Şimdi Ara

Asus A55VJ-SX039H alınır mı?(Almanya)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sametakn (2 mesaj) Gio44 (1 mesaj) eesph (1 mesaj) dwightt (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (2 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> Asus A55VJ-SX039H alınır mı?(Almanya)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    367 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkdaşlar. Arkadaşım Almanya'da acil bilgisayar alması gerekiyor. Parasına göre en iyi alttakini bulduk 700 euroya kadar almanyadan daha iyi cihaz alamazsa bunu alacak. Kullanan varsa artılarını ve eksilerini söyleyebilir mi?

http://www.conrad.de/ce/de/product/879561/Asus-A55VJ-SX039H-Notebook-3962-cm-156-Braun-Aluminium-Design-Intel-Core-i5-3210M-Dual-Core-Prozessor-2-x-250-G/0413039&ref=list

Şimdiden çok teşekkürler, iyi forumlar.

|
    |

• Yarbay
    8392 Mesaj
    En çok önerilen f/p ürünlerinden birisi. Oyun ve günlük kullanım için alınabilir. Ekran kartı da orta segmentte oyunları orta ayarlarda oynatabilecek kapasitede. Gt635m yazmışlar ama kart gt630m le aynı özelliklere sahip. Yani sadece isim değişikliği yapmışlar. Kasa kalitesine de iyi denilebilir. Soğutmasına da kullanıcı incelemelerinden bakabilirsiniz.

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/TOSHIBA-Satellite-L855-i5-3210M-8GB-640GB,48353,343048,498968.html

Alternatif olarak bu ürünü de düşünebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: E'

En çok önerilen f/p ürünlerinden birisi. Oyun ve günlük kullanım için alınabilir. Ekran kartı da orta segmentte oyunları orta ayarlarda oynatabilecek kapasitede. Gt635m yazmışlar ama kart gt630m le aynı özelliklere sahip. Yani sadece isim değişikliği yapmışlar. Kasa kalitesine de iyi denilebilir. Soğutmasına da kullanıcı incelemelerinden bakabilirsiniz.

http://www.mediamarkt.de/mcs/product/TOSHIBA-Satellite-L855-i5-3210M-8GB-640GB,48353,343048,498968.html

Alternatif olarak bu ürünü de düşünebilirsiniz.

Merhabalar. Bilgisayaru alacak olan arkadas ben oluyorum. Verdigin bilgiler icin tesekkurler. Ancak Toshiba Satellite laptopum var bir tane ve hic memnun degilim. Ayni sekilde kullanan arkadaslarim da memnun degiller. Asus'um da var yaklasik 4 yildir kullaniyorum daha sorun cikarmadi diyebilirim. O yuzden de ozellikle Asus istiyorum diyebilirim. Gt635M olmasi da cok cazip geldi fiyatina gore ama senin dedigini bir kac yerde daha duydum bu ekran kartiyla ilgili ve pek anlayabilmis degilim :) Ayrica Toshiba'nin uzerindeki ekran karti hakkinda da hic bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    454 Mesaj
    almanyada fiyatlar nasıl bilmiyorum ama türkiyede i7 gt650m 8g rem 2000 lira civarı böyle bir pc almanı tavsiye ederim
  • Er
    9 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gio44

almanyada fiyatlar nasıl bilmiyorum ama türkiyede i7 gt650m 8g rem 2000 lira civarı böyle bir pc almanı tavsiye ederim

O ozelliklerde bir laptop burada da 1000 Euro civari. Ancak benim kisa zaman icinde almam gerektiginden elimde olan 700 Euro ile idare etmem gerekiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Sohbet
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,314
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.