Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus anakart + Amd Ryzen Kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
234
Cevap
15
Favori
30.795
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Asus anakart + Amd Ryzen Kampanyasi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    22 Mesaj

Bana mail geldi, paranın hesabıma geçmesini bekliyorum 😅 Burdan Asusa sevgiler 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Doppio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arifaydin37

22.10.2019, iadeyi yatırmışlar fakat daha banka hesabıma geçmedi, 1 haftayı bulurmuş enpara öyle dedi.

Alıntıları Göster
    Ben 30 Eylül'de başvurmuştum. Hala ses seda yok.

hiç bir fikrim yok :( kampanyanın son haftasında katılmıştım

|
    |
    metallurgy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj

mail adresini alabilir miyim?

|
    |
    nuk28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arifaydin37

mail adresini alabilir miyim?

Alıntıları Göster
    hesabınıza para geçti mi? bana ne mail geldi ne de hesaba para.

Sitesinde onaylandı yazmıştı haftalar önce ama hala ses seda yok. Rezillik resmen 1 kampanya yaptılar aylarca takip ettiriyorlar:)

TRY 225 Cashback Approved

para filan yatmadı hala :/ o kadar mail geldi yok 21 kasımda hesabınızda olmalı filan diye :(

|
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Bana Pazartesi (25.11.2019) mail geldi ve aynı gün para hesabıma yattı.
    |
    |

aynı hocam benimde 30 Ekim de başvuruldu hala bekliyoruz. Yaparlar yakında diye düşünüyorum.
    |
    |
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys - See - The Mandolarian
  • Yarbay
    2096 Mesaj
    Sitede onaylandı yazalı yıl olacak kampanya'ya erken de başvurdum ancak hala ne tıkırtı var ne sıkırtı. Asus bey lütf ederse yatacak diye umuyoruz artık
    |
    |
    MSI anakart almayı düşünüyordum, sırf bu kampanyadan faydalanmak için Asus anakart aldım. Aldığıma alacağıma pişman ettiler. Bilgisayarın bir eksiğini alırım diyordum, iki buçuk ay geçti bilgisayar eskidi. Yeni kampanyası başlamış, aklı olan varsa sırf kampanya için MSI almayayım Asus alayım demesin.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

banada mail geldi param hala yatmadı.

|
    |
    ankaacan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    bende asusun yeni cikardigi intel asus bundle aldim kampanya bitisi 1 aralikti ben 29 kasimda islemciyle anakarti satin aldim anlasmali oldugu firmadan islemcinin faturasi kesildi anakart kesilmedi hala 1 aralik gecti fakat form gondrrimi 15 araliga kadar simdi kampanya reklaminda 1 araliga kadar satin alirsaniz hak talepedersibiz diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    EatonBridge

Valla bende de aynı durum mevcut. Enpara kartımı vermiştim, belki BIC kodunu yanlış vermişimdir diye düşündüm ve müşteri hizmetlerini aradım. BIC kodu hakkında bilgi veremediler Swift kodunu verdiler. Acaba Swift koduyla BIC kodu aynı şey mi? Enpara'ya iadesini alabilen varsa yardımcı olabilir mi?

Edit: Verdikleri Swift kodu - FNNBTRISXXX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RingosDesert -- 3 Aralık 2019; 12:5:30 >
    |
    |
    arifaydin37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj

garanti bankasında hesabım var onun bilgilerini verdim ben, enpara sıkıntı çıkardı

|
    |
    RingosDesert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1036 Mesaj
    Herkese mailler ödeme başarısız bildirisi geliyor bana gelen giden hiçbirşey yok sadece aproved onaylandı yazdı öyle kaldı bende enpara iban vermiştim büyük ihtimal problem olucak galiba.
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.