Sonuç ROG sadece bir etiket oldu...

• Nvidia asus a dön de arkanı bi... Demiş asus da dönmüş.

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Kesin paylaşılmıştır diye geldim, şaşırtmadı.
  • Marka olarak sadece "Republic of Gamers(ROG)" değerli geri kalanı bir önem arz etmiyor genel olarak bu bağlamda nvidia sadece asus ile anlaşsaydı daha az masraflı olurdu ve daha az ses çıkardı , ek olarak çok daha hızlı bir yapılanma olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir resimse her yere uyuyor
  • xgny58x kullanıcısına yanıt
    Hocam bu olayda suçlu olan taraf Nvidia. Asus ve benzer firmaları bunu yapmaya mecbur bıraktı. Nvidia bu firmalara ya AMD ekran kartlarını için başka markada satarsın ya da size Nvidia ekran kartı sattırmam dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Hocam bu olayda suçlu olan taraf Nvidia. Asus ve benzer firmaları bunu yapmaya mecbur bıraktı. Nvidia bu firmalara ya AMD ekran kartlarını için başka markada satarsın ya da size Nvidia ekran kartı sattırmam dedi.

kart üreticilerinin de suçu var. Hepsi beraber bir adım geri atsa nvidia kartını satacak adam bulamazdı. Bu şekilde bütün markayı nvidiaya yatırmış oldu üreticiler. Umarım amd yeni jenerasyonda atılımını yapar ve kime ne satacağıuna doğru karar verir.
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Uretıcılerde yaladı nvidiayı yapmıyoruz dese hepsi ne diyecek nvidia?

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şansları var mı sence? Satılan 10 kartın 9u Nvidia ya ait. Hangi firma ben Nvidia kartı satmıyorum der? Nvidia bu zihniyetteyken oyun firmalarına dese ki yaptığınız oyunun Nvidia kartlarda çalışmasını istiyorsanız Amd desteğini keseceksiniz bütün oyun firmaları kesmek zorunda kalır. Burada Nvidia ya dur diyecek olan tüketici ve kanunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 18 Nisan 2018; 16:46:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hey gidinin ASUSU!

AMD'ye ne gAREZ'in vardı da bu ismi layık gördün? Değdi mi bizleri küstürmene? Bu neyin gAREZ'i Asus?
    E ben bir daha şimdi gidip de nasıl ASUS alayım?
    Sizin tekelinize para vermeyeceğim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intelçöpüneparaverilmez

Asus, MSI, Gigabyte piyasanın en meşhur 3 markası ama 3 ü de hikaye. Zaten bu 3 markadan alacağın modeller bellidir Gaming x, Aorus ve Rog strix bunlar dışında çıkardıkları tüm modeller ÇÖP yok dual miş yok windforce muş yok armor falan fistan ciddi anlamda kötü ve referans model seviyesinde kartlar. Üst seviye modellerine de piyasada bir çok rakip var üstelik aynı yada daha düşük fiyata örneğin; Evga FTW+, Zotac AMP Extreme, Galax HOF, Palit GameRock vs. özellikle şu saydıklarım arasında AMP Extreme ve HOF tüm asus, msi ve giga modellerini cebinden çıkarır

Kesinlikle katılıyorum fakat türkiye pazarında bulunması kimi zaman zor markalar kimi zamanda fiyatları uçuk .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Orijinalden alıntı: Intelçöpüneparaverilmez

Asus, MSI, Gigabyte piyasanın en meşhur 3 markası ama 3 ü de hikaye. Zaten bu 3 markadan alacağın modeller bellidir Gaming x, Aorus ve Rog strix bunlar dışında çıkardıkları tüm modeller ÇÖP yok dual miş yok windforce muş yok armor falan fistan ciddi anlamda kötü ve referans model seviyesinde kartlar. Üst seviye modellerine de piyasada bir çok rakip var üstelik aynı yada daha düşük fiyata örneğin; Evga FTW+, Zotac AMP Extreme, Galax HOF, Palit GameRock vs. özellikle şu saydıklarım arasında AMP Extreme ve HOF tüm asus, msi ve giga modellerini cebinden çıkarır

Kesinlikle katılıyorum fakat türkiye pazarında bulunması kimi zaman zor markalar kimi zamanda fiyatları uçuk .

Alıntıları Göster
    Aynen öyle anca yurt dışından tedarik edebilirsiniz. Bizim toplumumuz asus, msi ve gigabyte dışında pek bilmediği için adamlar getirmiyor hele bazı veletler msi ın ejderha kanından yapıldığını falan sanıyor

• Asus ve diğer firmaların amacı para kazanmak. vatandaş parayı nasıl bulur, malımı hangi şartlarda alır diye düşündüklerini hiç zannetmiyorum.
    bu arada Nvidia firmasının tekelleşmesinin tek sebebi eski Radeon yeni AMD firması. Ryzen işlemcisini yapabilen bir firma en kral ekran kartını da yapacak kapasiteye sahiptir. Yıllardır milleti oyalayıp duruyorlar.

• celeroni kullanıcısına yanıt
    Oyalamıyorlar bana kalırsa, geri tutuyorlar. Benim tahminime göre apu'yla birlikte gpu'da da patlama yaptıracaklar diye bir his var içimde. Peki neye dayandırıyorum derseniz Vega gpu'nun Intel'e entegre edilmesine dayandırıyorum. Bir şeyleri denemek amacıyla böyle bir yol izlemiş olabilirler. Hem Intel'de hem de AMD'de apu gpu'sunun AMD gpu'sunun başka bir açıklaması olamaz bana göre.
  • Burada suçlu olan asus değil nvidia dır. Nvidia asus, msi gibi markaları resmen size gpu vermem diyerek buna mecbur bıraktı. Ne bekliyordunuz yani asus gidecek nvdia ya sen ne diyon bilader mi çekecekti?

Buarada zaten strix olan rog ta oluyor değişen birşey yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMD piyasanın kralıdır. Msi ve Asus la çok iyi kombine sağlar zaten kartları, gere ısınma gerek overlockta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 23 Nisan 2018; 19:43:50 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.