Şimdi Ara

||| Asus A42JA-VX095V Kullanıcıları Kulübü ||| 14' / i7 740Q / HD 5730 (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.818
Cevap
5
Favori
125.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

>http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx (Windows 7 - 64 Bit)

-------------------------------------------

- AMD Catalyst 11.10 Preview -

>http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst1110Previewdriver.aspx

------------------------------------------

- AMD Catalyst™ 11.10 Version 2 Preview Driver -

>http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU122AMDCat1110PreDriverV2.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oricalcus -- 7 Ekim 2011; 23:55:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

* AMD Catalyst™ Display Driver 11.9 *

>http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx (Windows 7 - 64 Bit)

-------------------------------------------

- AMD Catalyst 11.10 Preview -

>http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/AMDCatalyst1110Previewdriver.aspx

güncelleme bilgisi için teşekkürler :))

• dolar artınca 2680 tl olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgahan93

dolar artınca 2680 tl olmuş.

Ben Aralık ayında %25 indirimle 1.725 Liraya almıştım. ^_^

Şimdiki fiyatlar: Abbov. o_0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oricalcus -- 6 Ekim 2011; 23:41:54 >

• Valla bende 1950 12 ay + 3 ay ötemeli 15 ay taksitle almıştım :) benim eski giriş ismim mga93

• Arkadaslar, grafik karti ile ilgili surekli cikan guncellemeleri yuklemenize gerek yok. Daha ziyade cikan oyunlara uyuymluluk icin yapilan duzeltmeler var bunlarda.
  • Cihaz satıldı benim yau bi arkdaaşım çok ısrar etti bende sattım . Artık başka cihazlara bakıcaz. haydi kendinize iyi bakın ...
  • Bugün aleti açtığımda pil simgesinin üzerinde minik kırmızı bir çarpı işareti cıktı ve üzerine gelince "Pili değiştirmeniz yararlı olabilir" yazıyor :S Ne olmuştur ki acep? Ne yapmamı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Bugün aleti açtığımda pil simgesinin üzerinde minik kırmızı bir çarpı işareti cıktı ve üzerine gelince "Pili değiştirmeniz yararlı olabilir" yazıyor :S Ne olmuştur ki acep? Ne yapmamı önerirsiniz?

kapalıı iken şarz etmeyi dene .
  • arkadaşlar xp driverlarını birisi paylaşabilir mi ? driverların çoğunu xp otomatik tanıyor ekran kartını ve temel sistem aygıtı diye bişeyi tanımıyor
  • valla bende win7 var :( ayrıca ekran kartında yeni güncelleme yok mu
  • gençler bf3
    akıcı oynayabilen var mı? ayarları kısınca görüntü bozuluyor açınca performans tatmin edici olmyo videolardaki kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

gençler bf3
    akıcı oynayabilen var mı? ayarları kısınca görüntü bozuluyor açınca performans tatmin edici olmyo videolardaki kadar

valla ekran kartını güncelleyince reklam kısmında bf3 resmi geliyor. belki ekran kartını güncellemelisin :)

ben kurmadım indirmesi zor geliyor :)
  • * AMD Catalyst™ Display Driver 11.10 *

• quote:

Orijinalden alıntı: mgahan93

quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

gençler bf3

valla ekran kartını güncelleyince reklam kısmında bf3 resmi geliyor. belki ekran kartını güncellemelisin :)

ben kurmadım indirmesi zor geliyor :)

kurmuştum zaten ama yine de istedigim gibi degildi bi iki kod girdik ayara geldi ama oyunda genel olarak şikayet var yama bekliyoruz :) şu final versiyonu **** bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

* AMD Catalyst™ Display Driver 11.10 *

Arkadaşım sende olmasan AVATARımızın ekran kartına bakan olmayacak :) ilgin için çok teşekkürler.

• Arkadaslar sizlerle birsey paylasicam umarim faydasini gorenler olur :) ben 2 haftadir kullaniyorum ciddi performans artisi oldu. Bu sadece i7 ve gercek 4 cekirdek islemcili laptoplar icindir.
    Toplam 2 adimda islemcilerinizin 4 unu birden kullanabileceksiniz. Ben bugune kadar cogu zaman kullanmiyor olduguma inanamadim. Hadi kolay gelsin. ( not: islemci isilarinda hicbir degisiklik olmadi hatta hafif bir sogumada soz konusu sanki )

Bu degisiklige ne mi gerek var ?
    Cunki bilgisayariniz sadece "1" cekirdek kullanarak aciliyor. Bunu 4 cekirdege cikartiyoruz.
    Ve 4 cekirdegin 3'u cogu zaman "park" ibresinde duruyor... devreye girmesi park etmesi vs surekli nano saniye zaman kayiplari. Ozellikle oyuncular icin. Taskbar managerdan cpularin ozellikllerine bakarsaniz cpu park lari gorebilirisniz.

******* ADIM 1 *******
    CPU PARK 'i kapatma
    - Go to Regedit
    - Find this key:- " 0cc5b647-c1df-4637-891a-dec35c318583 "
    - Within this key, there is a value called: " ValueMax "
    - This value represents the % number of cores the system will park - the default 100% ie: all Cores are potentially park-able
    - Change the value from 64 to 0 so the " ValueMin " and " ValueMax " are both zero
    - You will have to find the key a few times and repeat the process for each time it is found - the number of instances will depend on the number of power profiles in your system [ in my DAW it was only found twice ]
    - Do a full shutdown and power-off and cold-re-start

******* ADIM 2 *******
    Enable Multiple Processors on Startup Configuration
    Click the ‘Start Button’
    2. Enter ‘msconfig’ into the run box.
    3. Press ‘Enter’
    4. Select the ‘Boot’ Tab
    5. Select ‘Advanced Options’
    6. Check the box titled “Number of processors”
    7. Choose the maximum number of processors from the dropdown
    8. Select ‘Ok’
    9. Select ‘Apply’

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Berk -- 3 Kasım 2011; 12:48:05 >

• Mesela ne gibi ciddi performans artışları gözlemledin ?

Sadece belirttiklerin mi? (Oyunlarda nano saniye ve galiba sistem açılışı süresi)
  • Pencereler ve sekmeler cok cok daha akici... SOnuc olarak fark etmese bile parasini verdigim seyi neden kullanmiyayim elektrik tasarrufu icin. 4 cekirdek, 4 u de calissin...
  • You will have to find the key a few times and repeat the process for each time it is found - the number of instances will depend on the number of power profiles in your system [ in my DAW it was only found twice ]

Bu kısmı anlamadım,nasıl yapıyoruz 2Berk ?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.