Şimdi Ara

ASUS ANAKART İŞLEMCİ VE FAN HEDİYELİ FİAT DÜŞTÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
6.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ihtiyaç fazlası olan Asus P5gc-mx 775pin anakartımız satılıktır.İntel p4 631(3.00/2m/800)işlemci ve fanı yanında hediyedir.ankarttaki ram slotlarından biri çalışmamaktadır.diğerine 2gb ram takılabiliyor.anakart şu an sistemde takılı alacak olan arkadaş çalıştığını görebilir.ankaradaki arkadaşlar elden alabilirler.50tl fiat sondur.
    ASUS ANAKART İŞLEMCİ VE FAN HEDİYELİ FİAT DÜŞTÜASUS ANAKART İŞLEMCİ VE FAN HEDİYELİ FİAT DÜŞTÜASUS ANAKART İŞLEMCİ VE FAN HEDİYELİ FİAT DÜŞTÜ
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyuksoy39 -- 15 Şubat 2019; 11:34:35 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• gördüğüm en çirkin anakart arka plakası herhalde... çamura batırılmış gibi yapmışlar :D (sözüm dizayn edene, satan arkadaşa değil)

iyi satışlar.

not: 2gb "ram" olacak "rem" değil.
  • sparlexna kullanıcısına yanıt
    Benzetmeniz beni güldürdü ama parantez içindeki açıklamanız beni daha çok güldürdü hocam. :D

Bir şeye yorum yaparken veya fikir belirtirken biri gelip de lafı arkasından anlamasın diye özel çaba sarf eder olduk model model insanları göre göre... (Benim de sözüm satan arkadaşa değil)

İyi satışlar...

Not: "Fiyat" olacak "fiat" değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.