Şimdi Ara

ASUS Anakart Alanlara DOOM Oyunu Hediye Geliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
4.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben asus koduna ulastim sizde boyle yaparsaniz ulasirsiniz alttaki adrese gonderin

kampanyaoyun@vatanbilgisayar.com

ADI
    FATURA NO
    TELEFON
    SERIAL NUMBER
    E MAIL ADRESI
    URUN MODELI

FATURANIN RESMI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar vatan asus kodumu yolladı ve Oyun keyimi aldım.

Vatanın mail içeriği şöyle

Değerli Müşterimiz,

1. Kampanya yalnızca DOOM oyununun PC sürümünün bir dijital yüklemesi içindir.
    2. Nakit para veya diğer mal veya hizmetlerin yerine geçemez, takas edilemez, satılamaz veya itfa edilemez.
    3. İşlem başına bir kişiye bir promosyon ile sınırlıdır. Lisans anahtarı tek yapılmıştır, önceden kullanılmış olması mümkün değildir. Dolayısıyla kampanya dahili satın alınan bir ürün için bir defaya mahsus gönderilir.
    4. Promosyon 09 Mayıs 2016 tarihinde başlayıp 11 Temmuz 2016 tarihinde sona erecektir.

Lisans anahtarı ; xxxx.....

Oyun koduna çevimek için ilgili Link ;

http://www.asus.com/event/2016/rog/DOOM/

Vatan Bilgisayar şartlar ve koşullar link ;

http://www.vatanbilgisayar.com/kampanya/doom-game/

• Oyunu gelen arkadaşlar adına sevindim fakat benim gibi başka firmalardan ürünü satın alan varsa maalesef bizlere oyun moyun yok!
  • Asus kendi sitesine. Daha önceden farklı ürün kayıtlarımda vardı oraya iliştirdim ürünü. :D
    maiden31 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör 0 | |

Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye, öfke nefrete, nefret ise acıya yol açar…
  • Bizdehesaplıdan almıştım ürünü. Bugün mesaj attım bizim sattığımız ürünler kampanyaya dahil değil dediler. Cidden çok saçma bir olay doom kodu alınan sitede nereden alabilirim dediğimizde bizdehesaplı çıkıyor fakat yinede tedarikçi firma ile iletişime geçmişler. Umarım koduma ulaşabilirim.
  • Zorlama ile uzun yazışmalar sonunda vatandan asus code alabildim, sonra kampanya sayfasından uğraşarak(bildiğiniz anakartın asus hesabıma sorunsuz kaydettirdiğim seri nosuyla almaya çalıştım hatalı seri no uyarısı verdi! sonra promo email adresine email attım fatura falan istediler ondan sonra düzelttiler.) steam doom keyi ve dlc keyini alabildim.

@Sebastian231
    Kampanya sayfasında vardı sanırım, asus partnerlerinden almanız gerekiyormuş, ben de anakartı aldıktan sonra promo emailinden gelen "biz kod vermiyoruz partnerlerimiz veriyor" mesajından sonra araştırıp gördüm. Zaten böyle dandirik bi organizasyon yok, insanı iyice uğraştırmadan bir oyun vermiyorlar. Gözünü seveyim Ewganın...
  • Adamlara atarlandım bir ton laf ettim ama bu şekil de oyun vermekte haklılar neden mi? Çünkü İnternet'ten ekran kartı alıp içindeki oyun hakkını kullandıktan sonra iade eden, kedini zeki sanan bir nesle sahibiz!
  • 2 haftayla kaçırdım fırsatı asus anakart için (24 nisan-9 mayıs). mail attım 2 hafta için üzmeyin beni banada kod verin kimse sallamadı :) sağlık olsun. kodunu alan arkadaşlara da hayırlı olsun.

• Doomu tavsiye etmiyorum ama beleş olunca oynanır ancak ( hayranları tenzih ederim)

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Bence de 200 tl lik oyun değil divisiondan filan pahalı ya divisiondan daha mi iyi bu oyun.

• Oyun anlamsız pahalı single player çok sıkıcı ve sade tek yaptığın kapıları açarak canavar kesmek aşırı kan ve et parçası var oyun çok hızlı akıyor oynarken midem bulandı resmen

• OYUN MAKİNASI YAPMAK ZORLAŞIYOR FİYATLAR GÖZDEN GEÇİRİLMELİ.
    ASKARİ ÜCRET 1300TL OLAN ÜLKEMDE ORTA HALLİ OYUN MAKİNASI ÇİFT ASKERİ ÜCRET OLMAMALI.
  • Nihayet Eksen den geldi kod , alanlarada hayırlı olsun
  • Eksen kod dün geldi,fakat bende de tahir40 nickli arkadaşımızda olduğu gibi promo sayfasında bilgileri girdikten sonra "invalid serial number" hatası verdi.Ben de asus promoya mail atarak durumu bildirdim.Bu sabah durumu düzelttiklerini ve tekarar denememi söyleyen bir mail attılar.Sonunda oyun kodunu alabildim.
  • Ben nisanda toplamıştım sistemi.Asus z170k serisi aldım alamıyorum malesef

• Steam key olarak mı geliyor ?

• FiratYapiciTR kullanıcısına yanıt
    Evet,Doom promo sayfasında gerekli bilgiler girildikten sonra mail adresinize steam key olarak geliyor.
  • Tamam sağol hocam. Msı m7 analar garantiye gitti değişim cikarsa Maçında Vırı Hero alacagim

• Bende eksene mail attım bakalım dönmezlerse ararım. Amazondan ekran kartı aldım, Division kodunu daha ürün Amerikandan çıkmadan gönderdiler.
  • Anakartı aldığım firmadan temin ettiğim Asus Code u Asus sitesinden girip aktive ettim, en son şunu yazdı:

Redemption completed!
    Please check your email for your DOOM game key and see below on how to get your game and multiplayer pack installed.

Ama mail adresime Asus DOOM tanıtım maili geldi, kod falan gelmedi.
    Mail gelmeyince aynı adımları Asus un sitesinden tekrar denediğimde ise alttaki hatayı veriyor:

Please check the status of your redemption at 'Find status of redemption here' in the top left corner of the website. If you encounter any redemption problems, please contact your local ASUS support team providing your product serial number, ASUS code and purchase receipt. Make sure to state DOOM in the email header.

Asus bir kere daha eline yüzüne bulaştırdığı ve doğru düzgün ilgilenmediği bir kampanya yapmış. TEBRİKLER..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.