Şimdi Ara

||| Asus A42JA-VX095V Kullanıcıları Kulübü ||| 14' / i7 740Q / HD 5730 (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.818
Cevap
5
Favori
125.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx (Windows 7 - 64 Bit)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

- AMD Catalyst™ Display Driver 11.8 -

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonmob_win7-64.aspx (Windows 7 - 64 Bit)

teşekkürler takibin için.... bakalım nasıl bir faydası olacak
  • quote:

- AMD Catalyst™ Display Driver 11.8 -

Paylaşımın için teşekkürler . akşam deneyebilirim. Avatarım evde :)
  • Arkadaşlar bende de bu dizüstünden var ve bu sıralar format atmayı düşünüyorum. İnternetten izlediğimiz videoları tam ekrana taşıyınca ekran kararıyor. Burada bi yerde

kesin bunun cevabı vardır ama gözüm ağrıdı gecenin bu saatinde, yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok minnettar olurum. Ayrıca soğutucu almayı düşünüyorum , sizce

hangisinden almalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam1

Arkadaşlar bende de bu dizüstünden var ve bu sıralar format atmayı düşünüyorum. İnternetten izlediğimiz videoları tam ekrana taşıyınca ekran kararıyor. Burada bi yerde

kesin bunun cevabı vardır ama gözüm ağrıdı gecenin bu saatinde, yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok minnettar olurum. Ayrıca soğutucu almayı düşünüyorum , sizce

hangisinden almalıyım ?

videoya sağ tıklayıp flash ayarlarından donanım hızlandırmayı kullaın başındaki tiki kaldıracaksın ve güncelleştirme yapıcaksın
  • quote:

Arkadaşlar bende de bu dizüstünden var ve bu sıralar format atmayı düşünüyorum. İnternetten izlediğimiz videoları tam ekrana taşıyınca ekran kararıyor. Burada bi yerde

hangisinden almalıyım ?

ekran kartını güncellemelisin. ayrıca Zalman almalısın. Ben aldım çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

hangisinden almalıyım ?

Arkadaşlar son 2 gün içinde 5 veya 6 kez "AMD Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" ve ardından da "Bu Durumdan Kurtuldu" hatalarını almaya başladım. Bu hatalar sadece 1-2 sn sürüyor ve kullanıma etki etmiyor sadece 1 sn ekran kararıp geri geliyor ancak bu sanırım 11.8 sürücüsünü kurduktan sonra oldu. Çünkü ben bilgisayarı ilk adığımda kurduğum sürücüden beri bu hatayı almıyordum. Güncellemeyen arkadaşlara zorunda değilseniz güncellemeyin diyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TGYüksel

quote:

Orijinalden alıntı: mga93

quote:

hangisinden almalıyım ?

Arkadaşlar son 2 gün içinde 5 veya 6 kez "AMD Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti" ve ardından da "Bu Durumdan Kurtuldu" hatalarını almaya başladım. Bu hatalar sadece 1-2 sn sürüyor ve kullanıma etki etmiyor sadece 1 sn ekran kararıp geri geliyor ancak bu sanırım 11.8 sürücüsünü kurduktan sonra oldu. Çünkü ben bilgisayarı ilk adığımda kurduğum sürücüden beri bu hatayı almıyordum. Güncellemeyen arkadaşlara zorunda değilseniz güncellemeyin diyorum....

Valla geçmiş olsun. Umarım sorun bir an önce çözersin. Ben en son paylaşılanı kurdumuştum. 11.8 sürücüsüne nasıl bakabilrim.
  • Nasıl bakabilirim derken ?
  • quote:

Selam, forumlarda baskarinda da benzer sikayetler gordum... Cozum bulamadim. 2010 tarihli soyle bir baslik var belki ise yarar...

http://www.overclockers.com/forums/showthread.php?t=642390
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2Berk

quote:

Selam, forumlarda baskarinda da benzer sikayetler gordum... Cozum bulamadim. 2010 tarihli soyle bir baslik var belki ise yarar...

Ben son çıkan 11.8 versiyonunu kaldırarak sorunu çözdüm zaten sadece demek istediğim eğer şikayetiniz yoksa kurmayın
  • quote:

quote:

hocam bizimkinde 80işlem fln çalışıyodu bildiklerimi kapattım digerlerine ellemedim 60işlem var şuan ama sende stabil olarak kullanırken çalışan hizmetleri bir yazar mısın?
  • * Avatarımıza kardeşlerinden ilk rakip geliyor..

>http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N45SF/ (N45SF)

> video.http://www.youtube.com/watch?v=uq0AbY0_dOU

------------------------------------------------------------------------

Avatarımı teknik/fiziksel rakibi olmadığı için değiştirmeyi düşünmüyordum ama N45SF beni etkiledi açıkcası.

+ Tasarımını çok beğendim,olur da alırsam muhtemelen beyazını alırım.

+ Teknik özellikleri de avatarımızın yeni nesili.

+ SSD'li bir versiyon var galiba,bomba olur.

^_^
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr
    hocam bizimkinde 80işlem fln çalışıyodu bildiklerimi kapattım digerlerine ellemedim 60işlem var şuan ama sende stabil olarak kullanırken çalışan hizmetleri bir yazar mısın?

Selam,

Bende sistem 30 islem ile stabil calisiyor. Bunlara ilave firewall ve antivirus islemleri var ama onlari katmadim listede.

AsldrSrv.exe
    atieclxx.exe
    atisrxx.exe
    csrss.exe
    csrss.exe
    explorer.exe
    GFNEXSrv.exe
    LMS.exe
    lsass.exe
    lsm.exe
    services.exe
    smss.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    System
    System Idle Process
    taskeng.exe
    taskhost.exe
    taskmgr.exe
    UNS.exe
    wininit.exe
    winlogon.exe
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

Selam,

Bende sistem 30 islem ile stabil calisiyor. Bunlara ilave firewall ve antivirus islemleri var ama onlari katmadim listede.

AsldrSrv.exe
    atieclxx.exe
    atisrxx.exe
    csrss.exe
    csrss.exe
    explorer.exe
    GFNEXSrv.exe
    LMS.exe
    lsass.exe
    lsm.exe
    services.exe
    smss.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    svchost.exe
    System
    System Idle Process
    taskeng.exe
    taskhost.exe
    taskmgr.exe
    UNS.exe
    wininit.exe
    winlogon.exe

bu kadar az işlem çalıştırmayı da doğru bulmuyorum açıksası. o kapattığınız windows hizmetlerinin bir görevi var. ben birkere denedim ve her yaptığım işte sorunla karşılaştım nedeni gerekli hizmetin çalışmaması. şuan bende toplamda 65 işlem var.
  • Direkt ve net hicbir sorun yasamiyorum. Herseyinide kullaniyorum. Kullanmadiklarimida (nadir) kullanacagim zaman aciyorum. 8.5 aydir bu sekilde kullaniyorum.
    Katildigim teksey kapatilan servisin ne ise yaradigini bilip kapamak lazim. Bazen sadece o servisin ne ise yaradigi degil dependencies 'te neleri etkiledigide onemli. Bilmeyen kapamaya ugrasmasin katiliyorum(!).

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2Berk -- 22 Ağustos 2011; 15:49:42 >
  • quote:

* Avatarımıza kardeşlerinden ilk rakip geliyor..

>http://www.asus.com/Notebooks/Multimedia_Entertainment/N45SF/ (N45SF)

> video.http://www.youtube.com/watch?v=uq0AbY0_dOU

------------------------------------------------------------------------

Avatarımı teknik/fiziksel rakibi olmadığı için değiştirmeyi düşünmüyordum ama N45SF beni etkiledi açıkcası.

+ Tasarımını çok beğendim,olur da alırsam muhtemelen beyazını alırım.

+ Teknik özellikleri de avatarımızın yeni nesili.

+ SSD'li bir versiyon var galiba,bomba olur.

^_^

Valla beyazı yakından görmek gerek...

DDR3 VRAM yerine DDR5 olsaymış :)

Ben yine vaz geçmem AVATARIMDAN :)

Sanırım en çok bende açık işlemci var.
    98 işlemden 91 i sabit olmak üzere çalışıyor. Aldığım il günden beri format atmama gerek kalmadan çalışıyorum :)

Ama bazen diyorumki bu i7 ve 740QM den kaynaklı sıcaklık ta olmasaydı daha iyi olur diye düşünüyorum ( Şuan max 56 derecede ama 9 saattir açık .) Filim izlerken 65 derece oluyor. Mesala bir alt modeli i5 işlemcili 460M li versiyonu hem daha uzun pil ömürlü hem de daha az sındığını tahmin ediyorum.

Bugün iş yerine yeni bir PC HP laptop geldi. Windows puanı 4.6 ama core i5 olmasından ayrıca ofis ortamı klimalı serin olmasından hiç fanı çalışmıyor gibiydi. Ama 15 dakkada harddiski ısınmıştı :)
  • hocam gruba beni de ekleyin birz geç kalmışım ama ilklerden sayılırım aralıkta aldım
  • ya bu sıcaklık konusu baya bir tartışılmış, ben 9 aydır kullanıyorum, iki-üç kere format attım son formattan sonra (yaklaşık 3 aydır) işlemci 80 derecenin altına inmiyor. sorun şu ki bundan önce 50-60'larda çalışırdı, oyunlarda 70-80 olurdu.. çözüm bulabildiniz mi???
  • evet önümüz tatil :)

ya bu akşam yada bayramda Avatarıma bir format atıp sadece gerkli programları yükleyeceğim. Fabrika çıkışlı 99 işlem prosesinden kurtulmuş olacağım. Şıcaklık değeride 65 lerde. Bakalım formattan sonra neler olacak. İzmirde bu sıcaklıkta normal :)
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.